איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הגברים של הפועל כפר סבא

הגברים של הפועל כפר סבא

הפועל כפר סבא תפתח עונה עם מטרות ברורות של זכייה בכל התארים, עם סבה דבש שחזר לקבוצה, שחקנים ישראלים מהמוכשרים בארץ וחיזוק של שני שחקנים זרים מיפן ומפולין, הירוקים מאמינים שהעונה זה אפשרי.

תאריך: 15/10/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: יוסי לזרוף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

המועדון הכפר סבאי שמופיע במפעלים האירופאים ברציפות למעלה מעשור החליט, למרות הקשיים הרבים כולל אי הודעות הכלכלית, לרשום את  קבוצת הגברים לגביע האתגר.הקבוצה, חברה קבועה במפעלי גביע אירופה (נציגתה  היחידה של ישראל השנה), תנסה להגיע לשלבים הגבוהים ביותר גם השנה ,הישג השיא של המועדון היה בעונת 2018/19 כאשר קבוצת הגברים הגיע לרבע הגמר גביע האתגר.
קבוצת הגברים של מועדון הכדורעף נמצאת מזה שנים רבות בצמרת הכדורעף הישראלי ותנסה גם השנה להתמודד על כל התארים וכל זאת בשילוב שחקנים בוגרים וצעירים.

במשך שנים רבות מועדון הפועל כפר סבא הצליח להשריש את ענף הכדורעף בבתי הספר בעיר בהצלחה רבה, וליצר דורות של שחקניות ושחקנים שמייצגים את המועדון בליגות העל ועד לנבחרות בגילאים השונים.
על מלאכת הקודש אחראים המאמנים:  גיל ריב, אריה יוגב, חן לויתן ונאטשה טבולה, שגיא ברעם מאמן הקבוצה ( צילום, באדיבות המועדון)

שחקנים 
סבה דבש,- קבלן , בן 34, הגיע לישראל לפני 6 שנים, נשוי לשחקנית הקבוצה ונבחרת ישראל, גלית דבש, חזר לקדנציה שניה במועדון וממשיך כקפטן הקבוצה.
ניר שטילרמן – בן 20 , גובה 1.95 חוסם אמצע, חייל, בוגר תיכון גלילי התחיל את דרכו באקדמיה של מועדון בבית הספר היסודי "גורדון" עם המאמנת נטשה והיום משחק שנה רביעית בליגת העל.
עידן מועלם – קבלן, גובה 1.89 חייל ובוגר תיכון גלילי, שנה שלישית בליגת העל
איליה גולדרין – בן 25, גובה 1.95 , קבלן, שחקן נבחרת ישראל. איליה גדל במועדון והלך בעקבות אביו שהיה גם הוא שחקן במועדון
אורי וודינסקי -  בן 18, ליברו/ התחיל את דרכו באקדמיה של הפועל בבית הספר היסודי "גורדון" עם המאמן חן לויטן, סיים כבוגר תיכון גלילי ומשחק שנה שניה בליגת העל .
יואב ססלר – בן 24, מוסר, שחקן נבחרת ישראל, הגיע לכפר סבא ממועדון המעפיל.
טמיר הרשקו – בן 27, מצליב/ קבלן, שחקן נבחרת ישראל, שיחק בליגה האיטלקית בפיאצ'נזה ובעונה שעברה בבלוימו בפינלנד.
סלבה בצ'קלה – בן 26, שחקן אמצע, שחקן נבחרת ישראל חוזר לקדנציה שניה במועדון בוגר האקדמיה וינגייט.
וסילי פוילוב – בן 27, גובה 2.05, שחקן אמצע, ושחקן נבחרת ישראל מתחיל את שנתו הרביעית במועדון.
בועז סרסון – בן 17, שחקן שגדל במועדון התחיל את דרכו בבית הספר היסודי "סורקיס" עם המאמן גל גלילי, המשיך לנבחרת הנוער של ישראל והעונה היא העונה השנייה שלו בליגת העל.
NOSE SHOHEI – (יפן) ליברו, בן 27, שיחק בנבחרות הצעירות של יפן, מגיע לכ"ס מהליגה הראשונה ביפן- קבוצת טוקיו וזו העונה ראשונה שלו בקריירה מחוץ ליפן.
GIL RADOSLAW KAMi – (פולין) בן 23, שחקן הנבחרות הצעירות של פולין, שיחק בעונות הקודמות בליגה הראשונה העליונה בפולין ועונה אחת בסלובניה.

צוות הקבוצה:
מאמן: שגיא ברעם
עוזר מאמן : נועם בירן ואימרי פסקנסקי 
מנהלי קבוצה: חנוך גלעדי, שמוליק ושלמה גזית
מנכ"ל : יעקב הרשקו
יו"ר המועדון : גרי אברמוביץ 
     מתכוננים לפתיחת הליגה ולגביע אירופה(צילום, יוסי לזרוף)
 
תגובות