איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מסיימים קמפיין – שואפים ליותר

מסיימים קמפיין – שואפים ליותר

נבחרת ישראל בכדורעף חופים השתתפה החודש באליפות אירופה לגילאים הצעירים מגיל -18 ועד 22, למרות ההישגים המרשימים השאיפה במערכת המקצועית היא לשבור את תקרת הזכוכית ולעלות על הפודיום "משנה לשנה אנחנו ממשיכים לקדם את נבחרת ישראל בדירוג האירופי ומתמקמים ברמה האירופית הגבוהה כמדינה מן המניין. ניקח את כל מסקנות הטורנירים האחרונים, נפיק לקחים ונייצר תכנית עבודה לשנה הקרובה על מנת להגיע מוכנים לתוצאות טובות יותר בעונה הבאה" ( אוהד רדקו מאמן הנבחרת)

תאריך: 27/09/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: cev  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

כדורעף החופים האירופאי יצא לדרך בטורנירים בינלאומיים בתקופת משבר הקורונה והיה בין הענפים הראשונים שקיימו טורנירים רשמיים בספורט האירופאי.
לאור ההנחיות הבריאותיות שלושת האירועים התקיימו תחת הוראות מחמירות, הכוללות בדיקות קורונה והתנהלות ללא מגע בזמן המשחקים, קהל הורשה להגיע במינון מבוקר תוך הקפדה על כללי התנהגות מחמירים. 


צעירים מלאי עתיד - ריבר דיי ותומר הדר מבססים את עצמם בעשרייה הראשונה באירופה

אליפות אירופה עד גיל 20 התקיימה בבורנו צ'כיה, שם הישגו צמד הבנים המוכשר תומר הדר וריבר דיי  הישג מרשים ומסיימים במקום ה -7 ומבססים את עצמם בעשירייה הראשונה בגילאים הצעירים זו השנה השנייה ברציפות. בגזרת הבנות יהלי עשוש ונגה מאור משחקות לראשונה כצמד בטורניר בינלאומי רשמי ומסיימות במקום ה -17.


 צמד מבטיח - יהלי עשוש ונגה מאור עם המקום ה-17 באליפות אירופה עד גיל 20

אליפות אירופה עד גיל -18 יצאה לדרך באיזמיר תורכיה, שם יצגו את ישראל- בבנות אלבי אלרוד ויהל חביב שמסיימות את האליפות בין ה 24 האחרונות ובגברים קווין קוזמיצו'ב ויואב ילין שמסיימים במקום ה 9 המכובד


 העתיד הצעיר - נבחרת ישראל עד גיל 18, תחילתו של מסע ארוך עם הרבה ציפיות

חגיגת כדורעף החופים ממשיכה באיזמיר עם אליפות אירופה עד גיל 22, בגברים הצמד המבטיח מסורי אלעזר מגיעים למשחק מכריע על עלייה לרבע גמר היסטורי מול נבחרת לטביה ולאחר ניצחון  במערכה הראשונה הצמד הישראלי מפסיד את שתי המערכות הבאות ומסיים את האליפות במקום ה- 9, בנשים נגה מאור ויהל עשוש מסיימות במקום ה-17


  חיבוק של תקווה - המאמן שון לויתן והצמד מסורי ואלעזר עם המקום 9 באירופה  

שון לויתן מאמן הנבחרת מסכם את ההופעה של חניכיו באליפות עד גיל 22
"הבנות קיבלו הגרלה קשה מאוד הכוללת שתי קבוצות חזקות מאוד בבית - נבחרת רוסיה האלופה האולימפית לנוער, ואת צמד האוקראיניות זוכות מדלית ארד מאליפות אירופה האחרונה עד גיל 20, הבנות מפסידות את שני המשחקים למרות הצגת משחק טוב ומבטיח.למרות שני ההפסדים הבנות עולות שלב ,שם הוגרלו נגד צמד ספרדיות אלופות עולם, ניתן לסכם את הופעת הבנות  שלמרות הגרלות קשות מאוד  הציגו משחק מכובד ומלא אופי .
 הבנים הצליחו לעמוד במטרות ועלו מהמקום השני בבית לאחר שני ניצחונות על אוקראינה והונגריה והפסד לרוסים החזקים
בשלב 1/24 אנחנו מנצחים את פורטוגל 2:0 עם משחק מדויק והחלטי ועליה לשמינית הגמר נגד נבחרת לטביה, לאחר ניצחון החלטי 21:11 במערכה הראשונה ו 19:16 במערכה השנייה, שכבר הרגשת הניצחון מהדהדת בראש,  באה תפנית מרה והפסד 22:20 במערכה השנייה ו 15:12 בשלישית.
הרגשת פספוס מאין כמוה שלא ניתנת לתאר במילים , אך פנינו קדימה ולאחר קמפיין טוב מאוד של כל נבחרות האנדרים שסיימו בכל גיל לפחות קבוצה אחת בטופ 9 מרגישים שהעבודה הקשה משתלמת וממשיכים קדימה"
 

 
אוהד רדקו מאמן הנבחרת מסכם את ההופעה של חינכיו 
"אנו סוגרים את העונה הבינלאומית הקצרה שלנו, ואני מרגיש חיובי ואופטימי מאוד לגבי העתיד.
בפעם הראשונה בהיסטוריה הצלחנו לקחת טופ- 10 בכל אחת מאליפויות אירופה לגילאים 18/20/22.
הרשינו לעצמנו לקוות לפודיום עוד השנה, אבל נצטרך להמשיך לעבוד ולהאמין שנגיע לזה בעתיד.
משנה לשנה אנחנו ממשיכים לקדם את ישראל בדירוג האירופי ומתמקמים ברמה האירופית הגבוהה כמדינה מן המניין.
ניקח את כל מסקנות הטורנירים האחרונים, נפיק לקחים ונייצר תכנית עבודה לשנה הקרובה על מנת להגיע מוכנים לתוצאות טובות יותר בעונה הבאה. אני רוצה להודות מאוד לכל המעורבים בדבר: הספורטאים, ההורים, הנהלת האיגוד, חברי מנהלת החופים, היחידה לספורט הישגי, הצוותים הרפואיים וצוות האימון- כל אחד מאתנו הינו חלק קטן במכונה גדולה וכל חלק הוא קריטי, שמח מאוד לעבור עם כולכם את הדרך"
תגובות