איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > דייט בצהוב ואדום- מכבי ת"א מול הפועל מטה אשר עכו על צלחת אליפות

דייט בצהוב ואדום- מכבי ת"א מול הפועל מטה אשר עכו על צלחת אליפות

סדרת גמר הפלייאוף לגברים יוצאת לדרך הערב, כאשר מכבי תל אביב המוליכה בסיום העונה תארח את האלופה בשלוש השנים האחרונות – הפועל "גליל" מטה אשר/ עכו בסדרה משחקים הטוב מחמישה

תאריך: 11/04/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

לו היו שואלים את נועם כץ מאמן הפועל מטה אשר אחרי המחזור השישי על מצבה של הקבוצה לא בטוח שהוא היה חושב שכעבור חמישה חודשים הקבוצה תפתח את סדרת גמר הפלייאוף כמועמדת לתואר. באותה תקופה, מטה אשר/עכו, בשל סדרת פציעות לא פשוטה, הייתה אחרי שלושה הפסדים רצופים והעתיד היה לא ברור עבורה, אבל בעזרת נחישות ועבודה קשה ואחרי שהפצועים החלימו הצליחו האדומים אט אט להתאושש בסיבוב השני של הליגה. בגביע הקבוצה אמנם הודחה על ידי מכבי תל אביב בשלב רבע הגמר אבל בשלב הבית העליון של הליגה ולאחר מכן בפלייאוף - העוצמה של הקיבוצניקים ממטה אשר חזרה  והם הוכיחו שלא בקלות הם יוותרו על התואר העונה.מכבי ת"א והפועל מטה אשר עכו - מפגשים ביו שתי הקבומות תמיד מרתקים ( ציולם, מאור הד)


 סדרת חצי גמר הפלייאוף הפגישה אותם מול כפר סבא החזקה ששלטה בחלק הראשון של העונה בליגה. אבל, למרות שלכפר סבא היה יתרון ביתיות הצליחה מטה אשר במשחק הראשון והדרמטי שנגרר לחמש מערכות לנצח את כפר סבא ההמומה ולהעביר את ההכרעה לאולם הביתי בנעמן, שם, למרות שהפסידה במערכה הראשונה, הצליחה מטה אשר לגבור בסיכומו של דבר על נציגת השרון ולעלות לסדרת הגמר שם מחכה לה מכבי תל אביב.
עבור הצהובים מדובר בהמשך ישיר של עונה מצוינת בה, החל מהסיבוב השני בליגה שלטו ללא עוררין והם עם מאזן של ניצחונות בלבד מאז ההפסד לכפר סבא אי אז בסיבוב הראשון בליגה. בתווך זכו חניכיו של גל גלילי בצורה משכנעת בגביע המדינה ובחצי גמר הפלייאוף ניצחו בצורה משכנעת את הפועל המעפיל. מכבי תל אביב תשאף לשחזר את עונת 2011/2012 בה זכתה לאחרונה בדאבל, אגב הפעם האחרונה שהמכבים זכו באליפות הייתה לפני שלוש שנים כשניצחו בגמר הפלייאוף את הפועל כפר סבא.
ביום שני בערב מתחילה כאמור סדרת גמר הפלייאוף בשיטת הטוב מחמישה משחקים כאשר המכבים בזכות העובדה שהיו בסיום העונה הסדירה במקום הראשון יזכו ליתרון הביתיות ויארחו את המשחק הראשון בשעה 19:00 במרכז הרב ספורט  בהדר יוסף


תגובות