איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > קדנציה נוספת- בוריצי'ץ נבחר שוב לנשיא ה-CEV

קדנציה נוספת- בוריצי'ץ נבחר שוב לנשיא ה-CEV

אלכסנדר בוריצ'יץ מסרביה יוביל את הכדורעף האירופי לתקופת כהונה נוספת של ארבע שנים לאחר שקיבל את רוב הקולות באסיפה הכללית של ה- CEV שהתקיימה בווינה.

תאריך: 18/10/2020  |  כתב: דן שיראי/ cev  |  צילום: cev  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
אלכסנדר בוריצ'יץ  מסרביה יוביל את ההכדורעף האירופי לתקופת כהונה נוספת של ארבע שנים לאחר שקיבל את רוב הקולות באסיפה הכללית של ה- CEV שהתקיימה בווינה. נשיא ה- CEV המכהן קיבל 36 קולות, כאשר המועמד הנוסף  לתפקיד חנו פבקור מאסטוניה, נתמך על ידי 19 פדרציות. 
לאחר שקיבל את הנהגת ה- CEV בשנת 2015, מר בוריצ'יץ וצוותו עיצבו מחדש את הארגון ואת תפיסתו, תוך שהם מטפחים תחושה חזקה של סולידריות בקרב כל בני משפחת הכדורעף האירופי. הכדורעף באירופה גדל במהלך חמש השנים האחרונות, במיוחד באמצעות הפקת אירועים גדולים שהיוו חוויה בלתי נשכחת עבור שחקנים ואוהדים כאחד.
המהלך הזה ראה השקעות חסרות תקדים בענף שעזרו לפתח את המשחק ברמה העממית והמקצועית.
אלכסנדר בוריצ'יץ 'נהנה מקריירה מצליחה כשחקן ומאמן לפני שעבר לניהול הספורט. הוא היה נשיא התאחדות הכדורעף של יוגוסלביה ובהמשך של סרביה ומונטנגרו


בורוצי'ץ בדרך לעוד ארבע שנות כהונה ( צילום, CEV)

בורצי'ץ הינו בוגר המכללה למדעי הכלכלה ובית הספר המתקדם למאמנים בכדורעף מאוניברסיטת בלגרד. עומד בראש משפחת הכדורעף האירופית מאז אוקטובר 2015 והוא סגן הנשיא הבכיר השני של התאחדות הכדורעף הבינלאומית (FIVB)
"אני רוצה להודות לכולכם שהגעתם לווינה  לאסיפה הכללית,  למרות האתגרים הנוכחיים, חשוב מאוד שנוכל לבלות זמן משותף ולדבר בינינו ", אמר בוריצ'יץ '. "אני רוצה להודות להתאחדות הכדורעף האוסטרית על האירוח בפעם השנייה בתוך פחות משנה.
לפני חמש שנים, אחרי הבחירות הקודמות שהתקיימו בסופיה, אמרתי שאנחנו צריכים לשנות הרבה דברים בארגון שלנו. עשינו זאת, אך יש עדיין מקום לשיפור ועלינו לעבוד קשה עוד יותר כדי להשיג ולהתקדם עוד יותר, "בורוצי'ץ המשיך בנאום הסיום שלו., "עלינו לחדש את עצמנו ולמצוא דרכים חדשות לשרת מועדונים ופדרציות לאומיות בצורה הטובה ביותר"
אם כבר מדברים על התוכניות לעתיד, המשיך נשיא ה- CEV שנבחר מחדש: "השגנו הצלחה רבה עם היורו-וולי בשנה שעברה ושוויון מלא בין המינים באמצעות גמר העל הראשון. יתר על כן, תמכנו בפדרציות הלאומיות מקטגוריה 1 ו -2 במאמציהם לארגן טורנירים בקבוצות גיל שונות. משאלתנו היא להרחיב את מספר הקבוצות המשתתפות באליפות אירופה בקבוצות גיל ולערב יותר מדינות כמארחים על מנת לספק הזדמנויות רבות יותר לשחקנים צעירים לתחרויות בינלאומיות"
תגובות