איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > כפר סבא בשלב הבא!

כפר סבא בשלב הבא!

סימני שאלה והרכב מוזר במערכת הזהב של דופראסטאב בראטיסלבה אינם גורעים מההישג החשוב של מועדון הכדורעף הפועל כפר סבא. בשלב הבא מחכה יריבה הולנדית

תאריך: 17/10/2011  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

דרמה וספורט הם שני תחומים שונים שמתחברים בסופו של דבר לתסריט שיכול להיות מלהיב. הניצחון אמש 1:3 עשה תיאבון לאוהדי הפועל כפר סבא שקיוו להופעה משכנעת נוספת בדרך לסיבוב השני בשלב המוקדם בגביע האתגר האירופי. אבל דופראסטאב בראטיסלבה הבהירה מהר מאוד כי הפעם התסריט יהיה שונה. גלית דבש, אלונה צ'רקז, שני פחם וחברותיהן עלו למשחק בהתלהבות אבל מהר מאוד השליטה עברה לאורחות שניצלו טעויות רבות, קבלה חלשה ומשחק רשת נטול עוצמה ומכאן ועד ליתרון 0:2 במערכות הדרך הייתה קצרה. הסלובקיות ניצחו את המערכה הראשונה 21:25 ובשנייה החיים הפכו לקלים הרבה יותר עם תוספת של חמישה אסים והלוח הראה 15:25. המערכה השלישית נפתחה והראש של שחקניות כ"ס כבר היה במערכת הזהב שכולם חיכו לה. היתרון של הסלובקיות נשמר וכבר היה נדמה שהן בדרך לניצחון קליל נוסף, אבל דווקא המחליפות עדי בן חיים והקפטנית ניצן גפשטיין סיפקו מקור אנרגיה ובמיוחד הטריפו את הקהל שלא הפסיק לעודד ומפיגור הבנות של חן הימלפרב הגיעו לשיוויון 21:21 ולמשחק צמוד שהוכרע בתוצאה 27:29 לסלובקיות.


אבל, למרות ההפסד 3:0 המערכה השלישית דווקא סיפקה תקווה. אלונה צ'רקז נכנסה לקצב טוב וכך גם עינב מוחרר. גלית דבש שהייתה יציבה לכל אורך המשחק תרמה נקודות מהסלייד ליד הרשת ולפני מערכת הזהב הייתה אופטימיות בהיכל. תוסיפו למומנטום את ההרכב השונה או המשונה שהעלתה המאמנת הסלובקית אווה קוסקובה שהחליפה שלוש משחקניות השישייה שלה, כולל המוסרת מרטינה ילינקובה והמנחיתה האמריקנית ויקטוריה הנסון ותקבלו תמהיל מנצח. כפר סבא חגגה ניצחון 9:15 במאני טיים כשעולים סימני שאלה האם הקבוצה הסלובקית פשוט ויתרה על מקום בשלב הבא ואם כן, מה הסיבה?


לא משנה מה עמד מאחורי ההחלטה של המאמנת האורחת, קבוצת הנשים של מועדון הכדורעף של הפועל כפר סבא ששבה לאירופה לאחר 30 שנות היעדרות, עשתה זאת בניצחון בסיכום שני המפגשים והבטיחה לעצה פגישה עם סליידרכט ההולנדית. "זהו יום חג לעיר כ"ס ולמועדון הכדורעף שעשה הישג גדול עם העפלה לשלב השני. אני שמח על הניסיון הבינלאומי שצברו השחקניות הצעירות, שמח מאוד על העפלה ומאושר להוביל קבוצה שלב במסגרת האירופית. השיקולים של הצד השני לא מעניינים אותי, העיקר זה שהפועל כפר סבא בשלב הבא", כך סיכם לאתר איגוד הכדורעף את המשחק וההישג החשוב המאמן חן הימלפרב.


הסיבוב השני בשלב המוקדם בגביע האתגר ייערך בסוף חודש נובמבר ובתחילת דצמבר.תגובות