איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מסכמים - נבחרות ישראל בטופ האירופאי בכדורעף חופים

מסכמים - נבחרות ישראל בטופ האירופאי בכדורעף חופים

כדורעף החופים הישראלי קובע את עצמו לאחרונה כבן/ בת במשפחת הטופ האירופאי, עם מקום חמישי בשנה שעברה לתומר הדר וריבר דיי (עד- 18) ומקום 7 עד גיל 20, ניתן לומר שהעבודה הקשה של הצוות המקצועי והשחקנים הצעירים מבשילה וניתן כבר לטעום את הפירות, כך גם בבנות עם יהלי עשוש ונגה מאור שמסיימות במקום ה-17

תאריך: 13/09/2020  |  כתב: דו שיראי  |  צילום: cev  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

הצמדים הישראלים מסיימים היום את אליפות אירופה בכדורעף חופים עד גיל-  20 , צמד הבנים הצעירים תומר הדר וריבר  דיי אשר בשנה זו חוגגים את יום הולדתם ה- 18, ממשיכים את ההתבססות בצמרת האירופאית ומסיימים במקום ה- 7 המכובד, הבנות מסתפקות במקום ה- 17
בבוקר קצת קר אך יפהפה ושטוף שמש בברנו, עלו ריבר ותומר לסיבוב המשחקים בהשתתפות הקבוצות הטובות ביבשת, לאחר משחק קשה מאוד מול הצמד הלטבי אשר מדורגים במקום ה- 9 באליפות על מקומות 5-6 מפסידים הישראלים 2:0
(21-19, 21-16 ) ועולים לעוד מפגש אתגרי על המקום ה- 7, הפעם מול צמד אוסטרי המדורג 11 באליפות, שלוש מערכות מרתקות (16-21,22-20,15-8) ועוד קאמבק אדיר של תומר וריבר לאחר הפסד במערכה הראשונה ויש ניצחון ( 2-1), ומקום 7 מכובד מאוד.


צילום משפחתי - אוהד רדקו מאמן הנבחרת, תומר הדר וריבר דיי

תומר וריבר, צמד קבוע בטופ האירופאי
"אנחנו שמחים שהיכולת שלנו באה לידי ביטוי גם בטורניר הזה. באנו בידיעה שיש הרבה קבוצות חזקות ושכל משחק יהיה קשה והוצאנו מעצמנו את הכל. שמחים להביא גאווה לישראל כל פעם מחדש ומודים למאמנים אוהד, שון וירון וכמובן גם לאיגוד שהרבה בזכותם אנחנו מצליחים לעמוד במטרות שלנו"
 
נגה מאור ( 19) ויהל עשוש (17) פגשו במשחק על עלייה לרבע הגמר את נבחרת איטליה המדורגת 4 באליפות ומועמדת למדליה, ולאחר משחק מרתק ועצמתי מפסידות הבנות 2:1 ( 21:14.15.21.15.7)  ומסיימות את הטורניר הראשון הבינלאומי שלהם כזוג במקום ה-  17 עם הרבה אופטימיות להמשך.

נגה ויהלי, עם הפנים קדימה,
" אנחנו מסיימות את הטורניר בתחושת החמצה גדולה ויוצאות עם הפנים קדימה לקראת אליפות אירופה עד גיל 22,שחקנו טוב ולמרות שלא הגענו לשלב שכיוונו אילו אנו מרוצות מהיכולת שהפגנו"


  נגה ויהלי עם המקום ה 17 באליפות אירופה 

אוהד רדקו המאמן הלאומי שמח על מיצוב הנבחרת בטופ האירופאי
"יצאנו לתחרות הזו עם מוטיבציה גבוהה להגיע לפודיום, עם הבנה שיש לנו סגל צעיר ושהציפיות שלנו עלולות להתבדות. בסופו של דבר לפודיום לא הגענו, אבל כן עמדנו במטרה הריאלית- להגיע לרבע הגמר.
שני הזוגות הראו יכולת ברמה גבוהה מאוד, ומשנה לשנה בהחלט ניתן לראות שאנחנו מתחילים להתבסס בדרג א' באירופה, עובדה מעודדת מאוד, הגורמת לנו להרגיש שאנחנו בהחלט בדרך הנכונה' אני מאוד גאה בשחקנים שלנו שעובדים כל השנה על מנת לייצג את המדינה בכבוד.
בהזדמנות זו אני רוצה להודות לשחקנים, להורים, לצוות האימון הכולל את שון לוויתן עוזר המאמן שלי, ירון גנקין מאמן הכושר, ועידו הלר פסיכולוג הקבוצה, הצלחה מערכתית שכזו תלויה בהמון גורמים, ובלי התמיכה של איגוד הכדורעף ובראשו יניב נוימן, יו"ר מנהלת החופים אשר אלקובי, יוני דיי ודביר זיוון, והיחידה לספורט הישגי, לא היינו מצליחים להגיע למעמד שכזה, כל חתיכה קטנה בפאזל משמעותית מאוד, ויש לנו הערכה עצומה עבור כל הגורמים השותפים לדרך המרתקת שאנו עוברים"
הטורניר יגיע לשיאו עם משחקי מדליות הזהב ביום ראשון, החל מהשעה 16:00 וחמש אחר הצהריים בקרב נשים וגברים. סטרימינג בשידור חי יהיה זמין ב- EuroVolleyTV, בערוץ היוטיוב של CEV 
 
תגובות