איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > כשויליקי בשטח אין מתח-הפועל כ"ס רחוקה נצחון אחד מצלחת אליפות

כשויליקי בשטח אין מתח-הפועל כ"ס רחוקה נצחון אחד מצלחת אליפות

גמר פליאוף נשים, הפועל כ"ס חוזרת לעצמה לאחר ההפסד המפתיע במשחק החוץ ומנצחת 3:1 את הפועל קריית אתא במשחק השלישי בסדרה ( הטוב מחמישה) המשחק הבא יתקיים ביום ראשון ה- 18.4 בקריית אתא, נצחון כפר סבאי יעניק לכ"ס את תואר האליפות

תאריך: 11/04/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

גמר פליאוף נשים, הפועל כ"ס חוזרת לעצמה לאחר ההפסד המפתיע במשחק החוץ ומנצחת 3:1 את הפועל קריית אתא  במשחק השלישי בסדרה ( הטוב מחמישה) המשחק הבא יתקיים  ביום ראשון ה- 18.4 בקריית אתא, נצחון כפר סבאי יעניק לכ"ס את תואר האליפות
 
הפועל כפר סבא- הפועל עירוני קרית אתא 1:3 (17:25,17:25,18:25, 25:20)
המערכה הראשונה נפתחה בצורה שוויונית כאשר אף צד לא מצליח ליצור לעצמו יתרון, אניה ויליקי בכמה נקודות נהדרות השאירה את כפר סבא במשחק, אבל לקראת אמצע המערכה בעיקר בעזרת שוואנסקה המעולה צמח היתרון של קריית את והיא הוליכה  10:12 ולאחר מכן 14:21, כפר סבא עוד הספיקה לצמצם אבל המערכה הייתה רשומה על שמה של קריית אתא.


קריית אתא חוזרת הביתה למשחק הרביעי ותנסה לעצור את כ"ס בפעם השנייה ( צילום, איגוד הכדורעף)

את המערכה השנייה פתחה קריית אתא בצורה טובה והוליכה 1:3 אבל כפר סבא בעזרת מכות פתיחה של לנה שיינין החזירה את היתרון והוליכה 3:5 לאחר מכן היתרון הלך וגדל לכפר סבא והגיע כבר ל6:12, קריית אתא צמצמה ל16ף15, אבל מכאן ועד סוף המערכה אלו היו השחקניות של אלעד שפגט שהראו עליונות וניצחו את המערכה.
 המערכה השלישית הייתה מאוזנת עד אמצע המערכה – אבל ממצב של שוויון 11 נטלו ויליקי וחברותיה את השליטה המשחק ועלו ליתרון 12:16 אותו לא שמטו עד לסיום המערכה.
במערכה הרביעית דה קסטרו נכנסה למשחק והראתה ניצוצות מהיכולת המעולה שמאפיינת אותה בסדרה, אבל גלית דבש מכפר סבא הוכיחה שהאלופה לא מוכנה לוותר על התואר וכפר סבא טסה לניצחון במערכה ובמשחק כולו.
המשחק הרביעי בסדרה ייערך ביום ראשון הבא בקרית אתא, כפר סבא, אם תנצח, תוכל להניף את צלחת האליפות כבר במשחק הזה.


הפועל כ"ס רחוקה משחק אחד מאליפות חמישית ( צילום, איגוד הכדורעף)

אלעד שפגט מאמן הפועל כפר סבא : "היה משחק כדורעף ברמה טובה מאוד של שני הצדדים. הבנות נתנו הכל בהגנה וזה היה הערך המוסף שלנו היום".
גיא שמאי מאמן הפועל קריית אתא: "פתחנו את המשחק בצורה טובה מאוד , אך לאט לאט קצת נחלשנו . ננוח ננתח את הטעויות ונגיע למשחק הבא על מנת לנצח".
סטיסטיקה
אניה ויליקי (70% בקבלה, 37% בהתקפה) חזרה למקום הטבעי שלה בהובלת קבוצתה הפועל כפר סבא עם 18 נקודות, אחריה, גם 4 שחקניות סיימו עם ספרות כפולות: יילינה שיינין (34% בהתקפה, 2 חסימות), ממי דיוף (77% בהתקפה, 2 חסימות), ניקול קוריאה (73% בקבלה, 33% בהתקפה, 2 חסימות ואייס) וגלית דבש (60% בהתקפה, 2 חסימות ואייס) עם 15, 12, 11 ו-10 נקודות בהתאמה. הקבוצה סיימה עם 67% בקבלה ו-40% בהתקפה, חסמו 10 כדורים, השיגו 2 אייסים וביצעו 22! טעויות כלליות במשחק (11 בסרב, 4 בקבלה ו-7 בהתקפה).

ליה די קאסטרו (35% בהתקפה, חסימה אחת) בלטה והובילה את הפועל עירוני קרית אתא עם 24! נקודות. 51% בקבלה לקבוצה ו-35% בהתקפה, חסמו 7 כדורים (מתוכם 4 של ברונה פיריירה), השיגו 4 אייסים (מתוכם 2 של יעל בנימין) וסיימו עם 29! טעויות כלליות במשחק, נתון מדאיג וקשה איתו לנצח משחקים (12 בסרב, 2 בקבלה ו-15 התקפות).
 
תגובות