איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > שלוש מי יודע ? – ביום ראשון גמר פליאוף נשים משחק שלישי

שלוש מי יודע ? – ביום ראשון גמר פליאוף נשים משחק שלישי

אחרי הדרמה במשחק השני בו קריית אתא השוותה את הסדרה, הפועל כפר סבא חוזרת למגרשה הביתי ותארח ביום ראשון, 11.4, בשעה 20:00 את הפועל עירוני קריית אתא במשחק השלישי בסדרת הגמר ( הטוב מחמישה) שיועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט

תאריך: 10/04/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

 
הפועל כפר סבא תארח ביום ראשון, 11.4, בשעה 20:00 את הפועל עירוני קריית אתא באולם בר לב במשחק השלישי בסדרת הגמר ( הטוב מחמישה) שיועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט
 
הפועל כפר סבא חשבה לפני שבוע שהיא הולכת לטיול קליל וניצחון בסוויפ של שלוש אפס בסדרת הגמר מול הפועל קריית אתא אחרי שניצחה בקלות ברבע ובחצי הגמר, זכתה בגביעי המדינה וסיימה עונה שלמה כשהיא מאבדת מערכה אחת בלבד. אלא שכבר במשחק הראשון בסדרת גמר הפלייאוף, השחקניות של מאמן קריית אתא, גיא שמאי, הראו שקל זה לא הולך להיות לאחר שהצליחו לנצח מערכה אחת במשחק והיו קרובים מאוד לזכות במערכה נוספת ולגרור את המשחק לחמש מערכות.

 
הפועל עירוני קריית אתא מרגישות שאפר ללכת עד הסוף ( צילום באדיבות המועדון)


כפר סבא אמנם ניצחה במשחק הראשון אבל במשחק השני ביום חמישי האחרון בקריית אתא כבר הראו שחקניות קריית אתא עליונות ברורה והצליחו לנצח 0:3 ולהנחיל לכפר סבא הפסד ראשון העונה בכל המסגרות. שחקניות קריית אתא, דה קאסטרו ושוואנסקה המצוינות הפתיעו את ביכולתן את פועל כפר סבא והוכיחו שהן נמצאות בגמר בזכות ולא בחסד ועכשיו הן רוצות לחזור ולזכות בתואר בדיוק שבע שנים לאחר שזכו בו בפעם האחרונה אחרי שניצחו בגמר בעונת 2013/2014 את הפועל כפר סבא.
אלא שהפעם המשחק ייערך באולמה הביתי של הפועל כפר סבא, שם, תחת דחיפה של האוהדים המקומיים מבינה האלופה מכפר סבא שעכשיו זה המני טיים של העונה והפסד נוסף עלול לגרור כדור שלג שיסתיים באובדן האליפות.
 
תגובות