איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > בואו להכיר את הכדורעף בגן יבנה

בואו להכיר את הכדורעף בגן יבנה

בפעילות שנערכה בבית הספר אורט רבין בתחילת השבוע השתתפו צוות ההדרכה של איגוד הכדורעף בראשותן של טל טייכנר וקפטנית נבחרת ישראל בקי קופילוביץ' יחד עם שחקני הנבחרת טמיר הרשקו וקינן קופץ'. היה מואי כייף.

תאריך: 13/06/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
בפעילות שנערכה ביום שני בבית הספר אורט רבין בגן יבנה השתתפו כ-60 תלמידים, כולם כבר מכירים ומאוהבים בכדור וברשת ובמה שמעליה. טל טייכנר ובקי קופילוביץ' התחזקו בשחקן הליגה האיטלקית בעונה האחרונה טמיר הרשקו ובקינן קופץ', שניהם אגב יפתחו ביום ראשון הקרוב את האימונים בנבחרת ישראל בכדורעף, ארבעתם יחד העבירו פעילות משולבת של תחנות המתמקדות בטכניקה אישית ובהמשך, גם בטורניר בין כל השכבות. הקבוצה המנצחת זכתה לשחק מול צוות המאמנים ולקבל כמה הנחתות של הרשקו וג'ינג'י על הראש...
 
את פרוייקט הכדורעף בבית הספר מוביל המורה לחינוך גופני ארז רחמני בגיבוי המנהלת מרי שפונט.
 
"הלוואי ויהיו עוד מורים כמו ארז שמבינים שכדורעף הוא ספורט שיכול לעזור לילדים להתקדם גם מבחינה לימודית, חברתית ולתרום המון לביטחון העצמי" מסכמת טל טייכנר. "מדהים איך מורה לספורט בעל תשוקה בלתי נגמרת לענף סוחף אחריו בית ספר שלם, תלמידות ותלמידים שנושמים כדורעף בזכותו".


 
"לאחר שבע שנות עבודה גולת הכותרת בעבודתי הינה תפקידי כרכז ומאמן במועדון הבית ספרי בכדורעף" אומר רחמני. "המועדון גדל משנה לשנה בזכות המנהלת מרי המאפשרת לקיים אימונים במהלך הלימודים. בתשלום שנתי מינימלי התלמידים מקבלים אימונים, הסעות ,ביגוד וכדור. בנוסף מקבלים ציון בתעודה המשתכלל בציונים הסופיים ומשפרים את הממוצע. חלקם הגדול של תלמידי המועדון הינם תלמידים בעלי הפרעות קשב וריכוז קשות וסוג כזה של אימון ופעילות מהווה תראפיה וגילוי מפתיע מבחינתם של יכולתם הספורטיבית הגבוהה"."תלמידים נוספים הינם בעלי משקל יתר ודחויים חברתית, ומסגרת זו מהווה עבורם סוג של פעילות ספורטיבית מבורכת ומדי יום מבקשים להשתתף גם בפעילות של שכבות אחרות. תלמידים אלה משתפים פעולה עם תלמידים אחרים ונוצר סוג של שיתוף פעולה הנמשך גם אחרי שעות הלימודים. הפעילות עם ילדים אלה גרמה לי להבין שזה החינוך האמיתי. לראות את הנערים ולגלות את התשוקה והאהבה שלהם גורם לי להבין שהפעילות היא אמצעי ולא המטרה. המטרה היא הילד, להגיע אל נפשו ולגרום לו להיות שמח, חברותי ובוגר בריא".
 
בקי קופילוביץ': "היו כחמישים נערים ונערות מלאי מוטיבציה ללמוד ולשחק את המשחק. קיבלו אותנו מאוד יפה ומלבד הפעילות והטורניר שהיו מוצלחים ביותר, היינו שם לטקס המצטיינים השנתיים שלהם שהיה נחמד מאוד. כל הכבוד לארז על הארגון ועל שיתוף הפעולה, נהנינו".

תגובות