איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > פיילוט מוצלח: סיכום טורניר כ"ח ת"א בפרישמן

פיילוט מוצלח: סיכום טורניר כ"ח ת"א בפרישמן

עובדי סידון ועמית מסורי הפתיעו את שון פייגה ושון חן לויתן ועמדו בראש הפודיום לאחר יום הגמרים. הפייבוריטיות בנשים, אניטה דייב ונגה מאור, זכו בזהב בנשים

תאריך: 15/02/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: בני משי  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
טורניר כדורעף החופים המשותף לאגודת כ"ח ת"א ולאיגוד הכדורעף בא היום (שבת) אל סיומו בחוף פרישמן בתל אביב עם משחקי הגמר. במקום הראשון בטורניר הנשים זכו שחקניות נבחרת ישראל אניטה דייב ונגה מאור, ובתחרות לגברים עמדו בראש הפודיום עובדי סידון ועמית מסורי.

הטורניר היה הפיילוט לפורמט תחרויות חדש המצטרף לטורנירים נוספים בסבב הישראלי בכדורעף חופים. במסגרת הפורמט החדש יובילו אגודות או מארגנים פרטיים טורנירים, בתמיכת האיגוד, וכך הפעילות תתפרש לאורך כל השנה.

הטורניר סיפק מהפכים רבים והפתעות. זכייתם של מסורי וסידון הגיעה לאחר משחק גמר בו הדהימו השניים את שון פייגה, שחקן נבחרת ישראל, ושון חן לוויתן, אחד ממאמני הנבחרת. במקום השלישי זכו תומר הדר וקווין קוזמיצוב, שחקני הנבחרות הצעירות. זכייתן של מאור ודייב הפייבוריטיות בטורניר הנשים הייתה אמנם צפויה יותר, אולם השתיים נאלצו להתגבר על תחרות קשה. במדליית הכסף זכו גל מליאר ויהלי עשוש, גם היא שחקנית הנבחרות הצעירות, ולמקום השלישי הגיעו רוני אנטין והילה נקסון. 


הצופים בחוף פרישמן, היום. צילום: בני משי

הטורניר הבא בשיתוף פעולה בין האגודות לבין איגוד הכדורעף יהיה טורניר הטכניון ב-27-28 במרץ, שנדחה בשל מזג האוויר לאחר שאמור היה להתקיים בינואר. כמו כן, כנס הפרומוטרים, בו יוצגו הקריטריונים להפקת טורניר בתמיכת איגוד הכדורעף, יתקיים בקרוב (הודעה על תאריך הכנס תפורסם בהמשך). 

דביר זיוון, מנהל אגף החופים באיגוד הכדורעף, אמר על הטורניר: "אפשר להיות מרוצים מאוד ממספר גבוה של משתתפים, ממספר גבוה במיוחד של זוגות נשים, מקהל רב שהגיע והיה פעיל בעידוד. תודה לכח ת"א שהציבו את הסטנדרט לטורנירים מעין אלו שיבואו בעתיד. אנו קוראים לכל מי שמעוניין להרים טורנירים ויוזמות דומות להגיע לכנס הפרומוטרים".


כדורעף חופים, גם בפברואר. צילום: בני משי
תגובות