איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מוקדמות אליפות אירופה - נבחרות הנשים והנערים פותחות בהפסדים

מוקדמות אליפות אירופה - נבחרות הנשים והנערים פותחות בהפסדים

נבחרות הנשים פתחה את משחקי מוקדמות אליפות אירופה בהפסד לנבחרת הונגריה, נבחרת הנערים שעלתה לשלב השני מפסידה לנבחרת רוסיה החזקה.

תאריך: 07/05/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
 
נבחרת ישראל נשים מפסידה הערב לנבחרת הונגריה 3:0  (25:18 - 25:14-  25:12)  במשחק שפתח את מוקדמות אליפות אירופה.
המשחק נפתח ללא יתרון לאחת הקבוצות, ההונגריות עלו ליתרון - 11:8 אך הישראליות לחצו על הדוושה והישוו ל- 14:14. דווקא כאשר נראה היה שהמומנטום עבר לצד הישראלי, שחקניות הנבחרת ביצעו  4 טעויות רצופות והפער חזר ל- 18:14, ומכאן ההונגריות המנוסות לא שמטו את היתרון עד לסוף המערכה.
המערכה השנייה התנהלה ביתרון הונגרי שלא הוטל לרגע בספק. חוסר הנסיון וגילן הצעיר של השחקניות היה בעוכרי הנבחרת הישראלית שלא הצליחה להוות איום על הנבחרת ההונגרית, מערכה זו מסתיימת בתוצאה 25:14
גם במערכה השלישית והאחרונה יחסי הכוחות נטו בבירור לטובת ההונגריות שהיו עדיפות על הנבחרת הישראלית. במערכה זאת שולבו באופן  מרבית השחקניות שלא פתחו במשחק
  ועבורן זה  היה הנסיון הבינלאומי הראשון במדי הנבחרת הבוגרת, תוצאת המערכה השלישית 25:12
בשבת  ישראל תפגוש את נבחרת דנמרק וביום ראשון את צרפת.
גם נבחרת הנערים פותחת בהפסד צפוי לרוסיה החזקה ( 3:0 ) הפערים המשמעותיים במכת הפתיחה בקפיצה ובקבלה היו גדולים מדיעבור הנבחרת, בשבת תפגוש ישראל את רומניה ( 20:00)  במשחק חשוב מאוד "על כל הקופה"  שכן נצחון יכול להציב את הנבחרת עם סיכוי להעפיל לטורניר גמר אליפות אירופה.
לינק לשידור יתפרסם בדף הפייסבוק של האיגוד כשעה לפני המשחק 

 
תגובות