איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > משחקי מיקום - ליגת העל גברים לקראת משחקי הפליאוף

משחקי מיקום - ליגת העל גברים לקראת משחקי הפליאוף

המחזור ה-16 בליגת העל לגברים מזמן מספר משחקים מרתקים. שלושה מחזורים לפני סיום העונה הסדירה והיציאה למשחקי הפלייאוף – הפוטו-פיניש השנה בליגה צפוי להיות מותח במיוחד!

תאריך: 22/02/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
 שלושה מחזורים לפני סיום העונה הסדירה והיציאה למשחקי הפלייאוף – הפוטו-פיניש השנה בליגה צפוי להיות מותח במיוחד
המשחק המרכזי של המחזור יתקיים בין הפועל המעפיל עמק חפר/מנשה ובין מכבי תל אביב (19:00 במרכז הספורט האזורי במנשה) . המעפיל לאחר הפסד בשבת האחרונה מול הפועל כפר סבא תשאף לניצחון מפתיע שישפר את מיקומה בטבלה ויקרב אותה למקום השלישי, מנגד המוליכה מכבי תל אביב תרצה לא למעוד, רגע לפני משחק העונה ביום שבת מול הפועל כפר סבא השנייה בטבלה (לה יש משחק חסר).
האחרונה בטבלה ק.ק תל אביב תארח במפגש קצוות את השנייה בטבלה הפועל כפר סבא (19:00 בהדר אפקה בת"א) שתרצה להמשיך את המומנטום לאחר הניצחון על המפעיל בשבוע שעבר.הפועל עירוני קריית אתא תארח את מכבי מוסינזון הוד השרון (אולם רוגוזין 19:00) במפגש ישיר על המקום החמישי בטבלה. הוד השרון תרצה לצרף ניצחון שני רצוף אחרי הניצחון בשבת מול אסא בן גוריון באר שבע (במשחק השלמה) ומנגד קריית אתא שאף היא התמודדה וניצחה את אסא בן גוריון באר שבע במחזור האחרון – תרצה להמשיך בהתאוששות שלה.
הפועל "גליל" מטה אשר/עכו תפגוש את אסא בן גוריון באר שבע (18:45 בנעמן) מטה אשר (האלופה כזכור) תרצה לצאת לדרך חדשה אחרי ההפסד למכבי תל אביב במחזור האחרון שקטע שרשרת של שבעה ניצחונות רצופים, בטח לקראת המשחקים האחרונים של העונה שיקבעו את המיקום לקראת הפלייאוף.

תגובות