איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > סטריקוב וחורין במיינדרואו בנאנטונג

סטריקוב וחורין במיינדרואו בנאנטונג

הצמד הישראלי הבטיח את מקומו דרך המוקדמות וירשום הופעה נוספת העונה בהגרלה הראשית, שם מחכה מפגש עם צמד אנגלי. דייב וברניק הפסידו במוקדמות בשלוש מערכות.

תאריך: 07/06/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעףא  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
את יום המוקדמות בטורניר הסבב הועלמי בנאנטונג, סין, סיים כדורעף החופים הישראלי עם זוג אחד בגמר,
וכמו בפרק הקודם, זו הצלחה מלאה לאור ההגרלה שזומנה מראש. הבוקר נפתח עם הפסד של אניטה דייבק ומיכל ברניק לצמד המקומי דונג/האנג דווקא לאחר שניצחו במערכה הראשונה 17:21. אבל אז הסיניות הגיבו עם שתי מערכות רצופות 19:21, 10:15 ועלו לסיבוב השני, שם חיכה צמד הנשים הבכיר, סופי סטריקוב ונוי חורין.
 
סטריקוב וחורין ניצחו במערכה הראשונה 11:21 וסגרו עניין 4:21 בשנייה וזאת לאחר פרישה של אחת היריבות שסבלה מכאבי גב ביתרון 4:11 של הצמד הישראלי. אבל בשורה התחתונה, השתיים מעפילות שוב להגרלה ראשית בטורניר הסבב העולמי של ה-FIVB וינסו לעבור שוב את שלב הבתים במטרה לצאת עם נקודות דירוג נוספות. הטורניר נערך זו השנה השנייה בנאנטוג והוא מדורג 2 כוכבים.
 
שלב הבתים יפתח מחר (שישי) כשסטריקוב וחורין הוגרלו לבית א' הכולל זוגות מסין, ארה"ב ואנגליה. השתיים תפתחנה את היום מול האנגליות ויקטוריה פאלמר וג'סיקה גרימסון. מדובר בצמד מנוסה ומשופשף שכבר הספיק להתמודד במספר טורניר העונה כולל במוקדמות טורניר האג היוקרתי המדורג 4 כוכבים. 


סטריקו וחורין עם המאמן שון לויתן. 
תגובות