איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הצעקה האחרונה: מכבי והמעפיל יישארו בחגיגה?

הצעקה האחרונה: מכבי והמעפיל יישארו בחגיגה?

רגע לפני שהפועל מטה אשר עכו והפועל כפר סבא מתמרקות לקראת גמר הפלייאוף, לצהובים של אריה זלינגר ולכחולים של זוהר בר נצר יש הזדמנות לקלקל ולשנות את גורלן. האם הם יצליחו להדהים במשחקי החוץ?

תאריך: 28/03/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: רינת ורדי, באדיבות מכבי ת"א  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
רגע לפני שהפועל מטה אשר עכו והפועל כפר סבא ממקמות את עצמן בגמר הפלייאוף הצפוי מראש, זהו זמנן של מכבי תל אביב והפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר לעשות מעשה, ולזנק בחזרה לסדרה מפיגור 2:0. הקבוצה של זוהר בר נצר לא הצליחה לנצח בעין שמר את זו של נועם כץ ונכנעה 3:1, ואילו הצהובים של אריה זלינגר הפסידו 3:1 בהדר יוסף לירוקים של שגיא ברעם. האם הקבוצות שנמצאות על סף הדחה ימצאו את הכוחות ואת היכולת להישאר בתמונה?

חצי גמר הפלייאוף העליון

הפועל מטה אשר עכו (2) - הפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר (0)
- יום שבת, 19:00, היכל הספורט נעמן
- שופטים: רביד פאר (ראשי), מאג'ד אבו שקרה (עוזר), אסתר טרנשינסקי ובאסל נסאר (קווים)

נקודה אחת חסרה להפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר כדי לנצח במערכה הראשונה בעין שמר במשחק השני בסדרה, אך האדומים השיגו מהפך, וניצחו במשחק כולו. ארבעה ימים לאחר מכן, תרחישי הדלתות המסתובבות צריכים להיות נחלת העבר בראשיהם של שחקני הקבוצה של זוהר בר נצר, אם ברצונם להישאר בסדרה. מול סטס נביאדומסקי והסגל העמוק של נועם כץ, ומול הקהל באולם נעמן המאיים זה לא יהיה קל, אבל הכל אפשרי. 


פויר מנחית מול מנדז וקבקוב במשחק הראשון. מטה אשר עכו תשלים 0:3? צילום: אמיר ירחי, מטה אשר עכו

הפועל יואב כפר סבא (2) - מכבי יעדים תל אביב (0)
- יום שבת, 18:45, אולם בר-לב כפר סבא
- שופטים: רועי גורן (ראשי), רועי בנסימון (עוזר), אלכסיי פליטמן ואור ראש (קווים)

משוכה קשה מאוד חיכה לחניכים של שגיא ברעם בהדר יוסף, אך הם צלחו אותה למרות יום אגרסיבי של טמיר הרשקו (29 נקודות). כעת נותר להם להשלים את העבודה, שוב בבר-לב החמים והטוב, ולעלות לסדרת גמר הפלייאוף לראשונה מזה 3 נשים. קלות' ברתלומי מחמם את הזרוע הארוכה, והירוקים חולמים על אליפות. ומכבי תל אביב? היא כבר חזרה מבורות עמוקים בעבר. משחק החוץ הקשה יהיה עוד יום בהיסטוריה הארוכה של המועדון, השאלה היא רק מאיזה סוג. 


שגיא ברעם. תחנה אחרונה לפני גמר הפלייאוף. צילום: יוסי לזרוף

חצי גמר הפלייאוף התחתון

מכבי מוסינזון הוד השרון (2) - ק.ק תל אביב (0)
- יום שבת, 19:00, תיכון מוסינזון הוד השרון
- שופטים: דן כץ וגל סדבון

הוד השרון של עדי גורן התקשתה מאוד בתל אביב, שם ניצחה ביום רביעי 2:3, אך הצליחה לעלות ליתרון כפול בסדרה. ניצחון ביתי במוצ"ש יבטיח לה את ההישארות בליגה, וישלח את ק.ק תל אביב של רן גאון לסדרה נגד הירידה מול אליצור אשקלון.
 
תגובות