איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מחממים מנועים - היום חצי גמר גביע המדינה לגברים

מחממים מנועים - היום חצי גמר גביע המדינה לגברים

היום (שני) יערך באולם אנרבוקס בחדרה אירוע חצי הגמר לגברים בהצגה כפולה. במשחק הראשון בשעה 17:00 תפגוש הפועל כפר סבא את. מ.ס עיילבון ואילו במשחק השני (19:00) תתמודד מכבי תל אביב מול הפועל המעפיל עמק חפר/מנשה, גמר הגביע יתקיים ביום חמישי ה- 18.3 בשעה 20:30

תאריך: 14/03/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

 
חגיגה של ממש לחובבי ענף הכדורעף ובעצם לכל חובבי הספורט. ביום שני הקרוב ערב חצאי הגמר לכדורעף באולם אנרבקס בחדרה – הפעם בנוכחות קהל, לפי המתווה המאושר עד- 500 צופים בלבד

מ.ס עיילבון - הפועל כפר סבא
עיילבון מגיעה למשחק לאחר שניצחה בחצי הגמר את ק.ק תל אביב ואילו כפר סבא מגיעה אחרי ניצחון בשלב הקודם על מכבי מוסינזון הוד השרון. בליגה לכפר סבא יש שני ניצחונות רצופים ואילו לעיילבון שני הפסדים רצופים, אגב, במסגרת הסיבוב הראשון של הפלייאוף שיחל בשבוע הבא ייפגשו שתי הקבוצות שוב לסדרה של הטוב משלושה משחקים.

חולמים גביע, הפועל כ"ס מוכנה לאתגר ( צילום, יוסי לזרוב)

מכבי תל אביב – הפועל המעפיל עמק חפר/מנשה
מכבי תל אביב מגיעה למשחק לאחר ניצחון גדול בסיבוב הקודם על מחזיקת הגביע בשבע השנים האחרונות הפועל מטה אשר/ עכו ואילו המפעיל ניצחה בסיבוב הקודם את הפועל עירוני קריית אתא. את הליגה סיימה מכבי תל אביב עם הפסד אחד בודד ואילו המעפיל מדורגת במקום הרביעי ויש לה שלושה ניצחונות רצופים בליגה במחזורי סיום העונה.


 מכבי ת"א מגיעה מהמקום הראשון בטבלת הליגה ונראית מצוין ( צילום, רינת ורדי)

בשנה שעברה כזכור בשל מגפת הקורונה נעצרו משחקי גביע המדינה בשלב חצי הגמר שלא התקיים לצערנו והיה אמור להפגיש את הפועל מטה אשר עם הפועל כפר סבא ואת הפועל המעפיל עם מכבי תל אביב, ממש כמו שצפוי להיות השנה.
לפני שנתיים בעונת 2018/2019 בחצי הגמר ניצחה מכבי תל אביב את הפועל המעפיל ואילו מטה אשר ניצחה את מכבי מוסינזון הוד השרון בדרך לניצחון בגמר הגביע על מכבי תל אביב
בעונת 2017/2018 בחצי הגמר ניצחה מטה אשר את הפועל מנשה/חדרה/ עמק חפר ואילו בחצי הגמר השני ניצחה מכבי תל אביב את מכבי מוסינזון הוד השרון, בגמר זכתה מטה אשר אחרי ניצחון 1:3 על מכבי תל אביב.
בעונת 2016/2017 זכתה מטה אשר בגביע לאחר שניצחה בגמר את מכבי תל אביב  0:3
בעונת 2015/2016   בחצי הגמר  ניצחה מטה אשר את ק.ק תל אביב ואילו במשחק חצי הגמר השני ניצחה הפועל כפר סבא את מכבי תל אביב במשחק דרמטי 2:3, בגמר של אותה שנה הייתה זו שוב מטה אשר שזכתה בגביע לאחר שניצחה במשחק מותח ולאחר חמש מערכות את הפועל כפר סבא.
בעונת 2014/2015 גברה מטה אשר בחצי הגמר על מנשה/חדרה/עמק חפר ואילו ובמשחק השני ניצחה הפועל כפר סבא את אליצור אלון הוד השרון, בגמר שוב היו אלו מטה אשר שזכו בגביע לאחר ניצחון על כפר סבא 0:3.
גם בשתי העונות שלפני אותה עונה זכתה מטה אשר בגביע- כאשר הפעם האחרונה בה קבוצה אחרת זכתה בגביע הייתה בעונת 2011/2012 כאשר מכבי תל אביב ניצחה בגמר את הפועל כפר סבא 0:3.
האם מצפה לנו גם השנה גמר זהה? או שמה אחת הקבוצות האחרות יפתיעו בחצי הגמר, מה שבטוח לאחר שבע זכיות רצופות מטה אשר תיפרד השנה מגביע המדינה.
תגובות