איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מקום שלישי לנבחרות ישראל בטורניר הבינלאומי בכדורעף

מקום שלישי לנבחרות ישראל בטורניר הבינלאומי בכדורעף

טורניר mevza בכדורעף חופים הסתיים היום (שבת). הצמדים הסלובנים בנשים ובגברים כבשו את ראשות הפודיום וזכו במקומות הראשון והשני. ישראל מסיימת במקום השלישי והמכובד.

תאריך: 19/12/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
טורניר mevza בכדורעף חופים הסתיים היום (שבת). הצמדים הסלובנים בנשים ובגברים כבשו את ראשות הפודיום וזכו במקומות הראשון והשני. ישראל מסיימת במקום השלישי והמכובד.
עם פתיחת יום התחרות התקיימו רבעי הגמר בקטגוריית הגברים כאשר שון פייגה ונתי אוחנה גורמים להפתעת היום הקודם, הצמד דוד לנציאנו ומאי גולדשטיין להיפרד מהתחרות.
ריבר דיי וקווין קוז'מיצוב המשיכו להוות את משב הרוח הרענן בטורניר כשהם חולפים על פני חן מאיר ותומר הדר.
חצאי הגמר בנשים ובגברים הפכו להיות קרב רב בין ישראל המארחת וסלובניה אשר שלחה מספר רב של נציגות לטורניר. בסיום חצאי הגמר הסלובנים הדיחו את קבוצות הישראלים והמשיכו לקרב על מדליות הזהב בגמרים. לנו הישראלים נותר לעקוב בשקיקה אחר המנצחות בקרב על המקום השלישי.
בגברים שון פייגה ונתי אוחנה השאירו את דיי וקוז'מיצוב עם המחמאות והמקום הרביעי ואילו בנשים סיימו סופיה סטריקוב ואניטה דיי על הפודיום לאחר שניצחו את יהלי עשוש ויעל לוטן.


 מקום שלישי לשון פייגה ונתי אוחנה

בטורניר השתתפו עשרים זוגות מארבע מדינות (ישראל, אוסטריה, סרביה וסלובניה).
דביר זיוון מנהל אגף החופים באיגוד הכדורעף סיכם:  "בדרך כלל טורניר שכזה מחייב סגירת הרשמה 21 יום לפני התחרות. אנחנו קיבלנו את האישור לקיום התחרות ממנהל הספורט 18 יום בלבד לפני התחרות בערב יום שישי ויצאנו למרוץ נגד הזמן. היינו צריכים ללמוד את הנחיות הקורונה, לתווך לאירופאים את המנטליות הישראלית ולהבטיח להם כי ניתן להגיע אלינו ללא חשש. התגייסות צוות האיגוד גרמה לטורניר להיות כה מוצלח, תחת גשם שוטף הוקם המתחם וכשאתה עושה דברים טובים החיים מחייכים אליך בחזרה! השמש יצאה והבטיחה טורניר עם מזג אוויר בהזמנה.
אני רוצה להודות למשרד הספורט, היחידה לספורט הישגי, למנהלת החופים, לעירית רמת גן ולפארק הלאומי ברמת על התמיכה והסיוע.
כעת עלינו החובה להפוך טורנירים מעין אלו למסורת של ממש. אחרי הניסיון של הסבב העולמי בחופי תל אביב בשנה שעברה והניסיון בהבאת הסבב האירופאי לפארק ברמת גן אין עוררין על ההצלחה המסחררת של אירועים אלו.
כל שנותר לי לקוות כי בפעם הבאה נשדרג את המקום השלישי ונשמיע את התקווה. מי ייתן וזה יעשה כבר אחרי תקופת הקורונה וביחד עם האפשרות לחזרת הקהל לאירועים"
תגובות