מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מפגש אקראי בין נציגי נבחרת הנוער לבין הפדרציה ההונגרית הוביל להזמנה "הכל כלול". נבחרת נוער בנים לטורניר אימון בהונגריה ביום רביעי 4.8. הטורניר יתקיים בעיר סולנוק. ישתתפו בטורניר שתי נבחרות מהונגריה ונבחרת ספרד
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קורס שופטים יוצא לדרך ההרשמה פתוחה למעוניינים
קורס שופטים יוצא לדרך ההרשמה פתוחה למעוניינים
שגיא שפרן ( מנהל ליגה וגביע)
שגיא שפרן ( מנהל ליגה וגביע)
פורסם חוזר מספר 1 לקראת עונת המשחקים 2021/22 שתיפתח לאחר החגים בחודש אוקטובר, ניתן לצפות בחוזר באתר האיגוד
דביר זיוון (אגף כדורעף חופים)
דביר זיוון (אגף כדורעף חופים)
כדורעף חופים- ההרשמה לטורניר הבא בראשון לציון ואליפות ישראל באשדוד פתוחה באתר האיגוד
כדורעף חופים- ההרשמה לטורניר הבא בראשון לציון ואליפות ישראל באשדוד
פתוחה באתר האיגוד
יניב נוימן ( מנכ"ל האיגוד)
יניב נוימן ( מנכ"ל האיגוד)
פורסמה תכנית המשחקים לשנת הלימודים תשנ"ב בליגת העל בתי ספר לתלמידים ולתלמידות, לוח משחקים מופיע באתר התאחדות בתי הספר
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
שידורים ישירים מטוקיו בערוץ הספורט: 29.7- חמישי- 13:30 יפן- ברזיל ארה"ב- טורקיה 30.7- שישי-9 בבקר. כדורעף חופים 31.7- מוצ"ש רפובליקה דומינקנית- קניה ארה"ב- רוסיה 1.8- ראשון 11 שידור כדורעף חופים
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
כנס המאמנים הראשון יצא לדרך היום (חמישי) בהשתתפות כ -120 מאמנות ומאמנים. היום הראשון לכנס החל עם דברי פתיחה של יו"ר האיגוד אשר קסו ולאחריו עלה זוהר בר נצר המנהל המקצועי באיגוד שיזם את הכנס, בהמשך עלו לבמת הנואמים המאמן המנטלי דן ולנסי ולאחריו מאמן הכדורסל גיא גודס. מנכ"ל האיגוד יניב ניומן הציג את האתר והאפלקציה החדשים,אורי חבר רכז התשתיות סיים את הערב עם הצגת חוברת אימון לשחקנים צעירים
כנס המאמנים הראשון יצא לדרך היום (חמישי) בהשתתפות כ -120 מאמנות ומאמנים. היום הראשון לכנס החל עם דברי פתיחה של יו"ר האיגוד אשר קסו ולאחריו עלה זוהר בר נצר המנהל המקצועי באיגוד שיזם את הכנס, בהמשך עלו לבמת הנואמים המאמן המנטלי דן ולנסי ולאחריו מאמן הכדורסל גיא גודס. מנכ"ל האיגוד יניב ניומן הציג את האתר והאפלקציה החדשים,אורי חבר רכז התשתיות סיים את הערב עם הצגת חוברת אימון לשחקנים צעירים
זוהר בר נצר - מנהל מקצועי
זוהר בר נצר - מנהל מקצועי
כנס מאמנים ראשון מסוגו יוצא ביום חמישי לדרך. מברך את כל המאמני הכדורעף בארץ. יחד נחזק את מעמד המאמן, ונקדם את הכדורעף הישראלי למצויינות והישגים!
אורי חבר ( אגף תשתיות)
אורי חבר ( אגף תשתיות)
קיץ עמוס בוינגייט. נבחרות ישראל הצעירות ממלאות בימים אלה את המכון באימונים אינטנסיביים במטרה לקדם ולשפר. מוזמנים לבקר. בשבוע הבא תצא נבחרת הנוער בנים עם המאמנים יניב בר נצר וסמעאן סמעאן לטורניר הזמנה בהונגריה
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מזל טוב, איגוד הכדורעף משיק השבוע אפליקציה ואתר חדש, בין החידושים- הודעות פוש, צ'ט כתבים, עיצוב חדש, חנות אונליין ועוד
ליגת על נוער בנים

