איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הצגה צהובה- מכבי ת"א מנצחת 3:0 את הפועל מטה אשר/ עכו

הצגה צהובה- מכבי ת"א מנצחת 3:0 את הפועל מטה אשר/ עכו

מכבי ת"א מנצחת 3:0 את הפועל מטה אשר/ עכו במשחק הראשון בסדרת הגמר מול כ- 600 אוהדים צהובים שלא מפסיקים לעודד במשך כל המשחק

תאריך: 16/04/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
 
מכבי תל אביב שלטה במשחק החוזר בסדרת הגמר של הפלייאוף הגברים ומנצחת בשלוש מערכות את הפועל "גליל" מטה אשר/עכו ועולה ליתרון 0:1 בסדרה, המשחק הבא יתקיים בהיכל הספורט נעמן ביום שלישי ה- 20.4 

מכבי תל אביב- הפועל "גליל" מטה אשר/עכו 0:3 (  18:25, 23:25, 20:25)
לאחר שהופסק במהלך המערכה השנייה התקיים היום שוב המשחק הראשון בסדרת גמר הפלייאוף לגברים באווירה נהדרת ורועשת במרכז הספורט בתל אביב לעיני קהל ששמר על התנהגות מופתית ועם זאת עודד ללא הפסקה  את הקבוצה הביתית מתל אביב.


מופע מרשים של אוהדי מכבי ת"א ( צילום איגוד הכדורעף)


לאחר פתיחה מאוזנת במערכה הראשונה נטלו שחקני מכבי תל אביב את היוזמה ועלו  בעזרת מכות פתיחה טובות של אנסינג ליתרון 2:8,  מטה אשר בעיקר בעזרת נביאדובסקי הצליחה לצמצם ל-9:12, אבל הצהובים מתל אביב המשיכו לשמור על הפער הקטן שיצרו עד סיום המערכה אותה ניצחו.משחק נהדר באווירה חלומית ( צילום, איגוד הכדורעף)

את המערכה השנייה פתחו שחקני מטה אשר בצורה טובה ביותר מאשר את הראשונה ועלו ליתרון מהיר של 1:4, במצב של 4:7 למטה אשר התעוררו השחקנים של גל גלילי מתל אביב ועשו שש נקודות רצופות הרבה בזכותו של גיא גניס. מכבי תל אביב המשיכה לבסס ולהגדיל את היתרון שהגיע ל-10:15, ולאחר מכן 17:22, מטה אשר עוד צמצמה לקראת סיום המערכה ל-24:23 אבל שחקני מכבי תל אביב הראו אופי וניצחו את המערכה.גל גלילי מאמן מכבי ת"א מוביל את הקבוצה לעונה חלומית ( צילום, איגוד הכדורעף)


המערכה השלישית נפתחה בבליץ של שחקני מכבי תל אביב שוב עם מכות פתיחה מצוינות של אנסינג שהעלו את מכבי תל אביב ליתרון 1:6 ו-4:10, מכבי תל אביב הוסיפה לשלוט במערכה כשלשחקנים של נועם כץ מאמן מטה אשר לא ממש הייתה תשובה.  בסופו של דבר מכבי תל אביב ניצחה במערכה בדרך להובלה של 0:1 בסדרת הגמר של הפלייאוף.
המשחק השני בסדרת הגמר יתקיים באולם הספורט בנעמן ביום  שלישי 20.4 בשעה 19:00.
גל גלילי מאמן מכבי תל אביב: "ניצחון כמובן חשוב מבחינתנו במשחק קשה מאוד – עם הרבה אמוציות גם על המגרש וגם בחוץ – בגלל כל מה שקרה השבוע (המשחק החוזר). אני שמח שהחבר'ה ידעו להתעלות בנקודות החשובות ואנחנו מצפים לנוח יום אחד וממחר להתכונן למשחק הבא בסדרה שאנחנו מצפים שתהיה ארוכה מול קבוצה טובה מאוד, אנחנו שמחים על הניצחון".
נועם כץ, מאמן הפועל מטה אשר: "כל הכבוד למכבי תל אביב על הניצחון, אנחנו נתנו רגעים טובים רק אחרי שנתנו למכבי תל אביב לפתוח פער, בדרך כלל בפתיחת המערכות, ורדפנו אחריהם כל המשחק, על מנת לעשות משהו בסדרה, אנחנו צריכים להיות טובים יותר בתחילת המערכות ולקחת את היוזמה ואני מקווה שנעשה את זה במשחק הבא"נועם כץ מאמן הפועל מטה אשר /עכו, "אנחנו צריכים לקחת את היוזמה ומקווה שנעשה את זה במשחק הבא" 

.

סטיסטיקה
קייל אנסינג (53% בהתקפה, חסימה ו-3 אייסים)  הוביל את מכבי יעדים תל-אביב עם 20 נקודות, אחריו יינרי ביל (36% בקבלה, 57% בהתקפה) עם 13 נקודות. אחוז הקבלה של הקבוצה 40%, ואחוז ההתקפה 48%, חסמו 9 כדורים, השיגו 5 אייסים וסיימו עם 12 טעויות כלליות במשחק (7 בסרב ו-5 בהתקפה).
 עידו דוד (53% בהתקפה, חסימה אחת) הוביל את הפועל "גליל" מטה אשר עכו עם 18 נקודות, אחריו סטס נביאדומסקי (43% בקבלה, 43% בהתקפה) עם 12 נקודות. הקבוצה סיימה עם 39% בקבלה ו- 47% בהתקפה, חסמו 5 כדורים וביצעו 24! טעויות כלליות במשחק (10 בסרב, 5 בקבלה ו-9 בהתקפה).

 
 

 
תגובות