איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > צלחת אליפות או משחק חמישי ומכריע - הפועל קריית אתא והפועל כ"ס לקראת המשחק הרביעי בסדרת הגמר

צלחת אליפות או משחק חמישי ומכריע - הפועל קריית אתא והפועל כ"ס לקראת המשחק הרביעי בסדרת הגמר

הפועל קריית אתא תארח את הפועל כפר סבא יפגשו ביום ראשון בשעה 20:40( שידור ישיר בערוץ הספורט ) במשחק הרביעי בסדרת גמר הפלייאוף לנשים. כפר סבא תוכל לזכות בתואר אם תנצח בהתמודדות כאשר קריית אתא תשאף להעביר את ההכרעה למשחק חמישי ומכריע

תאריך: 17/04/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

סדרת גמר הפלייאוף לנשים בין הפועל כפר סבא להפועל קריית אתא מגיעה לנקודת הרתיחה, לאחר שכפר סבא ניצחה במשחק הראשון בצורה משכנעת וקריית אתא הפתיעה בניצחון במשחק השני במה שהיווה את ההפסד הראשון של כפר סבא העונה בכל המסגרות, התייצבו הקבוצות ביום ראשון האחרון למשחק השלישי באולם בר-לב בכפר סבא. במערכה הראשונה ניצחה קריית אתא אבל אז התעוררו החניכות של אלעד שפגט מאמן כפר סבא והתעופפו, תרתי משמע, לניצחון בשלושת המערכות הבאות ובמשחק כולו. כעת כל העיניים נשואות ליום ראשון בערב, כאשר קריית אתא תנסה לשחזר את הניצחון המפתיע במשחק השני בסדרה מה שיעביר את ההכרעה על גורל האלופה למשחק חמישי שיתקיים באולם בר-לב בכפר סבא.הפועל קריית אתא - חייבות להגיע בשיא היכולת על מנת לגרור את כ"ס למשחק חמישי (צילום באדיבות המועדון)


גיא שמאי מאמן הפועל קריית אתא מאמין ביכולת של הקבוצה " למשחק הרביעי אנחנו מגיעים עם הגב לקיר, אך מצד שני אנחנו מאמינים ביכולת שלנו, ראינו שבכל משחק בסדרת הגמר דברים שונים התפתחו, נקווה שהפעם שוב הדברים ילכו לצד שלנו"
מנגד הפועל כפר סבא יודעת שיש לה כרגע הזדמנות לסיים את הסידרה ולא להיגרר למשחק חמישי שבו הכל יכול לקרות. לאחר ששלטה בצורה משכנעת בכל העונה בליגה וגם בגביע בו זכתה יחסית בקלות, יודעות שחקניות הפועל כפר סבא כי אסור להן לאבד את המומנטום אחרי הניצחון במשחק השלישי. עכשיו, כאשר צלחת האליפות נמצאת במשחק נגיעה, הן יעשו הכל כדי לסיים את העבודה ביום ראשון בערב – השאלה היחידה, האם לקריית אתא יש תוכניות אחרות עבורן.
אלעד שפגט מאמנה הצעיר של הפועל כ"ס שכבר זכה בגביע המדינה העונה יש הזדמנות הסטורית עבורו לחזור הביתה עם דאבל " הסדרה מעניינת והרמה בה עולה ממשחק למשחק, אנחנו מגיעים בשיא 
המוכנות במטרה להמשיך את המומנטום החיובי שלנו מסוף המשחק השלישי"
הפועל כ"ס חולמת על דאבל ( צילום, דיויד סלברמן)
תגובות