איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > קרב הטיטאנים – חלק 2

קרב הטיטאנים – חלק 2

סדרת הגמר לגברים בין הפועל "גליל" מטה אשר/ עכו למכבי תל אביב ממשיכה למשחק שני ( שלישי 19:00, ישיר בערוץ הספורט) בהיכל הספורט בנעמן, לאחר הניצחון של הצהובים מתל אביב במשחק הראשון, סדרת גמר הכדורעף לגברים מגיעה אל נקודת הרתיחה שלה

תאריך: 19/04/2021  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

סדרת גמר הכדורעף לגברים מגיעה אל נקודת הרתיחה שלה. לאחר שהמשחק הראשון בסדרה הופסק טכנית בהחלטת מפקח המשחק ולאחר שהמשחק החוזר התקיים ביום שישי האחרון תוך התנהגות למופת של קהל האוהדים מתל אביב שדחף את הקבוצה של המאמן גל גלילי לניצחון חלק במערכות, יתייצבו שתי הקבוצות למשחק השני בסדרה ביום שלישי בשעה 19:00 בהיכל הספורט בנעמן.
לקראת המשחק אמר אריאל כצנלסון, שחקן מכבי תל אביב: "אנחנו עם הפנים למשחק השני בסדרה אחרי הפסקת המשחק הראשון וסיטואציה קשה במשחק השני שצריך להתחיל אותו מחדש. אני שמח שניצחנו את המשחק וכבר מתכוננים למשחק החוץ הקשה שיהיה לנו במטה אשר מול יריבה עיקשת. יהיה לא פשוט להתמודד מול הקהל שלהם והאולם הביתי אך נעשה את כל המאמצים".
ואכן, בהיכל הביתי של הפועל מטה אשר שרק לפני שבועיים ניצחה הקבוצה את הסדרה מול הפועל כפר סבא ולעיני מאות אוהדים אדומים נלהבים – יודעים במטה אשר שזה המאני טיים של העונה כולה. הפסד במשחק ויהיה להם קשה מאוד להתאושש ולנצח שלוש פעמים ברציפות - מהצד השני ניצחון והשוואת הסדרה יחזיר את שתי הקבוצות לנקודת ההתחלה.
אלכס אוסוקין שחקן הפועל "גליל" מטה אשר/עכו: "המשחק הראשון הוא היסטוריה. נלמד מהטעויות שלנו ונעשה את ההתאמות למשחק שלנו ביום שלישי. אני מחכה לראות את כל אוהדי הקבוצה צובעים את נעמן באדום ביום שלישי. נראה את הכוח של אוהדי מטה אשר עכו. אנחנו נילחם בשביל האוהדים על המגרש והם ידחפו אותנו מהטריבונה".
מהעבר השני מתייצבת מכבי תל אביב שנמצאת על גל ארוך של ניצחונות רצופים כבר מהמחזור השמיני בליגה ב-10 לדצמבר 2020,  אז הפסידה להפועל כפר סבא. שחקני מכבי תל אביב יודעים כי ניצחון חוץ בהיכל הגועש בנעמן יעמיד את קבוצתם ניצחון אחד בלבד מזכיה בדאבל, תשע שנים אחרי הפעם האחרונה שזה קרה.
סיכם שחקן מכבי תל אביב, גיא גיניס: "אנחנו מתכוננים למשחק כמו כל משחק אחר העונה. יהיה משחק קשה וזה שניצחנו משחק וחצי לא אומר כלום. מטה אשר יתנו פייט וילחמו על הבית - אנחנו נבוא ונהיה אנחנו, ויהיה מעניין. אני מקווה שיגיע הרבה קהל של שני הצדדים, כי בסופו של דבר בשביל זה אנחנו משחקים".


תגובות