איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > אל אל ישראל: דור העתיד ביקר את הנבחרות

אל אל ישראל: דור העתיד ביקר את הנבחרות

נבחרת הגברים של ישראל ונבחרת הנשים אירחו אתמול (שלישי) שחקניות ושחקנים צעירים ליום של כייף וכדורעף במחנה האימונים הנערך במבואות ים. הנבחרת החלה את השבוע הרביעי בהכנות שלה לקראת מוקדמות אליפות אירופה שיפתחו בחודש הבא.

תאריך: 11/07/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
למי ששאל מה צריך יותר מאולם עם רשת כדורעף, שחקנים ושחקניות של שתי הנבחרות הלאומיות וגם את ילדי הקייטנות של הפועל כפר סבא, מכבי רעננה ומכבי חדרה, קיבל תשובה מלאת קסם. האירוע התחיל שכל השחקנים עמדו יחד מול יציע מלא בשחקנים ושחקניות צעירים, עמרי שוורץ הציג את שחקני הנבחרות וסיפר סיפורים אישיים ופרטים על כל אחד ואחת מהם וכמובן, הילדים היו מרותקים. לאחר מכן ירדו כולם לפרקט ושחקו יחד. בסוף חילקו המאמנים פרסים, כדורים חתומים, חולצה לכל ילד ועוד פרסים שונים.


 
את האירוע ניהלו ביד רמה ג'ניפר גוז וטל טייכנר: "אני יכולה לומר שמאוד נהניתי להנחות ולבנות את האירוע הזה. אני חושבת שחשיפה מהסוג הזה היא מאוד חשובה לילדים ולילדות הצעירים. שיתוף פעולה נפלא בין הנבחרת למועדונים שיניב הצלחות רבות ועל כך מגיע שאפו ענק".


 
ליברו נבחרת ישראל עמרי שוורץ: "היה לנו הכבוד לתת לילדים שאוהבים כל כך את המשחק טעימה מאיך זה מרגיש ונראה ברמות הגבוהות. הנוכחות שלהם באימון, והמשחק המשותף מזכירים לנו את הסיבה שבגללה התחלנו לשחק כשהיינו בגילם, שזה פשוט כיף. חשוב לי להגיד תודה גדולה למארגנים, לאיגוד הכדורעף ולכל מי שנתן יד בדבר. כן ירבו". עומר מרשנסקי, מכבי רעננה: "זו יוזמה מבורכת ומיוחדת במינה אשר העניקה לילדים הזדמנות מרגשת להכיר ולהתאמן יחד עם הגיבורים שלהם, שחקני נבחרת ישראל. המגע הישיר של הילדים עם השחקנים, תורם ויתרום רבות לחיבור שלהם לענף ולקידום הכדורעף בארץ. כן ירבו פעילויות כאלו!". איתי בכרך, הפועל כפר סבא: "הילדים ממש נהנו. השחקנים היו אדיבים ומקבלי פנים וכך גם כל המארגנים. הפועל כ"ס מאחלת לשתי הנבחרות בהצלחה ובטוח תבוא לעודד".


 
לחגיגה הצטרפו חן הימלפרב, דניאל שטיינברג, ניר שטלירמן מהפועל כ"ס. אמיר ברעם ויאל בנימין ממכבי חדרה ויאיר טלמון. סיכמה קפטנית נבחרת הנשים בקי קופילוביץ': "התאספנו באולם ברמה גבוהה שכבר השרה אווירה נעימה ומקצועית. הגיעו הרבה שחקניות ושחקנים צעירים שסכו להפגין את היכולות שלהם. נהננו לשחק ביחד איתם ולראות את הדור הצעיר מלא תשוקה למשחק המדהים הזה".


 
אחראית קשרי קהילה באיגוד הכדורעף שלחה את ההודעה הבאה: "מאמנים ושחקנים יקרים, תודה שהגעתם היום למפגש עם נבחרות ישראל. המפגש ריגש אותנו כעובדי איגוד וכמובן את השחקנים! אתם ואנחנו חלק מהנבחרת ואולי במילים אחרות השחקן השביעי. אתם היום הפכתם לשגרירים של הנבחרות והן זקוקות לעזרתכם. בואו להיות חלק מקהל אדיר ותומך במוקדמות האירופיים במטרווסט. בואו נהפוך את האהבה שלנו המשותפת לכדורעף למשפחה אחת גדולה ותומכת. על מנת לייצר קהילה תומכת בנבחרות פתחנו קבוצת ווטסאפ למידע לקראת המשחקים, כך שכולנו ביחד נהפוך את ארבעת המשחקים למסיבה אחת גדולה ונעזור לנבחרות לעלות לאליפות אירופה".
 
כולנו במוקדמות אליפות אירופה 2018: שולחים הודעת ווטסאפ ומצטרפים  לקבוצת האולטרה של הנבחרות0508631091.

 

האירוע הבא יתקיים ב-16 ביולי בו שחקני נבחרת הגברים ישחקו בהרכבים שונים בינם לבין עצמם בשעות  17:30-19:30. כולם מוזמנים להגיע ולצפות במשחקים ולעזור לשחקנים לפני הטיסה שלהם למוקדמות אליפות אירופה. לתיאום: נא ליצור קשר בפלאפון 052-8021143. 

תגובות