איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
הפועל רחובות
אגודה: הפועל רחובות
כתובת: סירני 52, רחובות
טלפון: 054-2126227
אימייל: doronhs@gmail.com
הפועל רחובות
סגל הקבוצה
מספר שם השחקן גיל גובה עמדה
1 אדוארד ויבה 16 - -
1 איליה מוטין 15 - מגיש
1 דן יאמפולסקי 15 - קבלן
1 חיים יעקובי משולם 17 - חוסם אמצע
1 יוסי רם 17 - קבלן
1 ליאב קורן 15 - -
1 תאי סגל 18 - ליברו
2 עמית שנדל 18 - קבלן
3 מיכאל שיפרין 16 - קבלן
3 מקס טקצ'וב 17 - חוסם אמצע
5 נעם בודאי 15 - -
6 אריאל שלולשוילי 15 - מצליב
7 רועי זולטי 19 - חוסם אמצע
12 שון אוקסמן 16 - קבלן
12 תומר קאופמן 18 - קבלן
15 אוהד פלשקר 18 - קבלן
18 טל ואן ריין 19 - חוסם אמצע
לוח משחקים
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם תוצאה
07/11/2018
יום ד', 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 3
הפועל רחובות הפועל בני שמעון אולם אוסי וזוהר 0-3
14/11/2018
יום ד', 18:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 4
הפועל ירושלים הפועל רחובות בי"ס בית חינוך 3-1
12/12/2018
יום ד', 17:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 6
הפועל רחובות מ.ס. רמת אביב 1 אולם אוסי וזוהר 2-3
22/12/2018
יום ש', 19:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 1
הפועל רחובות ק.ק. תל אביב צעירים אולם ב"ס שפירצק רחובות 0-3
26/12/2018
יום ד', 19:15
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 8
ק.ק. תל אביב צעירים הפועל רחובות הדר אפקה ת-א 3-0
02/01/2019
יום ד', 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 9
הפועל רחובות אסא בן גוריון באר שבע אולם אוסי וזוהר 0-3
08/01/2019
יום ג', 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 2
אסא בן גוריון באר שבע הפועל רחובות אולם איירטון באר שבע 3-0
16/01/2019
יום ד', 16:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 10
הפועל בני שמעון הפועל רחובות קיבוץ שובל 0-3
23/01/2019
יום ד', 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 11
הפועל רחובות הפועל ירושלים אולם אוסי וזוהר 3-1
06/02/2019
יום ד', 19:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 13
מ.ס. רמת אביב 1 הפועל רחובות מ.ס. אביב אליאנס ת-א 3-1
20/02/2019
יום ד', 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 15
הפועל רחובות ק.ק. תל אביב צעירים אולם אוסי וזוהר 0-3
27/02/2019
יום ד', 17:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 16
אסא בן גוריון באר שבע הפועל רחובות אולם איירטון באר שבע 3-0
06/03/2019
יום ד', 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 17
הפועל רחובות הפועל בני שמעון אולם אוסי וזוהר 3-1
16/03/2019
יום ש', 20:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 18
הפועל ירושלים הפועל רחובות בי"ס בית חינוך 3-0
03/04/2019
יום ד', 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 20
הפועל רחובות מ.ס. רמת אביב 1 אולם אוסי וזוהר 1-3
01/05/2019
יום ד', 16:15
ליגת נוער בנים - בית עליון
מחזור 2
הפועל רחובות הפועל בני שמעון אולם אוסי וזוהר 3-2
12/05/2019
יום א', 19:00
ליגת נוער בנים - בית עליון
מחזור 1
מכבי תל מונד הפועל רחובות בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 1-3
15/05/2019
יום ד', 18:30
ליגת נוער בנים - בית עליון
מחזור 3
אליצור מיסדים כרמיאל הפועל רחובות בי"ס פסגות כרמיאל 3-0
20/05/2019
יום ב', 19:00
ליגת נוער בנים - בית עליון
מחזור 4
המעפיל מבואות הפועל רחובות הבנים עין שמר 3-0
25/05/2019
יום ש', 19:00
ליגת נוער בנים - בית עליון
מחזור 5
הפועל רחובות מ.ס. עיילבון אולם אוסי וזוהר 3-0