איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > גביע המדינה: חיפה מול אתא, אשדוד נגד כפ"ס

גביע המדינה: חיפה מול אתא, אשדוד נגד כפ"ס

משחקים נהדרים במוקד המחזור השני במפעל. ק.ק ת"א, שמשחקה הראשון נדחה בשל שחקניות שנכנסו לבידוד, תצטרף למעגל המשחקים מול נצרת. רעננה מארחת את חדרה, שחייבת ניצחון כדי לשמור על סיכוי לעלות לחצי הגמר

תאריך: 05/03/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: יוסי לזרוף, CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
בית א'

מכבי חיפה - הפועל עירוני קריית אתא (יום ו', 13:45, אולם רמת אלון נווה שאנן)
- שופטים: סוהיל זריק (שופט ראשי), ואיל דיאב (שופט עוזר)

משחק קלאסי בין שתיים מהקבוצות הגדולות בכדורעף המקומי, שהמנצחת בו תעלה לראשות בית א'. ממשחק למשחק נראות הירוקות מחוברות יותר, כששחקניות כמו דניאלה מוטושקוב ואורן אבוטבול מרימות תרומה גדולה ליכולת הקבוצתית, אבל מולן ניצבת הקבוצה הנחושה של גיא שמאי (2:3 על חדרה במשחק הגביע הראשון), שלא מורידה את הראש באף עימות. כששתי הקבוצות שיחקו זו מול זו לאחרונה זה נגמר ב-2:3 לשחורות אחרי מהפך נפלא, זהה בדיוק למשחק הראשון בין הקבוצות העונה.


גיא שמאי ואדווה שהם זינובר. המאמן והליברו יפגשו את קבוצתם לשעבר. צילום: ישראל רחום

מכבי רעננה - מכבי חדרה (יום ו', 13:00, אולם פעמונים רעננה)
- שופטים: איריס סטויצ'יץ (שופטת ראשית), רועי בנסימון (שופט עוזר)

מאמן רעננה ציין את מבנה הגביע השנה ככזה שמאפשר הזדמנות להתקדם גם לאחר הפסד, אך אם קבוצתו לא תנצח בבית את חדרה, יאפסו סיכוייה להתקדם לשלב חצי הגמר. חדרה, שהתאכזבה מההפסד 3:2 לקריית אתא במשחק הקודם, תנסה לרשום ניצחון ראשון בגביע, ולהישאר בתמונת העלייה.

בית ב'

מכבי בנות נצרת - ק.ק תל אביב (יום ש', 18:30, אולם סדס קתולי יווני)
- שופטים: ואיל דיאב (שופט ראשי), מאג'ד אבו שאקרה (שופט עוזר)

לק.ק תל אביב זהו משחק ראשון בגביע, לאחר שהמשחק בו תוכנן שתפתח את הופעותיה השנה במפעל נדחה בשל הבידוד בו נמצאו שתיים משחקניות הקבוצה, בהנחיית משרד הבריאות. נצרת, שהפסידה 3:0 לכפר סבא ביום ראשון, תנסה לבלום את התל אביביות.


שני פחם סוקולוב וניקול דייב. הפעם גם ק.ק ת"א תזכה לשחק. צילום: מכבי AOV אשדוד

הפועל כפר סבא - מכבי AOV אשדוד (יום ש', 19:00, אולם בר-לב כפ"ס)
- שופטים: איתי שיקמן (שופט ראשי), יעל דותן (שופטת עוזרת)

קרב ענק בבר-לב בין שתיים מהקבוצות שנמצאות בכושר הטוב ביותר בארץ. עבור אשדוד זהו משחק הפתיחה בגביע, והיא תקווה להפתיע בחוץ את מי שהעלתה את מאזן ניצחונותיה הרצופים ביום ראשון ל-16 אחרי 0:3 על נצרת. גם רצף הניצחונות של אשדוד (7) מרשים ביותר, ומאז הגעתה של המוסרת אנה גרבץ מדובר בקבוצה אחרת, עם שאיפות אחרות. האם היא תצליח לעשות את קפיצת המדרגה מול לוגאן טום וחברותיה?
תגובות