איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > תגידו, איך אומרים נקמה בליטאית?

תגידו, איך אומרים נקמה בליטאית?

סופי סטריקוב ונוי חורין עלו הבוקר (שישי) לשמינית הגמר בטורניר הסבב העולמי באנאטונג, סין. בשבת יפגשו צמד ליטאי שהדיח אותן לפני שבוע באותו שלב טורניר ז'ינז'יאנג. כנסו לכל המידע ולדירוג בסבב העולמי של הזוגות הישראלים.

תאריך: 08/06/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר FIVB  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
סופי סטריקוב ונוי חורין סיימו הבוקר את שלב הבתים בהגרלה הראשית בטורניר הסבב העולמי בנאנטונג, סין, כשהן במקום השני בית א' ומחר (שבת) יתמודדו ב-16 האחרונות. סטריקוב וחורין ניצחו 0:2 (10:21, 12:21) את האנגליות ויקטוריה פאלמר וג'סיקה גרימסון במשחק הראשון. אבל במשחקה השני הפסידו לסיניותוואנג/ז'יאה בשתי מערכות צמודות 21:19, 22:20.
 
כאמור המשחק הבא של הזוג יהיה בשלב שמינית הגמר בשבת מול הליטאיות דומבאוסקייטה/זובנינה, שניצחו במפגש האחרון בין הזוגות לפני שבוע בדיוק באותו מעמד בשתי מערכות. זה קרה בשמינית הגמר בטורניר ז'ינז'יאנג בסין. הזוג שיעלה לרבע הגמר יחכה למנצחות בין ז'וסי/לילי מברזיל לאמריקניות תיבודו/וויט.
 
אחרי חמישה טורנירים משותפים בסבב העולמי של ה-FIVB, סטריקוב וחורין ממוקמות 117 בדירוג העולמי עם 690 נק' משותפות. היעד הקרוב הוא 880 נק' שיאפשרו כניסה לטופ 100. מיכל ברניק ואניטה דייב במקום ה-223 עם 252 נק' משלושה טורנירים משותפים.
 
צמד הגברים נתי אוחנה ושני כהן במקום ה-191 עם 330 נק' מארבעה טורנירים. בכדי להתברג למאייה הראשונה השניים צריכים להדביק מטרה של 810 נק'.
תגובות