איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > יש גביע- הפועל כ"ס זוכה בגביע המדינה לנשים

יש גביע- הפועל כ"ס זוכה בגביע המדינה לנשים

ניצחון אדיר עם משחק נפלא של אניה ויליקי, ממי דיוף וגלית דבש שעזרו להפועל כפר סבא לנצח במשחק גמר גביע המדינה לנשים שנערך היום 0:3 את מכבי חיפה משחק הגמר של גביע המדינה לנשים נערך היום בנוכחותם של שר התרבות והספורט מר חילי טרופר באולם אנרבוקס בחדרה לעיני כ-400 צופים ובעלי תו ירוק.

תאריך: 18/03/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

משחק הגמר של גביע המדינה לנשים נערך היום בנוכחותם של שר התרבות והספורט מר חילי טרופר באולם אנרבוקס בחדרה לעיני כ-400 צופים ובעלי תו ירוק.
 את שירת התקווה נגנו ושרו  נגני הקונסרבטוריון העירוני חדרה בניצוחו של מנהל הקונסרבטוריון טופיק מרום, ואת התלמידות כנרת מנדלסון ואווה פנקין שיבצעו את שירת התקווה בגמר הנשים והגברים.
ברוח התקופה האתגרית שכולנו עוברים בשנה האחרונה מצאנו לנכון להודות  ולכבד את האנשים שלא עצרו לרגע את עבודתם היום יומית ולהזמין נציגים נבחרים מבית החולים הלל יפה  את בית החולים ייצגו אלכס גרינמן עוזר המנהל האדמיניסטרטיבי  נגני הקונסרבטוריון העירוני חדרה בשירת התקווה ( צילום דיויד סלברמן)

 לאחר טקס פתיחה מרגש והשמעת ההמנון מפי ילדי הקונסרבטוריון העירוני, החל המשחק כאשר אוקונומידו מחיפה התחילה במכת פתיחה. כפר סבא החלה חזק מאוד את המשחק בזכות מכות פתיחה טובות של הקפטנית גלית דבש ועלתה ליתרון מהיר של 0:8. כפר סבא המשיכה לטוס במערכה הראשונה והעלתה את היתרון ל-6:19 וניצחון בסיומה של המערכה הראשונה 11:25.מרסלה  וניקול  שחקניות כ"ס  חוגגות זכיה בגביע ( צילום, דיויד סלברמן)

פתיחת המערכה השנייה הייתה העתק של המערכה הראשונה כאשר כפר סבא עולה ליתרון מהיר 0:6 בזכות מכות פתיחה מצוינות של דלריו. אלא שחיפה צמצמה עד ל-7:9. מאמי דיוף מכפר סבא לא נתנה לחיפאיות להתקרב ובעזרת יכולת מצוינת הגדילה את הפער של כפר סבא עד ל-9:17. כפר סבא המשיכה לשלוט במערכה והגדילה את היתרון ל-11:20, וניצחון במערכה השניה 15:26.
את המערכה השלישית פתחה חיפה בצורה טובה יותר ועלתה ליתרון 2:5, דימיטרובה ביכולת טובה עזרה לחיפה לשמור על היתרון הקטן. אלא שכפר סבא הוסיפה לנגוס ביתרון עד שהגעיה לשיוויון 17. החניכות של אלעד שפגט מכפר סבא לחצו על הגז ועלו ליתרון 17:20. מכאן ועד הסיום שיחקה כפר סבא נפלא עדי לניצחון במערכה ובמשחק כולו.
 

שר התרבות והספורט חילי טרופר כיבד בנכחותו את גמר הנשים ( צילום ,דיויד סלברמן)

מאמן הפועל כפר סבא אלעד שפגט: "באנו מוכנים טקטית, פיזית ומנטלית וזה בא לידי ביטוי ב2 המערכות הראשונות שהיו מהטובות שלנו השנה. במערכה השלישית חיפה שינו את העמידה ולקח לנו קצת זמן לבצע את ההתאמות אבל השחקניות שלנו מספיק מנוסות ואיכותיות ושיחקנו יציב בכדורים המכריעים.
הגביע הזה הוא של כל העיר, הנהלת המועדון, מנהלי הקבוצה, הצוות המקצועי ובראש ובראשונה של השחקניות".
מרסלה קוריאה יואל שחקנית הפועל כפר סבא: "זה היה ניצחון קבוצתי נהדר, כל הבנות שיחקו בפוקוס מההתחלה. השגנו את המטרה הראשונה ועכשיו נמשיך להילחם על השנייה - האליפות!"

מאמן חיפה לאונרדו דוס סנטוס: "הגענו לגמר עם שחקניות צעירות, אני יכול אולי לתת הרבה סיבות להפסד אבל  השחקניות הראו אופי היום, אני מאוד גאה  בהן, ובסופו של דבר הן עוד ינצחו" 
אניה ויליקי (55% בקבלה, 52% בהתקפה), ממי דיוף (88% בהתקפה, 2 חסימות ואייס), גלית דבש (44% בהתקפה, 2 חסימות ו-3 אייסים) וניקול קוריאה (39% בקבלה, 47% בהתקפה, וחסימה אחת) הובילו את הפועל כפר סבא עם 12, 10, 9 ו-8 נקודות בהתאמה. הקבוצה סיימה עם 43% בקבלה ו-49% בהתקפה, חסמו 7 כדורים, השיגו 4 אייסים וביצעו 18 טעויות כלליות במשחק (8 בסרב, 3 בקבלה ו-7 בהתקפה).
 
סימונה דמיטרובה (65% בקבלה, 38% בהתקפה) הובילה את מכבי XT חיפה עם 11 נקודות. אחוז הקבלה הקבוצתי 38%, ואחוז ההתקפה 26%, חסמו 2 כדורים, השיגו 3 אייסים וביצעו 27! טעויות כלליות במשחק (5 בסרב, 4 בקבלה ו-18! בהתקפה)
 
תגובות