איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > סיפור אהבה - אשדוד וכדורעף חופים

סיפור אהבה - אשדוד וכדורעף חופים

כדורעף חופים באשדוד כבר הפך למסורת רבת שנים, בטורניר שהתקיים בסוף שבוע שעבר בחוף הקשתות השתתפו - 40 זוגות: נשים, גברים ונוער

תאריך: 03/09/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: אשר אלקובי  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
בסוף שבוע שעבר התקיים טורניר אזורי בכדורעף חופים בחוף הקשתות באשדוד. הטורניר התקיים בשיתוף פעולה ובתמיכת הרשות העירונית לספורט והתנהל תחת הוראות התו הסגול.
השתתפו - 40 זוגות נשים, גברים ונוער בנות ובנים. הטורניר התנהל ברמה גבוהה מאוד, מניהול הלוגיסטיקה ועד ניהול הטורניר עצמו, במשך שני ימי המשחקים. סך הפרסים לזוכים בקטגורית הבוגרים עמד על 16,000 ש"ח - סכום הפרסים הגבוה ביותר עד כה בטורנירים אזורים.
בני חיזקיה, סמנכ"ל רשות הספורט העירונית, מרוצה מאוד וחושב על העתיד הבינלאומי בכדורעף חופים בעיר:
"העיר אשדוד וכדורעף החופים הוא רומן ארוך, החופים הנהדרים של העיר מתאימים מאוד להפקת טורנירים שכאלה. לאור ההצלחה אנו נבדוק אפשרות לאירוח טורניר בינלאומי בשנת 2021"


הזוכות בקטגוריית הנשים

דביר זיוון מנהל אגף כדורעף החופים מתרגש מכל אירוע שמופק בימים אלו:
"בתקופה מאתגרת זו בעולם ובהפקת אירועי ספורט בפרט, כאשר חוסר הוודאות מקיף אותנו בכל יום, אנו רואים חשיבות גדולה לשיתוף פעולה מול גורמי העירייה. זו דרך נהדרת ומושלמת להנגיש את הספורט לספורטאים בימים שכאלו. ברצוני להודות לכל הגורמים שעזרו להפיק אירוע מוצלח שכזה וכולי תקווה שנמשיך למנף את כדורעף החופים ברמה הבינלאומית בעיר.
ברצוני להודות לספורטאיות ולספורטאים שהשתתפו בטורניר, תודות ליורם אסרף מנכ"ל רשות העירונית לספורט, בני חיזקיה סמנכ"ל הרשות העירונית לספורט ולליאור לוק מנהל הטורניר, תודה לכם על המאמץ האדיר."


הזוכים בקטגורית הגברים

רשימת הזוכים:
גברים:
 מקום ראשון - חגי זבולון (מכבי הוד השרון) / עמית דיין (הפועל כ"ס)
 מקום שני - עובדי סידון (ק.ק. ת"א) / עמית מסורי (ק.ק. ת"א)
 מקום שלישי - אריאל הילמן (אס"א ת"א) / גיא בן גל (שטקליס נתניה)
 
נשים :
 מקום ראשון - סופיה סטריקוב (נבחרת ישראל) / אניטה דייב (ק.ק. ת"א)
 מקום שני - מרסלה קוחאה גונסלבס (הפועל כ"ס) / מורן צור (מכבי AOV אשדוד)
 מקום שלישי - נגה מאור (נבחרת ישראל) / יהלי עשוש (ק.ק. ת"א)

נוער בנים:
 מקום ראשון - נרי ארז (נבחרת ישראל) / יואב אגסי (מ.ס רמת אביב)
 מקום מקום שני - ניר לאופר (נבחרת ישראל) / אלון טפרברג (כ"ח ת"א)
 מקום שלישי - רביד אלפסי (שטקליס נתניה) / אדיר בן שלוש (שטקליס נתניה)

נוער בנות:
 מקום ראשון - יובל דניאל (מכבי AOV אשדוד) / אדר חכים (מכבי AOV אשדוד)
 מקום שני - ענבר בהרי (מכבי AOV אשדוד) / דניאלה שקליארנקו (אליצור אשקלון)
 מקום שלישי - רוני לביא (כ"ח ת"א) / שי יודובסקי (נבחרת ישראל)


 
תגובות