איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > כדורעף חופים באילת עם טעם של עוד

כדורעף חופים באילת עם טעם של עוד

לאחר מספר דחיות בשל סגרי הקורונה סוף סוף נפתח לרווחה חלון ההזדמנויות לקיומו של טורניר כדורעף חופים באילת, 16 זוגות גברים ו 12 זוגות נשים נרשמו לטורניר ועשו דרכם דרומה בעוד מאחורי הקלעים התקיימה דרמה גדולה. עד לבוקר התחרות עשו יזמי התחרות ימים כלילות על מנת להשיג את כל האישורים הנדרשים לקיום הטורניר. כתוצאה מהגבלות אלו הטורניר הפך לטורניר "בועה" מאחורי הטורניר עמדה האגודה המקומית מכבי מוטיס אילת שנפתח בשנה מורכבת זו.

תאריך: 15/03/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

לאחר מספר דחיות בשל סגרי הקורונה סוף סוף נפתח לרווחה חלון ההזדמנויות לקיומו של טורניר כדורעף חופים באילת,
16 זוגות גברים ו 12 זוגות נשים נרשמו לטורניר ועשו דרכם דרומה בעוד מאחורי הקלעים התקיימה דרמה גדולה. עד לבוקר התחרות עשו יזמי התחרות ימים כלילות על מנת להשיג את כל האישורים הנדרשים לקיום הטורניר.
כתוצאה מהגבלות אלו הטורניר הפך לטורניר "בועה"  מאחורי הטורניר עמדה האגודה המקומית מכבי מוטיס אילת שנפתח בשנה מורכבת זו.
בעידוד מרכז מכבי העמידה האגודה ובראשה היוזמים מיקי גלעד ויניב ינובסקי טורניר איזורי על פני שלושה ימים, עם פרסים בשווי 10,000 ₪.אווירה נהדרת על חופי הים האדום

בקטגוריית הנשים ניצחו בגמר, יעל לוטן (כ"ח ת"א) ושיר זרחיה (מ.ס רמת אביב) את הפייבוריטיות לניצחון אניטה דייב (ק.ק ת"א ונבחרת ישראל) ואלבי אלרוד (כ"ח ת"א ונבחרת ישראל).
במשחק על המקום השלישי גברו עומר קבקוב (ק.ק ת"א) ורוני ליבוביץ' (אמ.פי קיסריה) על נטע ברבן (כ"ח ת"א) ורוני אנטין (כ"ח ת"א).
בקטגורית הגברים ניצחו עובדי סידון (ק.ק ת"א) ועמית מסורי (ק.ק ת"א) את הדר רומשקנו (כ"ח ת"א) ועומרי שובל (מ.ס רמת אביב). במשחק על המקום השלישי גברו הצעירים קווין קוז'מיצוב (נבחרת ישראל) ונרי ארז (נבחרת ישראל) על פבל קריגמן (כ"ח ת"א) ובן לוי צדק (כ"ח ת"א).
 
מיקי גלעד מיוזמי הטורניר התרגש בסיום: "אילתים אוהבים לארח זאת לא רק סיסמה זאת דרך חיים בשבילנו. אנו כבר חושבים על היוזמות הבאות ומחכים לארח אתכם בלי מסכות והגבלות."
דביר זיוון מנהל אגף החופים באיגוד הוסיף דברים: " הכניסה של מכבי מוטיס אילת בסערה לקהילה המדהימה של הכדורעף חופים בארץ היא לא רק מבורכת היא עתידה בשנים הקרובות לשנות את מאזן הכוחות בין מרכז הכובד של כדורעף החופים בתל אביב ובין מקומות נוספים. זהו חלק חשוב בהתפתחות הענף. הטורניר הזה היה רק אבן יסוד לחלומות שלנו בעבור העיר אילת והרומן שלה עם כדורעף החופים."

 
צוות הטורניר מלא אנרגיה להמשיך ולקדם את הכדורעף באילת

 בסוף השבוע הקרוב יערך טורניר איזורי נוסף בפארק הלאומי ברמת גן שהפך בין הסגרים לבית עבור  כדורעף החופים הטורניר מיועד לרמה א'. מארגני הטורניר הם שחקני הסבב ערן פוס ופבל קריגמן.
תגובות