איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון קהילה > ניידת הכדורעף של אתנה: זה עובד!

ניידת הכדורעף של אתנה: זה עובד!

השבוע הגיעו שחקניות ושחקנים מליגת העל לחשוף את הילדים בשפרעם וברעננה לענף הכדורעף. טליטה נסימנטו, הברזילאית של מכבי רעננה, הפעילה את קסמיה על הילדים. רכז המועדון בשפרעם: "כבר ביום שאחרי הפעילות הגיעו הרבה ילדים חדשים לאימון"

תאריך: 12/10/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון קהילה
שתף בווצאפ
ניידת הכדורעף של אתנה ממשיכה להסתובב ברחבי הארץ, והשבוע הגיעה לשפרעם ורעננה,בהן הפעילו שחקנים ושחקניות כדורעף תוכניות חשיפה לענף בבתי הספר המקומיים. ג'ניפר גוז, אדווה זינובר, קייטי וינדר, ניר שטילרמן, חן שמוחה, רונית בן הלל, אנה כהן, טליטה נסימנטו וברונה למוס לקחו חלק בפעילות, וזוהי רק חלק מרשימה ארוכה של השחקניות והשחקנים שגוייסו לעבודה עם המועדונים.


הצוות בפעילות ברעננה. צילום: טל שמוחה

מוחמד סובח, רכז המועדון בשפרעם, סיפר על פעילות הניידת: "בפתיחת היום הסברתי על מבנה המועדון ועל המשחק עצמו. השחקניות קייטי וינדר, רונית בן הלל ואדווה זינובר הפעילו קרוב ל-300 תלמידי כיתות ז, ח וט', בשלוש שעות של נטו כדורעף. הילדים שיתפו פעולה ונהנו מאוד. כבר למחרת הגיעו הרבה שחקנים לאימון".


רונית בן הלל מדגימה את היסודות לתלמידים בשפרעם. צילום: מוחמד סגיר

חן שמוחה מרעננה הוסיפה לאחר הפעילות שנערכה בעיר: "אני מאמנת כדורעף וקט-עף, והיה מרתק לראות את ההתלהבות של הילדים מהחשיפה לענף. הרוב המוחלט שיתף פעולה וניכר פוטנציאל רב בקרב בנים ובנות כאחד. הפעילות הייתה מהנה והשאירה רושם חיובי על הענף, ואני מאמינה שפעילויות נוספות מסוג זה ידרבנו ילדים רבים להצטרף לענף".


ילדי שפרעם בפעילות ניידת הכדורעף. צילום: מוחמד סגיר

לפעילות בבי"ס שקד ברעננה הצטרפו בנות המגמה של חטיבת השרון ועזרו בפעילות ונהנו מאוד. המתכון המנצח: החיבור בין הילדים, מגמות הספורט, ליגת העל, וסבטה ספלקוב, האחראית על כדורעף מטעם עיריית רעננה, שניצחה על הפעילות כולה.


 
תגובות