איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > כדורעף חופים חוזר לפרוח

כדורעף חופים חוזר לפרוח

לאחר פסק זמן של כחודשיים ענף כדורעף החופים חוזר לפעילות באקדמיה, בנבחרות ובחופי ישראל

תאריך: 04/06/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: דן שיראי  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
 
לאור ההנחיות החדשות של משרד הבריאות, ענף כדורעף החופים חוזר לפעילות של אימונים וטורנירים עתידיים,
דביר זיוון, מנהל אגף החופים באיגוד הכדורעף שמח על החזרה במלא המרץ לחול ולכדור,
" מרגש לראות שוב רשתות נפרשות בחופי ישראל, המתנו בסבלנות כמו כל שאר ענפי הספורט לאישור חזרה לפעילות, המעבר החד מאימונים וירטואליים בזום, נטולי חול, שמש ורשת מרגשים ומשמחים, ברגעים כאלו אני מבין יותר ויותר כמה הענף הזה מיוחד ומלא אנרגיה"
עם החזרה לפעילות החזרנו במלא המרץ למרות הקשיים את הפעילות השגרתית באקדמיה למצוינות במכון וינגייט ואת אימוני נבחרות הבוגרים, במקביל אנו פועלים מול כל רשויות הספורט בישראל על מנת למקסם ולנצל את ההזדמנות לפיתוח הענף וקיום טורנירים גדולים וקטנים תוך פיתוח קהילות כדורעף חופים חדשות וחיזוק הקהילות הקיימות במוקדים השונים,
באיגוד רשומות כיום - 23 אגודות כדורעף חופים פעילות וכולי תקווה שנצלח להגדיל משמעותית את המספר ואת הפרישה הגיאוגרפית בתקופה הקרובה.
 גם בצד המסחרי שיווקי אנו מגייסים  שיתופי פעולה לקידום הענף והשחקנים וברצוני לציין את וההטבות שאנו מקבלים בחנות האופטיקה של ריינד אופטיק.
במישור הבינלאומי אנו בקשר רציף עם ההתאחדות האירופאית  ( CEV)  על מנת לקדם טורניר בינלאומי בחודש אוקטובר ולהמשיך את המסורת המוצלחת שהחלה בנובמבר האחרון עם הפקת טורניר כוכב 1 במסגרת הסבב העולמי בחוף פרישמן תל אביב, כמובן שעקב המצב אנו נפעל בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
אפשר לראות שבעולם כדורעף החופים חוזר לפעילות, מדינות כמו גרמניה, שוויץ, אוסטריה ועד חוזרים לפעילות לקיום טורנירים מקומיים לקראת הקיץ."
 
 
אליפות ישראל
 
 צילום - לילך וייס
 
 
 ובתל אביב מועדון – SANDBOX    שפעיל בחוף מציצים, בניהולם של תומר סבירסקי ,שחקנית העבר אלונה צ'רכס ועובדי סידון חזר לפעילות מלאה.
" תקופה בהחלט לא פשוטה ומאתגרת. קודם כל אני רוצה לשלוח חיזוק לכל מי שחוו אובדן בתקופה הזו. אנחנו חווינו עצירה מלאה לכל הפעילות שלנו בבת אחת, דבר שקטע את רצף החיים של המועדון והשאיר אותנו כמהים לשגרת חוף כמו שהכרנו. במהלך התקופה הזו ניסינו לשמור על קשר עם המתאמנים וגילינו קשיים רבים. אין ספק שמדהים לחזור! הימים הראשונים שלנו בחוף היו מלאי שמחה ריגוש וענווה. אפשר בהחלט להגיד שלמדנו להעריך את הדברים הקטנים והיפים שבחוף עקב הציפייה לחזור לאימונים, וכמובן שאין על התשוקה למשחק והיופי של השקיעות האביביות.
שמחים לאט לאט לפתוח שערינו מחדש לכלל המתאמנים שהיו אתנו וכאלו חדשים. כיום המועדון מונה מעל- 200  שחקניות שחקנים, אנו מקווים לגדול לתוך עונת הקיץ שכבר ממש כאן. מקווים ומצפים " כך תומר בציטוט מרגש מלא תקווה להמשך פעילות שגרתית.

 
מועדון SANBOX בפעולה 
מועדון sandbox בפעולה


 
תגובות