איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > נבחרת כדורעף החופים מתכוננת לאליפות אירופה

נבחרת כדורעף החופים מתכוננת לאליפות אירופה

לפני כשבועיים יצאה נבחרות כדורעף החופים עד גיל- 22 למחנה אימונים בפורטוגל בעיירה קטנה בשם Cortegaca הממוקמת חצי שעה מפורטו. מחנה זה נועד לשמש כהכנה בינלאומית לקראת אליפות אירופה עד גיל 22 אשר עתידה להתקיים בבאדן אוסטריה ב 12-16 למאי.

תאריך: 20/04/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

 נבחרת כדועף החופים מתכוננת בימים אלו לקראת אליפות אירופה עד גיל - 22, לפני כשבועיים יצאה ההנבחרת למחנה אימונים בפורטוגל בעיירה קטנה בשם Cortegaca  הממוקמת חצי שעה מפורטו. מחנה זה נועד לשמש כהכנה בינלאומית לקראת אליפות אירופה עד גיל 22 אשר עתידה להתקיים בבאדן אוסטריה ב 12-16 למאי.
אוהד רדקו מאמן הנבחרת מסר לאתר האיגוד "זהו מחנה הכנה ראשון מתוך שניים כהכנה לאליפות אירופה עד גיל 22. אנחנו שמחים מאוד שהצלחנו לקיימו בתקופה כזו מורכבת. מעבר לכך שנוצר עוד קשר עם מדינה אירופאית לקיום יחסים ספורטיביים בינלאומיים בענף החופים, השחקנים היו זקוקים ליריבים שונים וחזקים כמו אוויר לנשימה. מתחם האימונים המעולה והתנאים המקצועיים בהחלט תרם לאיכות המחנה."
לנבחרת הפורטוגלית שחקנים ברמה טובה והאימונים היו מועילים בעיקר הודות לשיתוף הפעולה הפורה בין מאמני הנבחרות. מעבר לכך, אפשרו המשחקים לדמות את הלחץ וההתרגשות שמשחקים נגד נבחרות זרות בחול וללמוד כיצד יש להתמודד אתו. ערך ניסיון בינלאומי הוא יקר מפז וחשוב בעיקר לשחקנים הצעירים שלא זכו לכך עד היום.
דביר זיוון, מנהל אגף החופים: "המאמץ בלהוציא בתקופת קורונה את הפעילויות הטריוויאליות ביותר לשחקני נבחרת הוא לא פרופורציונאלי. כל כך שמחתי שהמטוס המריא ושחקני הנבחרת עליו אחרי בדיקות תקינות ואין סוף בירוקרטיה. מעבר למפגש המקצועי המועיל עם הפורטוגלים אנו מתייחסים לניסיון האישי של כל אחד מהשחקנים במשלחת. החיים המקצועיים בסבב העולמי בכדורעף חופים דורשים כישורי חיים ועצמאות אישית רבה. לכן אנו דואגים שהשחקנים לא ישנו במלון אלא בבית משותף בו הם דואגים לבשל לעצמם את הארוחות ולקיים עבורם את אורח החיים הספורטיבי הנדרש."
גם מצד הפדרציה הפורטוגלית נרשמה התרגשות רבה וכתבות שונות פרסמו באמצעי המדיה השונים.
https://youtu.be/YmSwxr7FRkI
https://youtu.be/dHbVToNceoA
תגובות