מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ראש שנה זהב לסופי סטריקוב ואניטה דייב שזוכות במדליית הזהב בסבב העולמי בכדורעף חופים (קרפוב, אוקראינה) לאחר נצחון 2:0 על צמד אוסטרי במשחק הגמר. כבוד גדול !
ראש שנה זהב לסופי סטריקוב ואניטה דייב שזוכות במדליית הזהב בסבב העולמי בכדורעף חופים (קרפוב, אוקראינה)  לאחר נצחון 2:0 על צמד אוסטרי במשחק הגמר.
כבוד גדול !
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
בטורניר הסבב העולמי כוכב 1 בקורופוב אוקראינה סופיה סטריקוב ואניטה דייב אלופות ישראל הטריות (62 בעולם) ניצחו בחצי הגמר את האוקראיניות אנג'לינה קמיל, וטטיאנה לזרנקו( 71 בעולם) בשלוש מערכות ( 23-21, 21-15, 15-13), ויתמודדו בגמר (14 שעון ישראל) נגד האוסטריות פרנסיסקה פרידל ואווה פרפר (74 בעולם). זאת תהיה המדליה הראשונה של נשים ישראליות בסבב העולמי, והשניה אי פעם לישראל אחרי טורניר בודפשט לפני כשבועיים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
חדש על המדף! החלה ההרשמה לקורס מדריכי כדורעף שנתי בבית הספר למאמנים ומדריכים במכון וינגייט. תאריכי הקורס: 8.10.21-8.4.22 (ימי שישי) שעות הקורס: 8:00-15:00. לפרטים נוספים:מאמן ורכז הקורס: עדי תדמור,- 052-2267704
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יום עצוב למשפחת הכדורעף. שופט העבר הבינלאומי גבי קראוס הלך היום לעולמו. גבי נחשב כאחד מבכירי שופטי הכדורעף העולמיים. לאורך השנים החזיק בתפקידים מנהלתיים שונים כמו - וועדות ביקורת של הוועד האולימפי הישראלי ובוועדת השיפוט העולמי. איגוד הכדורעף משתתף בצער המשפחה. יהי זכרו ברוך.
אורי חבר ( אגף תשתיות)
אורי חבר ( אגף תשתיות)
הסתיים קורס מאמנים מרוכז במכון וינגייט, 18 מאמנות ומאמנים סיימו בהצלחה את הקורס שנמשך שלושה חודשים
הסתיים קורס מאמנים מרוכז במכון וינגייט, 18 מאמנות ומאמנים סיימו בהצלחה את הקורס שנמשך שלושה חודשים
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נקבע תאריך לטורניר אטקין. הטורניר יתקיים השנה בתאריכים: 4-5.10.2021 בהדר-יוסף, תל-אביב.     הקבוצות המשתתפות: הפועל מטה אשר – עכו , הפועל יואב כ"ס, מכבי יעדים ת"א, ומכבי מוסינזון הוד-השרון.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מדלית ארד לנתי אוחנה ואיילון אלעזר בסבב העולמי בכדורעף חופים שמתקיים בבודפשט, הצמד הישראלי מנצח את הזוג הסרבי 2:1 וחוגג לראשונה בקרירה פודיום בסבב העולמי. סופי סטריקוב ואניטה דייב מפסידות 2:1 במשחק על מדלית הארד לזוג אוקראיניות.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נתי אוחנה ואיילון אלעזר מפסידים 2:1 לצמד פיני בחצי גמר הסבב העולמי שמתקיים בבודפשט, למרות ההפסד הצמד הישראלי יעלה בשעה 16:00 למשחק על מדלית הארד מול הזוג הסרבי.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
פותחים שבוע - ביום ראשון בשעה 13:00 יעלו נתי אוחנה ואיילון אלעזר למשחק חצי גמר הסבב העולמי שמתקיים בבודפשט הונגריה. שם ימתינו להם צמד פיני מאתגר. הזוג המנצח עולה למשחק הגמר, המפסיד למשחק על הארד. בחצי הגמר השני יתמודדו צמדים מאיטליה וסרביה. בגזרת הנשים סופי סטריקוב ואניטה דייב מפסידות לצמד מקפריסין בחצי הגמר וישחקו בשעה 15:00 על מדלית הארד מול צמד אוקראיני שהפסיד בחצי הגמר השני לזוג האיטלקי.

