איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מתחילות סיבוב - ליגת על נשים עם סיבוב שני

מתחילות סיבוב - ליגת על נשים עם סיבוב שני

המחזור השמיני שהיווה את פתיחת משחקי הסיבוב השני בליגת העל לנשים החל היום עם שלושה משחקים: מכבי חדרה לא התקשתה לנצח את ק.ק תל אביב, מכבי חיפה ניצחה בחוץ את מכבי הוד השרון ואילו קריית אתא ניצחה בהיכל הספורט בנעמן את בנות נצרת. מחר יושלם המחזור במשחק בין הפועל כפר סבא ומכבי רעננה

תאריך: 11/12/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

המחזור השמיני שהיווה את פתיחת משחקי הסיבוב השני בליגת העל לנשים החל היום עם שלושה משחקים: מכבי חדרה לא התקשתה לנצח את ק.ק תל אביב, מכבי חיפה מנצחת אחרי שישה הפסדים  את מכבי הוד השרון ואילו קריית אתא ניצחה בהיכל הספורט נעמן את בנות נצרת. מחר יושלם המחזור במשחק בין הפועל כפר סבא ומכבי רעננה
 
מכבי חדרה – ק.ק תל אביב 0:3 (10:25,14:25,18:25)
ניצחון חמישי רצוף לחדרה רגע לפני שבוע מכריע בו היא אמורה להתמודד עם שתי הקבוצות במקומות הראשונים: קריית אתא ביום שני וכפר סבא במסגרת משחק השלמה ביום חמישי. מנגד ק.ק לא היוותה יריבה של ממש היום ואחרי הסנסציה בניצחון מול מכבי חיפה לפני שני מחזורים דומה שק.ק לא מצליחה לשחזר את היכולת הטובה מאותה משחק. החדשות הרעות עבור ק.ק נמשכו גם במערכה השלישית כאשר המוסרת אלכסנדרה מוקובנינה נפצעה ופונתה לבית חולים, בהזדמנות זו אנו מאחלים רפואה שלמה וחזרה מהירה למגרשים
גל לנדר מחדרה: "זה לא פשוט לשחק שלושה משחקים בשבוע, אנחנו מכינות את עצמנו לפני, אבל התיאבון לנצח גובר על זה".
אורן אבוטבול מחדרה: "הניצחון היום הוא גם בגלל יכולת של חדרה וגם הטעויות של הצד השני עזרו לנו בעניין הזה, אני חושבת שמצידנו לא עשינו הרבה טעויות. במחזור הבא ביום שני אנחנו באות לנצח את קריית אתא"
סטטיסטיקה
האנא טוביקינה (65% בהתקפה, חסימה ו-5 אייסים) הובילה את  מכבי חדרה עם 16 נקודות, אחריה שיראל ג'נח (4 אייסים) ווירה קלימוביץ (78% בהתקפה, 4 חסימות ואייס) עם 12 נקודות כ"א. הקבוצה סיימה עם 42% בקבלה ו-48% בהתקפה. חסמו 6 כדורים, 13! אייסים ו-18 טעויות כלליות במשחק. 
מורן צור לוק (73% בקבלה ואייס) וניקול דייב (71% בהתקפה, 2 חסימות) הובילו את  ק.ק. תל אביב עם 7 נקודות כ"א. הקבוצה סיימה עם 30% בקבלה, ו-29% בהתקפה, חסמו 2 כדורים, השיגו 3 אייסים וביצעו 29 טעויות במשחק.
  
