איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > נבחרות ישראל מתקרבות ליעד

נבחרות ישראל מתקרבות ליעד

נבחרת הגברים של ישראל תצא למחנה אימונים בחו"ל בעוד קצת יותר משבוע ובשבוע הקרוב היא תארח שחקניות ושחקנים צעירים יחד עם נציגות מנבחרת הנשים שעורכת גם היא את הכנותיה לקראת המוקדמות האירופיים.

תאריך: 08/07/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
נבחרת הגברים של ישראל השלימה שלושה שבועות של אימונים במבואות ים וזאת לקראת קמפיין מוקדמות אליפות אירופה שיפתח באולם מטרווסט ברעננה ב-15 באוגוסט. הנבחרת תתאמן במבואות ים עד ה-15 ביולי ולאחר מכן תצא למחנות אימונים בפולין ורומניה. גם נבחרת הנשים עורכת את ההכנות שלה לקראת פתיחת מוקדמות אליפות אירופה שיפתחו גם הן בחודש ואוגוסט.


 
ביום שלישי הקרוב תארח נבחרת הגברים שחקנים ושחקניות צעירים מהפועל כפר סבא, מכבי רעננה ומכבי חדרה. את האירוע ינהלו טל טייכנר וג'ניפר גוז ולסגל הגברים יצטרפו שחקניות מנבחרת הנשים. ביום חמישי תקיים הנבחרת יום צילומים מיוחד.


 
ב-16 בחודש יגיעו שחקנים צעירים מעראבה, כפר כנא, כרכור וממועדוני כדורעף ביישובים נוספים. לאירוע יצטרפו בני המשפחות של שחקני נבחרת ישראל וזאת לקראת יציאת הנבחרת לחו"ל. באותו יום יערך משחק ראווה בין שחקני הנבחרת.
 
נבחרת הגברים הוגרלה לבית ב' עם לטביה ואסטוניה וסדר המשחקים לאחר משחק הפתיחה כולל משחק חוץ באסטוניה ב-22 באוגוסט ומשחק ביתי מול אסטוניה ב-26 בחודש. המשחק האחרון יתקיים בלטביה.


 
נבחרת הנשים הוגרלה לבית א' במסגרת מוקדמות היורו הבא יחד עם בלגיה, סלובניה ואיסלנד. שתי הנבחרות הראשונות מכל בית יעלו לאליפות אירופה. משחק הבית הראשון של נבחרת הנשים יהיה מול בלגיה ב-19 באוגוסט, ארבעה ימים בדיוק לאחר שהנבחרת תשחק בסלובניה. ב-22 באוגוסט תארח הנבחרת את איסלנד שאצלה היא תשחק כעבור ארבעה ימים. בחודש ינואר 2019 יתקיימו שני משחקים נוספים. הראשון בבלגיה והשני בבית מול סלובניה – ב-9 בחודש.


מסכמים שלושה שבועות של אימונים. 
תגובות