הפועל "גליל" מטה אשר עכו   הפועל "גליל" מטה אשר עכו

סגל הקבוצה

אלכס אוסוקין
בן 32  |  2.00
#1
אלכס אוסוקין
-
אורן זינדרוף
בן 28  |  1.75
#2
אורן זינדרוף
ליברו
סטניסלב נביאדומסקי
בן 27  |  2.01
#3
סטניסלב נביאדומסקי
קבלן
Kevin Foyer
בן 31  |  2.00
#5
Kevin Foyer
קבלן
סלבה בצ'קלה
בן 28  |  2.05
#6
סלבה בצ'קלה
חוסם אמצע
נועם אריאל
בן 21  |  1.85
#7
נועם אריאל
מגיש
גיא משעלי
בן 21  |  1.92
#8
גיא משעלי
קבלן
Volodymyr Kovalchuk
בן 37  |  1.98
#9
Volodymyr Kovalchuk
מגיש
דניאל גלילי
בן 21  |  1.92
#10
דניאל גלילי
קבלן
עידו אהרוני
בן 20  |  1.75
#11
עידו אהרוני
ליברו
יהונתן מאל
בן 22  |  1.91
#12
יהונתן מאל
ליברו
אנוש שטיפט
בן 21  |  2.02
#14
אנוש שטיפט
מצליב
Andelko  Cuk
בן 38
#17
Andelko Cuk
מצליב
עידו דוד
בן 21  |  2.03
#22
עידו דוד
קבלן

צוות מקצועי

מיכאל קישון
יו"ר אגודה
נועם כץ
מאמן
תומר תירוש
פיזיותרפיסט
עופר מסד
מנהל קבוצה
צור עצמון
רופא
עמיר בן צבי
מנכ"ל אגודה

תארים

16 אליפויות:
1987, 1988, 1992, 1994, 1998, 1999, 2000, 2002, 2003, 2013, 2014, 2015, 2016, 2018, 2019, 2020
12 גביעים:
1987, 1988, 1999, 2002, 2003, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