ליגת על נוער בנים

עונת 2019-20

טבלת הליגה

מיקום קבוצה מש' נצ' הפ' נקודות יחס נקודות מערכות יחס מערכות נק'
1 הפועל כפר סבא 15 14 1 948-1244 1.312 7-44 6.286 43
2 הפועל מטה אשר עכו 16 12 4 1078-1309 1.214 17-39 2.294 35
3 הפועל המעפיל / מעין 15 12 3 1157-1281 1.107 18-39 2.167 33
4 הפועל המעפיל מבואות 16 9 7 1224-1313 1.073 23-34 1.478 29
5 מכבי מוסינזון הוד השרון 16 8 8 1168-1202 1.029 27-28 1.037 24
6 מ.ס. עיילבון 15 7 8 1173-1192 1.016 27-28 1.037 24
7 מ.ס. רמת אביב 16 6 10 1278-1213 0.949 35-22 0.629 17
8 מכבי תל-אביב 15 5 10 1248-1104 0.885 36-19 0.528 13
9 הפועל עירוני קרית אתא 16 4 12 1244-1020 0.820 40-13 0.325 11
10 מכבי תל מונד 16 1 15 1360-1000 0.735 47-11 0.234 5

לוח משחקים

מחזור/שלב

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
18/03/2020
יום רביעי, 17:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 17
הפועל המעפיל / מעין מכבי מוסינזון הוד השרון קיבוץ עין החורש אזור משחק
18/03/2020
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים
מחזור 17
מ.ס. עיילבון הפועל כפר סבא אולם פיס עיילבון אזור משחק
18/03/2020
יום רביעי, 19:45
ליגת על נוער בנים
מחזור 17
מכבי תל-אביב מכבי תל מונד אולם היובל ת-א אזור משחק
20/03/2020
יום שישי, 14:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 17
מ.ס. רמת אביב הפועל המעפיל מבואות מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
21/03/2020
יום שבת, 19:00
ליגת על נוער בנים
מחזור 17
הפועל עירוני קרית אתא הפועל מטה אשר עכו אולם רוגוזין חטיבה ב אזור משחק
שיטת המשחקים
שיטת ליגה
10
קבוצות
18
מחזורים
2
סיבובים
מידע נוסף
  1. העונה הסדירה
    1. תשוחק בשיטת ליגה בת 2 סיבובים.
    2. הקבוצות שתדורגנה במקומות 1-8 תעפלנה למשחקי רבע הגמר (ישוחקו בשיטת בית-חוץ, כאשר הקבוצה שסיימה במקום הנמוך יותר תארח את המשחק הראשון).  במידת הצורך, תשוחק 'מערכת זהב'.
      המשחקים: מקום 1 נגד 8, מקום 2 נגד 7, מקום 3 נגד 6, מקום 4 נגד 5.
    3. מנצחות רבע הגמר יעפילו למשחקי חצי הגמר (ישוחקו בשיטת בית חוץ):
      מנצחת משחק 1 – מנצחת משחק 4, מנצחת משחק 2 – מנצחת משחק 3.
      הקבוצה שסיימה במקום הנמוך יותר תארח את המשחק הראשון.
    4. מנצחות חצי הגמר תעפלנה למשחק הגמר.
    5. הקבוצות שתדורגנה במקומות 9-10 תרדנה לליגה הלאומית.
ניצחון במשחק
הטוב מ-5 מערכות. הנק' הדרושות לניצחון במערכה – 25. במקרה של שוויון 24-24, תזכה במערכה הקבוצה שתשיג יתרון של 2 נקודות
הנק' הדרושות לניצחון במערכה המכרעת – 15. במקרה של שוויון 14-14, תזכה במערכה (ובמשחק) הקבוצה שתשיג יתרון של 2 נקודות
שיטת ניקוד
מספר הנק' משתנה לפי תוצאת המשחק:  נצ' 3-0 מזכה ב-3 נק' , נצ' 3-1 מזכה ב-3 נק' , נצ' 3-2 מזכה ב-2 נק' .
הפסד 3-2 מזכה ב-1 נק' , הפסד בתוצאות 3-0 או 3-1 אינו מזכה בנקודות

כתבות