איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ניצחונות להוד השרון בגברים, נצרת ורעננה עם הפתעות מרעישות בנשים

ניצחונות להוד השרון בגברים, נצרת ורעננה עם הפתעות מרעישות בנשים

הערב ( שבת) הושלם המחזור החמישי בליגת העל לגברים, אחרי הניצחונות החלקים של כפר סבא, מכבי תל אביב והפועל המעפיל/ מנשה / עמק חפר הצטרפה גם מכבי מוסינזון הוד השרון למנצחות לאחר שגברה על מ.ס עילבון 0:3. שתי הפתעות בהמשך המחזור הרביעי בליגת העל נשים כאשר מכבי רעננה ניצחה את מכבי חיפה 0:3. במשחק נוסף הפתיעה בנות נצרת את ק.ק תל אביב 2:3.

תאריך: 28/11/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

הערב ( שבת) הושלם המחזור החמישי בליגת העל לגברים, אחרי הניצחונות החלקים של כפר סבא, מכבי תל אביב והפועל המעפיל/ מנשה / עמק חפר הצטרפה גם מכבי מוסינזון הוד השרון למנצחות לאחר שגברה על מ.ס עילבון 0:3.  שתי הפתעות בהמשך המחזור הרביעי בליגת העל נשים כאשר מ.כ בנות רעננה ניצחה את מכבי חיפה :0:3. במשחק נוסף הפתיעה בנות נצרת את ק.ק תל אביב 2:3.
 
ליגת על גברים מחזור 5
המחזור החמישי הושלם היום עם ניצחון של מכבי מוסינזון הוד השרון על מ.ס עילבון 0:3  (15:25, 17:25, 15:25)
מאמן הוד השרון עדי גורן: "אני שמח מאוד מהתוצאה והיכולת, הצגנו משחק מאוזן ושלם. מכת הפתיחה שלנו עבדה מצוין, מה שהוביל להרבה עצירות. הקבלה מצד שני הייתה יציבה, והובילה למשחק חילוף יעיל"
זיו גוטמן, ראש הקבוצה מהוד השרון: "עשינו הכנה טובה לקראת המשחק הזה ומההתחלה עלינו בכל הכוח ולא הורדנו לרגע את הרגל מהגז גם שההפרש היה גדול ,בסך הכל משחק טוב שלנו בו הצטיין הזר האוקראיני וובה".
במחזור הבא ביום שלישי (1.12) יתמודדו: ק.ק תל אביב מול מ.ס עילבון, הפועל המעפיל/מנשה/ עמק חפר מול הפועל כפר סבא והפועל עירוני קרית אתא מול א.ס.א בן גוריון באר שבע. המחזור יושלם ביום חמישי (3.12) במשחק בו תארח הפועל "גליל" מטה אשר/עכו את מכבי יעדים תל אביב ( מכבי הוד השרון, חופשית)
( שידורים ישירים באתר האיגוד)
סטיסטיקה

ולדימיר טיבקון (83% בהתקפה, 2 חסימות ו-2 אייסים) הוביל את מכבי מוסינזון הוד השרון עם 23 נקודות, אחוזי הקבלה וההתקפה הקבוצתיים היו 66%, וביצעו 15 טעויות, חסמו 9 כדורים וביצעו 4 אייסים.
הקפטן מייקל שופאני הוביל את קבוצתו מ.ס. עיילבון עם 11 נקודות, אחוז הקבלה היה 66%, לעומת אחוז ההתקפה שהיה 33%, חסמו 4 כדורים, 2 אייסים וביצעו 25 טעויות במשחק.