מכבי מוסינזון הוד השרון – מכבי חיפה 3:0 (25:21, 25:13, 25:18)
אחרי שישה הפסדים רצופים ואחרי צירופה של זרה חדשה, המגישה היווניה לאמפריני קאסטודו (24) שזכתה לפני שנתיים בדאבל היווני ושיחקה בעונה האחרונה באריס סלוניקי, מכבי חיפה מקווה לצאת לדרך חדשה אותה התחילה היום עם ניצחון חוץ על מכבי הוד השרון שמתבססת עדיין במקום האחרון בטבלה.
מאמן מכבי חיפה לאו דוס סנטוס: "אני מרוצה מאוד מהצורה שהקבוצה נראתה. אחרי צירוף שתי הזרות החדשות ששיחקו היום, יש לנו עוד עבודה בייצוב הסגל שירוץ בסיבוב השני ואין לנו הרבה זמן כי כבר ביום שני הפועל לכפר סבא מגיעה אלינו"


מכבי הוד השרון, קבוצה צעירה והמון אנרגיה  (צילום, באדיבות המועדון)


סטטיסטיקה
במכבי חיפה, המצליבה החדשה מריה אוקונומידו (60% בהתקפה, 2 חסימות ואייס) הובילה את הקבוצה עם 18 נקודות, אחריה אורטל איבגי (57% בקבלה, 41% בהתקפה, חסימה ו-3 אייסים) עם 13 נקודות. אחוז הקבלה הקבוצתי היה 55%, ואילו אחוז ההתקפה היה 45%, חסמו 11 כדורים, השיגו 9 אייסים וביצעו 22 טעויות במשחק.
את מכבי מוסינזון הוד השרון הובילה קארנצקאיה (73% בקבלה ו-32% בהתקפה) עם 10 נקודות. אחוז הקבלה הקבוצתי 52% ואחוז ההתקפה 24%.השיגו 3 אייסים, 6 חסימות וסיימו עם 23 טעויות כלליות במשחק
 
עירוני קריית אתא - מכבי בנות נצרת 0:3 (13:25,17:25, 15:25)
במשחק שהתקיים באולם הספורט בנעמן לא התקשתה קריית אתא לנצח את בנות נצרת. דומה שמאז ההפסד לכפר סבא לפני שני מחזורים בקרית אתא מתאוששים ועלו על דרך המלך, מנגד בבנות נצרת לא מצליחים לשחזר את היכולת הטובה שהובילה אותם לשלושה ניצחונות בסיבוב הראשון של הליגה.
גיא שמאי מאמן קריית אתא: "ראשית אני רוצה להודות למטה אשר על שקיבלנו אותנו בזרועות פתוחות לקיים את המשחק בנעמן, בימים משוגעים אלו זה ממש לא מובן מאליו. לגבי המשחק התחלנו קצת מנומנם ואחרי שהשתחררנו מעט הצגנו את יכולות הכדורעף הגבוהות שלנו ובסך הכל אני מרוצה ועכשיו אנחנו מתכוננים למשחק ביום שני נגד חדרה".
סטטיסטיקה
את הפועל עירוני קרית אתא הובילו ברונה פיריירה (73% בהתקפה, 3 חסימות ואייס) וג'וליאנה די קאסטרו (36% בהתקפה, 3 אייסים) עם 12 כ"א. 53% בקבלה לקבוצה ו-44% בהתקפה עם 6 חסימות, 13 אייסים, ובסה"כ ביצעו 19 טעויות.
ג'סיקה סואריס (44% בקבלה, 42% בהתקפה, חסימה ו-2 אייסים) הובילה את מכבי בנות נצרת עם 14 נקודות. הקבוצה סיימה עם 45% בקבלה ו-27% בהתקפה, חסמו 3 כדורים, 3 אייסים וסיימו עם 30 טעויות.


 הפועל קריית אתא חוגגת הדלקת נר שני עם עוד שלוש נקודות בקופה ( צילום, באדיבות המועדון)

במחזור הבא, ביום שני הקרוב (14.12): מכבי רעננה תארח את בנות נצרת, מכבי חיפה תארח את הפועל כפר סבא, מכבי חדרה את עירוני קריית אתא ואילו ק.ק תל אביב תארח את מכבי הוד השרון
תגובות