איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > אירופה בישראל - יום מוצלח לישראל בטורניר הבינלאומי בכדורעף חופים

אירופה בישראל - יום מוצלח לישראל בטורניר הבינלאומי בכדורעף חופים

השמש אירה את פניה לשחקניות והשחקנים ביום הראשון לטורניר הבינלאומי בכדורעף חופים שמתקיים לראשונה בפארק רמת גן, נבחרת ישראל משיגה תוצאות נהדרת, מחר יתקיימו משחקי חצי הגמר והגמר, שידורים מהמגרש המרכזי באתר איגוד הכדורעף

תאריך: 18/12/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

היום הראשון של טורניר MEVZA שמתקיים בישראל כחלק מהסבב האירופאי יצא היום ( שישי) לדרכו במגרשי  כדורעף החופים בפארק הלאומי ברמת גן.
אחרי ימים גשומים וחורפיים התפזרו העננים ושמש חמימה שטפה את המגרשים והאירה באור מנצנץ את השחקניות והשחקנים אשר עלו על כר החול ונתנו כל מה שיש להם.
על אף האיסור בהכנסת קהל בשל הנחיות הקורונה האווירה באתר התחרות הייתה מלאה בחיוביות מחר ( שבת) צפויים שלל משחקים בין הזוגות האוסטרים, הסרבים, הסלובנים והישראלים על מקום על הפודיום. בחצי גמר הבנות הצמד הישראלי המדורגות ראשונות, אניטה דייב וסופי סטריקוב יפגשו את לוטקין ולובסין הסלובניות המדורגות שלישיות בטורניר.
 יעל לוטן ויהלי עשוש אשר דורגו במקום השמיני בתחילת הטורניר ינסו להמשיך ולהאפיל על זוגות בכירים מהן כשיפגשו את מורגן ופביאן הסלובניות המדורגות במקום הרביעי.
ברבע גמר הגברים יתמודדו הראשונים בטורניר הזוג האוסטרי, שנצר וקונרט אל מול המדורגים במקום השני בטורניר פוקאשניק  ובוזנק. ניתן לציין את העפלה המפתיעה לרבע הגמר של דוד לנציאנו ומאי גולדשטיין. בשלב הנוכחי הם יאלצו להתמודד מול המדרגה הגבוהה בדמות צמד הישראלים שון פייגה ונתי אוחנה.
גמר הנשים צפוי להתחיל בשעה 14.00 בעוד גמר הגברים יחל בשעה 15.00
אנו שבים ומתנצלים על כך שבשל הקורונה לא תותר כניסת קהל.אנו מזמינים את כלל הקהל לצפות דרך השידור באתר איגוד הכדורעף
 סופי סטוריקוב   "קודם כל אנחנו מעריכות את המאמץ שעשו כדי לארגן ולהוציא לפועל את הטורניר הזה, אנחנו כשחקניות נבחרת צמאות לחזור לשגרה. לא היה קל, לא חשבנו שיהיה קל. את המשחק הראשון ניצחנו 2-1 הן שיחקו יפה מאוד ומהצד שלנו היה יותר לחץ, התרגשות והססנות. לשמחתנו התגברנו על ההתרגשות וניצחנו. את המשחק השני פתחנו ללא לחץ, ללא פחד היה לנו מאוד ברור שאנחנו צריכות להביא את הסלובניות לקצב המשחק שלנו. זה מה שהביא אותנו לניצחון 2-0 עליהן. מחר, אנחנו משחקות שוב נגד קבוצה סלובנית, אנחנו ניתן הכל ואני בטוחה שהולך להיות מעניין"
נתי אוחנה  "שמחים לחזור לשחק בזירה הבינלאומית אחרי כמה חודשים ללא תחרויות, במיוחד כשאנחנו מארחים. הצגנו יכולת טובה וחשוב לנו להמשיך להיות אגרסיביים גם"
תגובות