איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > גביע המדינה 2021 - בסוף השבוע רבע גמר גביע המדינה לנשים

גביע המדינה 2021 - בסוף השבוע רבע גמר גביע המדינה לנשים

לאחר שבשנה שעברה הופסקה הליגה והגביע במהלך העונה עקב נגיף הקורונה, חוזר השנה מפעל הגביע ובסוף השבוע הקרוב יתקיים שלב רבע הגמר לנשים, הפעם בנוכחות קהל בחלק מהמגרשים משחקי רבע הגמר גביע המדינה לנשים ייערכו בסוף השבוע הקרוב: ביום שישי תארח ק.ק תל אביב את מכבי חיפה והפועל עירוני קריית אתא את מכבי בנות נצרת ואילו ביום שבת תארח הפועל כפר סבא את מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי רעננה את מכבי חדרה

תאריך: 25/02/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
משחקי רבע הגמר גביע המדינה לנשים ייערכו בסוף השבוע הקרוב: ביום שישי תארח ק.ק תל אביב את מכבי חיפה והפועל עירוני קריית אתא את מכבי בנות נצרת ואילו ביום שבת תארח הפועל כפר סבא את מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי רעננה את מכבי חדרה,
לאחר שבשנה שעברה הופסקה הליגה והגביע במהלך העונה עקב נגיף הקורונה, חוזר השנה מפעל הגביע ובסוף השבוע הקרוב יתקיים שלב רבע הגמר לנשים, הפעם בנוכחות קהל בחלק מהמגרשים!הפועל עירוני קריית אתא תארח את מכבי בנות נצרת (שישי בשעה 13:30, אולם גן הרצל בקריית אתא)  קריית אתא פתחה את משחקי הבית העליון בהפסד למכבי חדרה בעוד בנות נצרת ניצחו במשחק הראשון את ק.ק. תל אביב.
גיא שמאי מאמן קריית אתא לא מזלזל ביריבה: "אנחנו שמחים מאוד להתחיל את מסע הגביע , אין ספק שזהו המפעל המרגש ביותר שיש לענף הכדורעף להציע. וכמאמר הקלישאה לגביע חוקים משלו, אנו מתכוננים למשחק קשה נגד נצרת ומקווים לצלוח אותו בניצחון ולהיות חלק מאירוע חצי גמר הגביע".


קריית אתא, למרות פיבוריטיות על הנייר הצוות המקצועי לא מזלזל ביריבה מנצרת 

הפועל כפר סבא תארח את מכבי מוסינזון הוד השרון (שבת 17:30 בבר לב בכפר סבא) האלופה הפועל כפר סבא הפסידה עד היום מערכה אחת בלבד העונה, מולה תתמודד הוד השרון האחרונה בטבלה שהשיגה ניצחון אחד בלבד העונה.
גלית דבש קפטנית הפועל כפר סבא מכוננת בשיא המרץ למפגש: "אנחנו בשבוע של הכנות לקראת שלבי הגביע, ברבע גמר נשחק מול הוד השרון, קבוצה צעירה ומוכשרת, המשחק הזה חשוב מאוד גם על מנת לצלוח אותו ולהגיע לחצי הגמר וגם כדי לעבוד על האלמנטים שחשובים לנו לקראת השלבים הבאים".


הפועל כפר סבא רוצה להניף עוד גביע 

במשחק האחרון תארח מכבי בנות רעננה את מכבי חדרה (שבת 19:30, באולם הפעמונים)
חדרה פתחה את משחקי הבית העליון בניצחון משכנע ואילו רעננה ניצחה אף היא במחזור הראשון של הבית התחתון את מכבי מוסינזון הוד השרון.
ישראל אשר מאמן מכבי רעננה אמר לקראת המשחק: "לצערנו אנחנו מגיעים למשחק הגביע במצב לא טוב, שחקנית מפתח ( לנה קוטחין ) פצועה, המוסרת הראשונה ( מיקה רום ) בטירונות, המוסרת השניה ( שי ברם ) סיימה את העונה בגלל פציעה בברך, אז אנחנו ממש לא במצב אופטימלי לאירוע הגביע, חדרה נמצאות בתקופה נהדרת ואין ספק שהן פייבוריטיות למשחק זה.  למרות זאת אני בטוח שהשחקניות שלי יגיעו משוחררות ונחושות, אנחנו מבחינתנו ניתן את הכל".
שיראל ג'נאח ממכבי חדרה מאמינה שאפשר ללכת עד הסוף: "אנחנו נראות טוב בתקופה האחרונה, החיבור בינינו מצוין ויש לנו המון ביטחון ואנרגיות. אנחנו מגיעות לכל משחק בטירוף וכך יהיה גם בגביע, עם רצון ללכת עד הסוף. רעננה קבוצה מוכשרת, אבל אנחנו שואפות לנצח ולהגיע לחצי הגמר מול הקהל שלנו באולם הביתי בחדרה".


מכבי חדרה, בקבוצה יודעים שאסור לפספס את ההזדמנות להגיע לחצי הגמר 

ק.ק תל אביב תארח את מכבי חיפה (שישי בשעה 13:30, עירוני חדש תל אביב) כאשר שתי הקבוצות התחילו את משחקי הבתים שלהן (עליון ותחתון ) בהפסד.  מכבי חיפה כזכור עשתה מהפכה גדולה השנה והיא ללא ספק תדבר בהמשך משחקי הליגה והגביע. ק.ק בעונה לא יציבה תמשיך להיאבק בחלק התחתון של הטבלה.
 
 
משחקי חצי הגמר ייערכו ביום שני הבא באולם אנרבקס בחדרה שיארח גם את משחקי הגמר לגברים ולנשים ב-18 למרץ.
תגובות