מכבי הוד השרון, עושה את העבודה ומוסיפה עוד שלוש נקודות חשובות במאבק על מקום בפלייאוף העליון (צילום, באדיבות המועדון)

ליגת העל נשים מחזור 4
 המחזור הרביעי בליגת העל בנשים המשיך הערב עם שתי הפתעות והרבה בשורה לליגה:
במשחק הראשון גברו מכבי רעננה את מכבי חיפה 0:3 (21:25, 20:25, 19:25) האימפרייה החיפאית לא במיטבה בפתיחת העונה וסופגת הפסד נוסף לאחר ההפסד בשבוע שעבר למכבי נצרת
ישראל אשר מאמן בנות רעננה, המאמן הוותיק : "צריך לעמוד ולמחוא כפיים לבנות שנתנו היום משחק מצוין. היה משחק מסודר ומאורגן שלנו, הבנות הראו מחויבות ומוטיבציה גבוהה מאוד,  מבחינתי היה משחק קבוצתי שכל אחת ואחת  תרמה לניצחון החשוב".

סטיסטיקה

ליזה סיריך (2 חסימות ו-5 אייסים) הובילה את מ.כ. מכבי רעננה עם 23 נקודות, אחוז הקבלה הקבוצתי היה 32%, ו-40% בהתקפה, בנות רעננה חסמו 7 כדורים, השיגו 10 אייסים וביצעו 18 טעויות כלליות במשחק.
במכבי XT חיפה, יקטרינה קרומוקינה (2 חסימות ואייס) הובילה עם 14 נקודות, אחריה אורטל איבגי עם 11 נקודות, אחוז הקבלה היה 43%, ואילו אחוז ההתקפה היה 40%, ביצעו 33 טעויות במשחק, חסמו 5 כדורים והשיגו 6 אייסים.


מכבי בנות נצרת, המרעננת הרשמית של ליגת העל נשים ( צילום באדיבות המועדון)

במשחק נוסף שהתקיים הערב, מכבי נצרת פוגשת את ק.ק תל אביב ומגיעה מלשחק זה לאחר נצחון מדהים על מכבי חיפה, ואין ספק שהחבורה הצפונית היא המרעננת הרשמית של העונה בשלב זה, במשחק צמוד ולאחר שהיו כבר בפיגור 1:2 במערכות נצרת מנצחת את ק.ק תל אביב 2:3 (16:25, 25:23, 30:28, 23:25 ,12:15)
מאמן בנות נצרת המאושר ענאן ג'רג'ורה אמר בסיום: "אני שמח מאוד, זהו ניצחון ענק שמראה על האופי של הקבוצה שחקנו נהדר, הבטחתי שתהיה לנו קבוצה איכותית העונה וכולי תקווה שנמשיך כך בהמשך".

סטיסטיקה
מורן צור (89% בקבלה ו-5 אייסים) הובילה את ק.ק. תל אביב עם 26 נקודות, הקבוצה סיימה עם 70% בקבלה אבל רק 30% בהתקפה. חסמו 5 כדורים, 14 אייסים ו-40 טעויות כלליות במשחק.
הברזילאיות ג'סיקה סואריס (68% בקבלה, 44% בהתקפה, 7! אייסים ו-2 חסימות) ואלין סיקיירה (75% בקבלה, 4 חסימות ו-2 אייסים) הובילו את מכבי בנות נצרת עם 34 נקודות ו-32 נקודות!!! בהתאמה, הקבוצה סיימה עם 64% בקבלה ו-34% בהתקפה, שחקניות נצרת חסמו 9 כדורים, 13 אייסים וסיימו עם 51  טעויות.

המחזור יושלם באמצע החודש הבא (ב-17 לדצמבר) כאשר הפועל כפר סבא (ששבה ממשחקה בגרמניה במסגרת גביע אירופה) תארח את מכבי חדרה.
במחזור הבא, כבר ביום שני הקרוב (30.11) יתמודדו: מכבי מוסינזון הוד השרון מול הפועל כפר סבא, מכבי חדרה מול מכבי בנות נצרת, מכבי XT חיפה מול הפועל עירוני קרית אתא וק.ק. תל אביב מול מ.כ בנות רעננה.
(שידורים ישירים באתר האיגוד)
 
 
תגובות