איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION

דבר היו"ר

ראשי > דבר היו"ר


27.11.2016
 
לאוהבי ולפעילי הענף,
 
דר' אריה לוקר שימש בשנים האחרונות כיו"ר איגוד הכדורעף בישראל והקדיש שעות רבות לקידום ופיתוח הכדורעף בישראל, בתום לב ונפש חפצה, ועל כן מגיעה לו תודה גדולה על תרומתו ועבודתו ונמצא את הדרך לפרידה מכובדת ממנו.
 
האסיפה הכללית בחרה הנהלה,חלקה חברים ותיקים וחלקה חברים חדשים ובעיקר שש נשים מובילות מתחום הספורט ורצוננו בהן כשותפות אמת להובלת הענף קדימה.
 
נבחרתי לעמוד בראש האיגוד והכבוד הוא גדול בשבילי ואיני לוקח שום דבר כמובן מאליו ומכאן תודתי לכל בעלי זכות הבחירה באגוד וכל הגופים הקשורים וכמובן מספורטאי ומאוהדי הכדורעף. היכרותי רבת השנים ותפיסתי את המשחק וכן היכולת לראיה כוללת, גוזרת עלי אחריות על פי הפתגם הידוע "ראשית מעשה במחשבה תחילה", זאת, לפני כל החלטה משמעותית חדשה נדרשת.
 
על בסיס חודשי אכתוב בעמוד היו"ר באתר האינטרנט כדי לפרסם רעיונות ומחשבות וקריאה לשיתוף הכדורעף כולו בלבטים וברצונות לפיתוחו. חודש דצמבר יוקדש כולו לאישור תכנית ותקציב האיגוד לשנת 2017 ולהיכרות עם כל ממשקי הענף. חודש ינואר יוקדש לבחירת בעלי תפקידים, ועדות וצוותי עבודה ע"פ הצורך.
 
התכנית האסטרטגית המיושמת משנת 2014 ע"פ החלטות ההנהלה היא אבן דרך מרכזית של הענף, למעט התאמות כספיות וארגוניות והמתווה המוצע וחלקו המיושם הם בחזקת מצוין.
 
יעדנו העיקרי האמיתי הינו ללמד לאהוב את המשחק, את אוהבי הכדורעף בפרט והספורט בכלל, אך בעיקר את הילדים ובני הנוער אותם אנו מיעדים להצטרף למשפחת הכדורעף.
 
הבסיס להצלחת הנהלה האיגוד והענף כולו הוא מערכת היחסים בין בני אדם והיכולת לעבוד בשיתוף פעולה. אינני תמים וכל מערכת ארגונית ציבורית "סובלת" מפוליטיזציה. החוכמה היא שמירת הגבולות והיכולת לכבד כל דעה או מחשבה של האחר.
 
לסיום, באתי מאהבה לכדורעף. ללא שום אינטרס כבוי וכולי אמונה בהצעדת הענף בשנים הקרובות להצלחה ספורטיבית גדולה והנאה גדולה לכולנו!
 
בהצלחה לכולם.
 
אביתר דותן, יושב ראש איגוד הכדורעף בישראל.