מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג" ( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג"
( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יש תואר ראשון - מכבי ת"א זוכה בטורניר אטקין לאחר נצחון משכנע על הפועל מטה אשר/ עכו 3:0, הפועל הוד השרון מפתיע מוקדם יותר את הפועל כ"ס עם 3:0 חלק ומסיימת במקום השלישי. איגוד הכדורעף מודה למשפחת אטקין על הפקת וארגון הטורניר החשוב ולמועדון מכבי ת"א על אירוח הטורניר.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
הפתעה בהדר יוסף - מכבי הוד השרון מנצחת את הפועל כ"ס 3:0 ( 25:19 , 25:21 , 26:24) וזוכה בנקום השלישי בטורניר אטקין. ברגעים אלו יחל משחק הגמר בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר/עכו.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפועל מטה אשר/עכו מנצחת 3:2 את הפועל כ"ס במשחק שפתח את טורניר אטקין 2021, מכבי ת"א מנצחת 3:0 את מכבי הוד- השרון במשחק השני, מחר יתקיים משחק הגמר בין המנצחות ומשחק על מקומות 3/4 בין שתי המפסידות.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
טורניר אטקין יוצא לדרך מחר (שני) בהיכל הספורט בהדר-יוסף, תל-אביב. לו"ז משחקים יום שני ה- 4.10.21 18:00 - הפועל כ"ס -- הפועל מטה-אשר עכו 20:00 –מכבי יעדים ת"א –מכבי מוסינזון הוד-השרון יום שלישי ה-5.10.21 18:00 – משחק 3/4 20:00 – משחק הגמר 22:30 – טקס סיום
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
היום הראשון של טורניר י-ם הסתייל ברגעיל אלו: הפועל ירושלים ניצחה את הפועל רחובות במשחק צמוד 3-2 . הפועל כ״ס ניצחו בקלות יחסית את מכבי אשדוד ב-3 מערכות חלקות. .
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
25 חניכים סיימו את קורס השופטים בהצלחה, עם כמות לא קטנה של מצטיינים. עם תחילת העונה יתחילו תהליך הסמכה תוך ליווי וחניכה ע"י השופטים הבכירים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
דור חדש של שופטי כדורעף התחיל את דרכו המרתקת בענף, וכך לאחר שנתיים נפתח אתמול ( רביעי) בוינגייט קורס שופטים עם 29 חניכים מכל קצוות הארץ קורס מרוכז של ארבעה ימים מלאים בחומר עיוני ומעשי. בהצלחה חברות וחברים נתראה על מגדל השיפוט.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ראש שנה זהב לסופי סטריקוב ואניטה דייב שזוכות במדליית הזהב בסבב העולמי בכדורעף חופים (קרפוב, אוקראינה) לאחר נצחון 2:0 על צמד אוסטרי במשחק הגמר. כבוד גדול !
ראש שנה זהב לסופי סטריקוב ואניטה דייב שזוכות במדליית הזהב בסבב העולמי בכדורעף חופים (קרפוב, אוקראינה)  לאחר נצחון 2:0 על צמד אוסטרי במשחק הגמר.
כבוד גדול !
ליגת על גברים

ליגת על גברים

עונת 2017-18
הפועל מטה אשר עכו
הפועל יואב כפר-סבא
מכבי יעדים תל-אביב
מכבי מוסינזון הוד-השרון
מ.ס. עיילבון
הפועל מנשה/חדרה/עמק חפר
ק.ק. תל אביב
אסא בן גוריון ב"ש
מכבי XT חיפה
אליצור מייסדים כרמיאל

טבלת הליגה

מיקום קבוצה מש' נצ' הפ' נקודות יחס נקודות מערכות יחס מערכות נק'
1 הפועל מטה אשר עכו 9 9 0 482-695 1.442 1-27 27.000 27
2 הפועל יואב כפר-סבא 9 8 1 445-680 1.528 4-24 6.000 24
3 מכבי יעדים תל-אביב 9 7 2 523-680 1.300 6-23 3.833 21
4 מכבי מוסינזון הוד-השרון 9 6 3 593-689 1.162 12-18 1.500 18
5 מ.ס. עיילבון 9 5 4 706-676 0.958 16-16 1.000 14
6 הפועל מנשה/חדרה/עמק חפר 9 4 5 683-633 0.927 16-14 0.875 13
7 ק.ק. תל אביב 9 3 6 708-603 0.852 20-11 0.550 8
8 אסא בן גוריון ב"ש 9 2 7 778-698 0.897 23-11 0.478 6
9 מכבי XT חיפה 9 1 8 680-459 0.675 25-3 0.120 3
10 אליצור מייסדים כרמיאל 9 0 9 735-520 0.707 27-3 0.111 1

