איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מאבק צמרת - הפועל כפר סבא מארחת את מכבי חדרה

מאבק צמרת - הפועל כפר סבא מארחת את מכבי חדרה

נר שמיני של חנוכה בסימן משחק צמרת בליגת העל נשים ,מחר (יום חמישי) בליגת העל לנשים, הפועל כפר סבא המדורגת ראשונה שלא הפסידה מערכה השנה פוגשת במשחק השלמה את מכבי חדרה שמגיעה למשחק אחרי שישה ניצחונות רצופים הפועל כפר סבא שכאמור טרם הפסידה העונה מערכה, פוגשת למשחק השלמה מהמחזור הרביעי (עקב נסיעת הקבוצה לגרמניה למשחק במסגרת גביע אירופה) את מכבי חדרה שמגיע עם מומנטום מזהיר למשחק, המשחק יתקיים באולם ברלב בכפר סבא ויחל בשעה 1830 (שידור ישיר באתר האיגוד)

תאריך: 16/12/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ


מחר (יום חמישי) משחק צמרת לוהט בליגת העל לנשים, הפועל כפר סבא המדורגת ראשונה שלא הפסידה מערכה השנה פוגשת במשחק השלמה את מכבי חדרה שמגיעה למשחק אחרי שישה ניצחונות רצופים
הפועל כפר סבא שכאמור טרם הפסידה העונה מערכה, פוגשת למשחק השלמה מהמחזור הרביעי (עקב נסיעת הקבוצה לגרמניה למשחק במסגרת גביע אירופה) את מכבי חדרה שמגיע עם מומנטום מזהיר למשחק, המשחק יתקיים באולם ברלב בכפר סבא ויחל בשעה 1830.


חדרה הלוהטת עם שישה נצחונות רצופים ( צילום, באדיבות המועדון)

מאמנת חדרה אניה גרמן התייחסה למשחק ולעונה הטובה שעוברת על המועדון: "התחלנו את העונה עם קבוצה חדשה לגמרי, בקבוצה משולבות בנות צעירות יחד עם החיזוק של הבנות הזרות, בקבוצה יש גם לא מעט בנות שגדלו במועדון"
איזה תהליך עובר על הקבוצה העונה?
"ממשחק למשחק אנחנו משתפרות, אם זה מבחינה מקצועית, חברתית ומנטלית. אני מאוד מרוצה מאיך שנראית הקבוצה עכשיו. הבנות נהנות להתאמן ולשחק, יש אנרגיה טובה בקבוצה. חשוב לציין שהבנות משחקות אחת בשביל השנייה, לא פשוט להגיע לזה וזה דורש המון עבודה. כיף לראות את התוצאה ואני נהנית לעמוד על הקווים".
איך אתן מתכוננות למשחק ביום חמישי מול כפר סבא?
"זה יהיה משחק מאוד חשוב ומעניין. הפועל כפר סבא היא קבוצה מאוד חזקה, עם בנות בעלות ניסיון רב. אנחנו באות לשחק את המשחק שלנו  ולשחק הכי חזק. יש לנו הרבה צעירות על המגרש שיודעות כבר לשחק טוב מבחינה מקצועית ומנטלית יחד עם השחקניות הזרות שמביאות  את הניסיון. אם נצליח לעשות את כל מה שאנחנו מתכננים מבחינה מקצועית ומנטלית, עם אנרגיות טובות אני מאמינה שמחכה לנו משחק מאוד מעניין. אני והצוות המקצועי מאמינים בקבוצה שלנו".


הפועל כפר סבא דוהרת ללא עצירה ( צילום ,יוסי לזרוב)

מאמן כפר סבא אלעד שפגט התייחס גם הוא למשחק מחר: "מכבי חדרה השיגו תוצאות טובות מאוד עד כה בליגה. יש שם שילוב של ישראליות צעירות ומוכשרות עם  שלוש שחקניות זרות טובות. נעשה את ההתאמות הנדרשות לקראת מחר, אבל כמו בכל משחק אנחנו קודם כל מתרכזים בעצמנו. נציג את היכולות שלנו וננצל את היתרונות שיש לנו מול חדרה על מנת לנצח את המשחק".
 
 
תגובות