פרטי אולם

היכל הספורט נעמן
עין המפרץ
היכל הספורט נעמן

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
09/10/2018
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 1
הפועל "גליל" מטה אשר עכו ק.ק. תל אביב היכל הספורט נעמן 0-3
17/10/2018
יום רביעי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 2
הפועל "גליל" מטה אשר עכו מכבי יעדים תל-אביב היכל הספורט נעמן 0-3
25/10/2018
יום חמישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 3
הפועל המעפיל / מנשה / עמק-חפר הפועל "גליל" מטה אשר עכו קיבוץ עין החורש 3-0
31/10/2018
יום רביעי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 4
הפועל "גליל" מטה אשר עכו הפועל יואב כפר-סבא היכל הספורט נעמן 1-3
06/11/2018
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 5
מכבי מוסינזון הוד-השרון הפועל "גליל" מטה אשר עכו תיכון מוסינזון הוד השרון 3-1
13/11/2018
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 6
הפועל "גליל" מטה אשר עכו מ.ס. עיילבון היכל הספורט נעמן 0-3
20/11/2018
יום שלישי, 20:30
ליגת על גברים
מחזור 7
אליצור נתן אשקלון הפועל "גליל" מטה אשר עכו אולם אגמים 3-0
27/11/2018
יום שלישי, 19:45
ליגת על גברים
מחזור 8
ק.ק. תל אביב הפועל "גליל" מטה אשר עכו הדר אפקה ת-א 3-0
04/12/2018
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 9
מכבי יעדים תל-אביב הפועל "גליל" מטה אשר עכו מרכז הרב ספורט ת-א 3-2
11/12/2018
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 10
הפועל "גליל" מטה אשר עכו הפועל המעפיל / מנשה / עמק-חפר היכל הספורט נעמן 0-3
15/01/2019
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 12
הפועל "גליל" מטה אשר עכו מכבי מוסינזון הוד-השרון היכל הספורט נעמן 0-3
22/01/2019
יום שלישי, 18:45
גביע המדינה לגברים
רבע גמר
הפועל יואב כפר-סבא הפועל "גליל" מטה אשר עכו אולם בר-לב כפר סבא 3-2
31/01/2019
יום חמישי, 19:40
גביע המדינה לגברים
חצי גמר
הפועל "גליל" מטה אשר עכו מכבי מוסינזון הוד-השרון היכל הספורט נעמן 0-3
05/02/2019
יום שלישי, 18:45
ליגת על גברים
מחזור 11
הפועל יואב כפר-סבא הפועל "גליל" מטה אשר עכו אולם בר-לב כפר סבא 2-3
08/02/2019
יום שישי, 13:00
ליגת על גברים
מחזור 14
הפועל "גליל" מטה אשר עכו אליצור נתן אשקלון היכל הספורט נעמן 0-3
12/02/2019
יום שלישי, 19:30
גביע המדינה לגברים
גמר
מכבי יעדים תל-אביב הפועל "גליל" מטה אשר עכו היכל הספורט מטרו-ווסט 3-0
15/02/2019
יום שישי, 13:00
ליגת על גברים
מחזור 13
מ.ס. עיילבון הפועל "גליל" מטה אשר עכו אולם פיס עיילבון 3-1
19/02/2019
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 16
הפועל "גליל" מטה אשר עכו הפועל יואב כפר-סבא היכל הספורט נעמן 0-3
26/02/2019
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 17
מכבי יעדים תל-אביב הפועל "גליל" מטה אשר עכו מרכז הרב ספורט ת-א 3-1
02/03/2019
יום שבת, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 18
הפועל "גליל" מטה אשר עכו הפועל המעפיל / מנשה / עמק-חפר היכל הספורט נעמן 2-3
05/03/2019
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 19
מכבי מוסינזון הוד-השרון הפועל "גליל" מטה אשר עכו תיכון מוסינזון הוד השרון 3-0
09/03/2019
יום שבת, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 15
הפועל "גליל" מטה אשר עכו ק.ק. תל אביב היכל הספורט נעמן 0-3
12/03/2019
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 20
הפועל "גליל" מטה אשר עכו מ.ס. עיילבון אולם גשר הזיו 0-3
15/03/2019
יום שישי, 13:00
ליגת על גברים
מחזור 21
אליצור נתן אשקלון הפועל "גליל" מטה אשר עכו אולם אגמים 3-0
23/03/2019
יום שבת, 19:00
ליגת על גברים - חצי גמר
משחק 1
הפועל "גליל" מטה אשר עכו הפועל המעפיל / מנשה / עמק-חפר היכל הספורט נעמן 0-3
26/03/2019
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים - חצי גמר
משחק 2
הפועל המעפיל / מנשה / עמק-חפר הפועל "גליל" מטה אשר עכו הבנים עין שמר 3-1
30/03/2019
יום שבת, 19:00
ליגת על גברים - חצי גמר
משחק 3
הפועל "גליל" מטה אשר עכו הפועל המעפיל / מנשה / עמק-חפר היכל הספורט נעמן 0-3
06/04/2019
יום שבת, 19:00
ליגת על גברים - גמר
משחק 1
הפועל "גליל" מטה אשר עכו הפועל יואב כפר-סבא היכל הספורט נעמן 1-3
10/04/2019
יום רביעי, 19:00
ליגת על גברים - גמר
משחק 2
הפועל יואב כפר-סבא הפועל "גליל" מטה אשר עכו אולם בר-לב כפר סבא 3-1
16/04/2019
יום שלישי, 18:00
ליגת על גברים - גמר
משחק 3
הפועל "גליל" מטה אשר עכו הפועל יואב כפר-סבא היכל הספורט נעמן 3-0
21/04/2019
יום ראשון, 19:00
ליגת על גברים - גמר
משחק 4
הפועל יואב כפר-סבא הפועל "גליל" מטה אשר עכו אולם בר-לב כפר סבא 3-1