איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > אליפות העולם U19: בן שלמה ומאור במיינדרואו

אליפות העולם U19: בן שלמה ומאור במיינדרואו

זוג הבנות נכנס להגרלה הראשית בתום הגרלת לאקי לוזר שנערכה בתום המוקדמות וזאת לאחר ניצחון והפסד במוקדמות. הדר ואלעזר הודחו בבנים.

תאריך: 10/07/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר FIVB  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
שני זוגות התמודדו היום במוקדמות אליפות העולם עד גיל 19 בכדורעף חופים שנפתחה בנאניינג, סין. בבנים, תומר הדר ואיילון אלעזר הצליחו לעבור את סיבוב המוקדמות השני לאחר ניצחון על צמד מקומי בתוצאה 1:2 (25:23, 11:21, 13:15) וזאת לאחר דרמה גדולה במערכה הראשונה, שליטה מוחלטת בשנייה וניצחון צמוד במכרעת. אבל בסיבוב השני הפסידו השניים לזוג איטלקי בשתי מערכות 21:10, 21:18 וסיימו את דרכם.
 
צמד הבנות מאיה בן שלמה ונגה מאור פתחו גם הן בניצחון על האוסטרליות טיילור/גרגורי בשלוש מערכות 25:23, 11:21, 13:15 אבל נוצחו גם כן בסיבוב השני לזוג מאיטליה 2:0 (21:10, 21:18). אבל לאחר ההפסד הגיעה התפתחות דרמטית בעלילה. בגלל העובדה שזוג אחד לא התייצב להגרלה הראשית נערכה הגרלת לאקי לוזר – מפסיד בר מזל, בין ארבעה זוגות מהמוקדמות על כרטיס אחד למיינדרואו. וכך, בן שלמה ומאור עברו את הגרלת הסיבוב הראשון בהצלחה והוגרלו מול הנבחרת המדורגת – לטביה, ובהגרלה על מקום בשלב הבתים זכו הבנות מישראל.
 
וכך בן שלמה ומאור יפתחו מחר (רביעי) את דרכן באליפות העולם מול האמריקניות ניוברי/ספארקס וזאת במסגרת בית ד'. ביום חמישי יפגשו את הקנדיות ורמט/רוסקינג ויסיימו את שלב הבתים מול הפולניות רגיל/ויטריאה. שני הזוגות הראשונים מכל שמונת הבתים יעפילו לשמינית הגמר.
 
את הזוגות מלווה באליפות המאמן אוהד רדקו.
תגובות