איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > גביע המדינה: כפ"ס או המעפיל?

גביע המדינה: כפ"ס או המעפיל?

השתיים יתמודדו זו מול זו במשחק שצפוי להכריע את ראשות בית ב'. קריית אתא המפתיעה תנסה להדהים גם את מטה אשר/עכו, ששיחקה פעמיים בתחילת השבוע. עיילבון ומכבי תל אביב, שחייבות ניצחון, יפגשו זו את זו. הוד השרון מול אשדוד

תאריך: 02/03/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איתי קדם, הפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
בית א'

הפועל עירוני קריית אתא - הפועל מטה אשר/עכו (יום ג', 19:00, אולם גן הרצל, קריית אתא)
- שופטים: סוהיל זריק (שופט ראשי), רביד פאר (שופט עוזר)

48 שעות לאחר המשחק השני בתוך יומיים שקיימה מול מכבי תל אביב, עולה הדאבליסטית למפגש השני שלה בגביע, מול קריית אתא המפתיעה. בשורות מטה אשר/עכו, שניצחה 0:3 במשחק החוזר, התעודדו, חוץ מאשר מהתוצאה, מחזרתו של קווין פויר, מהשחקנים החשובים בקבוצה, לכשירות. מנגד נמצאים השחקנים של אבי הולצמן, שהשאירו את עיילבון המומה במשחק הראשון של בית א', עם ניצחון 2:3, שהביא לידי ביטוי את איכויות הקבוצה ששיוועו להתממש על המגרש. האם הקבוצה שסיימה את העונה הסדירה במקום השמיני תוכל להותיר גם את האלופה הבלתי-מנצחת פעורת פה?


בצ'קלה חוסם. מי תעצור את מטה אשר/עכו, אחרי 17 ניצחונות ברצף? צילום: אמיר ירחי

מ.ס עיילבון - מכבי תל אביב (יום ג', 20:00, אולם פיס עיילבון)
- שופטים: רועי גורן (שופט ראשי), פואד גג'ייב (שופט עוזר), באסל נסאר (שופט קו), פייאד סעיד (שופט קו)

המצ' אפ בין הקבוצות כבר סיפק הצגות העונה, עם ניצחון 2:3 לצהובים, וניצחון נגדי של 1:3 עיילבון לקראת סיום העונה הסדירה. השחקנים של תומר רוסיאנסקי, ששיחקו מול מטה אשר/עכו פעמיים בתחילת השבוע, ייאלצו להצפין בפעם השלישית, הפעם למגרש הקשה של עיילבון. מהצד השני של המשוואה, המארחים חייבים להשיג את הניצחון לאחר שהופתעו על ידי קריית אתא במשחק הפתיחה שלהם בגביע.

בית ב'

הפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר - הפועל כפר סבא (יום ג', 19:00, מרכז ספורט אזורי מנשה)
- שופטים: מאלכ בוטו (שופט ראשי), יעל דותן (שופטת עוזרת)

הקבוצה של זוהר בר נצר ניצחה את כפר סבא בחודש שעבר בבר-לב לראשונה אחרי חמש שנים, ומחר היא תנסה לעשות זאת שוב, הפעם בבית. במשחק הראשון שלהם בבית ה' בגביע המדינה ניצחו הקיבוצניקים 1:3 את אשדוד, בעוד כפ"ס השיגה 0:3 חלק ומרשים על הוד השרון, שכבר גרמה לה צרות העונה.

ובינתיים שחקני המעפיל מתאמנים על הנפותמכבי AOV אשדוד - מכבי מוסינזון הוד השרון (יום ג', 19:00, היכל הטוטו הקריה אשדוד)
- שופטים: איתי שיקמן (שופט ראשי), שמשון חי יוסף (שופט עוזר)

שתי המאוכזבות של המחזור הראשון בגביע, שיצאו ממנו ללא נקודה (הוד השרון לאחר הפסד 3:0 לכפ"ס, ואשדוד לאחר הפסד 3:1 להמעפיל/מנשה/עמק חפר), יחפשו פרס ניחומים במשחק זו מול זו. שני המשחקים ביניהן בליגה הניבו ניצחונות להוד השרון, 2:3 במשחק הראשון ו-0:3 במשחק השני.
תגובות