איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > סנונית ראשונה: טורניר כ"ח ת"א ואיגוד הכדורעף

סנונית ראשונה: טורניר כ"ח ת"א ואיגוד הכדורעף

תחרות כדורעף החופים הנערכת בחוף פרישמן, שתגיע לשיאה ביום שבת, מבשרת על פורמט חדש לטורנירים בענף, שיתפרשו על פני השנה כולה

תאריך: 12/02/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: לילך וייס  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
החל מהיום (רביעי) ועד ליום שבת ייערך בחוף פרישמן בתל אביב טורניר איזורי בכדורעף חופים, כתוצאה משיתוף פעולה בין בית הספר לכדורעף חופים כ"ח ת"א, העמותה על שם רועי פלס ז"ל, לאיגוד הכדורעף. הטורניר מהווה סנונית ראשונה בפורמט טורנירים חדש המצטרף לטורנירים נוספים בסבב הישראלי בכדורעף חופים. במסגרת הפורמט החדש יובילו אגודות או מארגנים פרטיים טורנירים, בתמיכת האיגוד, וכך הפעילות תתפרש לאורך כל השנה.

לטורניר בחוף פרישמן, שאירח את טורניר כוכב 1 תל אביב במסגרת הסבב העולמי וגם את אליפות ישראל בכדורעף חופים, נרשמה כמות גדולה של שחקניות ושחקנים (כ-80 זוגות), מה שהביא לכך שסיבובי המוקדמות החלו כבר ביום רביעי, לפני הטורניר המרכזי. בין המשתתפים הבולטים הצפויים להשתתף ניתן לציין את נתי אוחנה ושון פייגה, שחקני הנבחרת ואלופי ישראל, וכן את נגה מאור ואניטה דייב, גם הן שחקניות הנבחרת, שהשתתפו בשבוע שעבר בטורניר 2 כוכבים בקמבודיה.


דייב ומאור. יתחרו בפרישמן בסוף השבוע. צילום: FIVB

המשתתפים בטורניר יזכו לפרסים בדמות ציוד לכדורעף חופים, כמו למשל אנטנות, סימון מגרש וכדורים. משחקי הגמר לנשים ולגברים יתקיימו ביום שבת בצהריים. הנשים ישחקו ב-14:00, והגברים ב-15:00. משחק הגמר לילדים בשיטת מלך ומלכת החוף ייערך בשבת ב-08:00.

עתליה בכר, מפיקת האירוע ושחקנית כדורעף חופים בעצמה, אמרה לאתר האיגוד: "אני מאוד נרגשת לקחת חלק ולהיות המפיקה של הטורניר. זו הפעם הראשונה שבה אני מרגישה שיש שיתוף פעולה בין אגודת כדורעף חופים לבין איגוד הכדורעף. מעבר לכך, לטורניר נרשמו שחקנים רבים, וזה רק מראה את הצורך שיש בטורנירים גם בחודשי החורף".

דביר זיוון, מנהל אגף החופים באיגוד הכדורעף: "בעבר חיכו שחקני החופים לתום החורף כדי לראות את האיגוד מקים ומפעיל טורנירים. אני שמח מאוד שמצאנו את הפורמט בו טורנירים בתמיכת האיגוד יפעלו לאורך השנה כולה. אנו קוראים לכל מי שמעונין להפעיל טורנירים מעין אלו להגיע לכנס הפרומוטרים שמועדו יפורסם בקרוב. אני מאחל לכל השחקנים בהצלחה בטורניר!"

תגובות