לוח משחקים

מחזור/שלב

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
12/12/2017
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 9
הפועל מטה אשר עכו ק.ק. תל אביב היכל הספורט נעמן 0-3
12/12/2017
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 9
הפועל מנשה/חדרה/עמק חפר הפועל יואב כפר-סבא קיבוץ עין החורש 3-0
12/12/2017
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 9
מכבי מוסינזון הוד-השרון אסא בן גוריון ב"ש תיכון מוסינזון הוד השרון 1-3
12/12/2017
יום שלישי, 19:30
ליגת על גברים
מחזור 9
אליצור מייסדים כרמיאל מכבי יעדים תל-אביב בי"ס פסגות כרמיאל 3-0
14/12/2017
יום חמישי, 20:30
ליגת על גברים
מחזור 9
מ.ס. עיילבון מכבי XT חיפה אולם פיס עיילבון 0-3
שיטת המשחקים
שיטת ליגה
10
קבוצות
9
מחזורים
1
סיבובים
מידע נוסף
 
  1. העונה הסדירה
    1. הקבוצות תתמודדנה בשיטת ליגה בת סיבוב אחד.
    2. בתום סיבוב 1 יחולקו הקבוצות לבית עליון (מקומות 1-5) ולבית תחתון (מקומות 6-10)
       
  2. בית עליון
    1. הקבוצות תשחקנה בשיטת ליגת בת 2 סיבובים (הנקודות "נגררות" מהעונה הסדירה).
    2. הקבוצות שתסיימנה במקומות 1-5 תעפלנה למשחקי רבע הגמר.
       
  3. בית תחתון
    1. הקבוצות תשחקנה בשיטת ליגה בת 2 סיבובים (הנקודות "נגררות" מהעונה הסדירה).
    2. הקבוצות שתדורגנה במקומות 6-8 תעפלנה למשחקי רבע הגמר.
    3. הקבוצות שתסיימנה במקומות 9-10 ישחקו נגד הירידה בשיטת הטוב מ – 3.
       
  4. סדרת משחקי רבע הגמר
    1. הקבוצות תשחקנה בשיטת הטוב מ – 3 משחקים.
      רבע גמר מס' 1 - מקום ראשון – מקום שמיני
      רבע גמר מס' 2 - מקום שני – מקום שביעי
      רבע גמר מס' 3 - מקום שלישי – מקום שישי
      רבע גמר מס' 4 - מקום רביעי – מקום חמישי
הקבוצה במקום הנמוך (חמישי, שישי, שביעי, שמיני) תארח את המשחק השני.
הקבוצה במקום הגבוהה (ראשון, שני, שלישי, רביעי תארח את המשחק הראשון והשלישי (במידת הצורך).
 
 
  1. סדרות משחקי חצי גמר הפליאוף
    1. בסדרת חצי גמר הפליאוף תשחקנה הקבוצות זו כנגד זו בשיטת הטוב מ- 5 משחקים.
    2. חצי גמר מס' 1 – מנצחת רבע גמר מס' 1 – מנצחת רבע גמר מס' 4.
    3. חצי גמר מס' 2 – מנצחת רבע גמר מס' 2 – מנצחת רבע גמר מס' 3.
    4. מנצחת רבע גמר מס' 1 ומס' 2 – יארחו את המשחקים ראשון, שלישי וחמישי (במידת הצורך).
    5.  מנצחת רבע גמר מס' 3 ומס' 2 – יארחו את המשחקים ראשון, שלישי וחמישי (במידת הצורך).
    6. המנצחות בסדרות משחקי חצי גמר הפליאוף יעפילו למשחקי גמר הפליאוף.
       
  2. סדרת משחקי גמר הפליאוף
    1. בסדרת משחקי גמר הפליאוף תתמודדנה הקבוצות בשיטת הטוב מ-5 משחקים.
    2. הקבוצה שתנצח בסדרת חצי גמר מס' 1 תארח את המשחק הראשון, השלישי והחמישי (באם יהיה צורך).  הקבוצה שתנצח בסדרת חצי גמר מס' 2 תארח את המשחק השני והרביעי (באם יהיה צורך).
המנצחת בסדרת משחקי גמר הפליאוף תוכרז כאלופת ישראל .

 
ניצחון במשחק
הטוב מ-5 מערכות. הנק' הדרושות לניצחון במערכה – 25. במקרה של שוויון 24-24, תזכה במערכה הקבוצה שתשיג יתרון של 2 נקודות
הנק' הדרושות לניצחון במערכה המכרעת – 15. במקרה של שוויון 14-14, תזכה במערכה (ובמשחק) הקבוצה שתשיג יתרון של 2 נקודות
שיטת ניקוד
מספר הנק' משתנה לפי תוצאת המשחק:  נצ' 3-0 מזכה ב-3 נק' , נצ' 3-1 מזכה ב-3 נק' , נצ' 3-2 מזכה ב-2 נק' .
הפסד 3-2 מזכה ב-1 נק' , הפסד בתוצאות 3-0 או 3-1 אינו מזכה בנקודות