איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > שירו שיר לצפון! קריית אתא מנצחת את כ"ס ומשווה את הסדרה

שירו שיר לצפון! קריית אתא מנצחת את כ"ס ומשווה את הסדרה

הפתעה גדולה הערב בקריית אתא כאשר הפועל המקומית מצליחה להנחיל לכפר סבא את הפסדה הראשון העונה בכל המסגרות. קריית אתא משווה את הסדרה ל-1:1 לקראת המשחק השלישי שייערך ביום ראשון הקרוב בכפר סבא

תאריך: 08/04/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

הפתעה גדולה הערב בקריית אתא כאשר הפועל המקומית מצליחה להנחיל לכפר סבא את הפסדה הראשון העונה בכל המסגרות. קריית אתא משווה את הסדרה ל-1:1  לקראת המשחק השלישי שייערך ביום ראשון הקרוב בכפר סבא
 
הפועל עירוני קריית אתא - הפועל כפר סבא 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)
המשחק נפתח בצורה מאוזנת כאשר כל קבוצה מנסה ליצור לעצמה יתרון אבל ללא הצלחה. קריית אתא עלתה ליתרון קטן של 7:9, אלא שכפר סבא בעזרתן של דיוף ודבש עשתה מהפך ועברה ליתרון 11:14, אבל כאן התרחש מהפך מדהים במשחק כאשר קריית אתא עם דה קסטרו בעמדת ההגשה זוכה בלא פחות מ-10 נקודות רצופות ועוברת להוביל 14:21 יתרון שהספיק לה לזכייה במערכה הראשונה.
במערכה הראשונה הובילה קריית אתא למן הפתיחה ביתרון יציב שהלך וגדל והגיע כבר ל-10:19, כפר סבא עוד צמצמה מעט אבל בסופו של דבר שחקניות קריית אתא בעזרתה שוונאסקה ששיחקה מצוין הצליחו לזכות גם במערכה השנייה בדיוק באותה תוצאה בה הסתיימה המערכה הראשונה 19:25.


קריית אתא מגיע מוכנה ומנחילה לכ"ס הפסד ראשון העונה במאני טיים ( צילום, שגיא שפרן)


המערכה השלישית נפתחה בצורה מאוזנת אבל כפר סבא השתלטה מהר על המשחק והגיעה ליתרון 7:13, ו-11:16 אלא שקריית אתא, ממש כמו במערכה הראשונה, חזרה מהפיגור, עשתה חמש נקודות רצופות והשוותה, מכאן ועד לסיום המערכה התנהל משחק בו אף אחת מהקבוצות לא מצליחה לצבור יתרון משמעותי, אלא שבסוף המערכה היו אלו השחקניות של גיא שמאי מקריית אתא שעמדו בלחץ וניצחו את המערכה ואת המשחק כולו.
המשחק בשלישי בסדרה יתקיים בכפר סבא ביום ראשון בשעה 20:00.

ליה די קאסטרו (55% בהתקפה, 4 אייסים) הובילה את הפועל עירוני קרית אתא עם 22 נקודות, אחריה סבטלנה שוואנסקה (50% בקבלה, 46% בהתקפה, 2 חסימות) עם 13 נקודות. 53% בקבלה לקבוצה ו-42% בהתקפה, 9 חסימות, 8 אייסים וסיימו עם 22! טעויות כלליות במשחק (9 בסרב, 3 בקבלה ו-10 התקפות).
חוסמות האמצע של הפועל כפר סבא, ממי דיוף (64% בהתקפה, 2 חסימות) וגלית דבש (83% בהתקפה, 3 חסימות ו-2 אייסים) הן אלה שסיימו עם ספרות כפולות הערב, 11 ו-10 נקודות בהתאמה, מנחיתות החוץ: אניה ויליקי (20%!!! בהתקפה) וניקול קוריאה (21%!!! בהתקפה) סיימו  רק עם 6 ו-5 נקודות בהתאמה, נתונים מוזרים מאוד שלא נראו בקבוצה הרבה זמן. הקבוצה סיימה עם 31% בקבלה ו-35% בהתקפה, עם ביצועים כאלה קשה מאוד לנצח אפילו קבוצות בינוניות. חסמו 10 כדורים, השיגו 3 אייסים וביצעו 21! טעויות כלליות במשחק (5 בסרב, 3 בקבלה ו-8 בהתקפה).
גיא שמאי מאמן קריית אתא: "אנו שמחים מאוד מהניצחון ובעיקר מהדרך . כל הכבוד לבנות על תצוגת כדורעף מרשימה ובוגרת. אנו מודעים למעמד ומצפים להמשך הסדרה שתהיה קשה וארוכה".
אלעד שפגט מאמן הפועל כפר סבא: "כל הכבוד לקריית אתא על המשחק הטוב והניצחון. נתכונן למשחק הבא"
 
תגובות