איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > אליפות אירופה בכדורעף חופים - מקום ראשון בבית לריבר ואילון

אליפות אירופה בכדורעף חופים - מקום ראשון בבית לריבר ואילון

באליפות אירופה בכדורעף חופים עד גיל 22 שמתקיימת באוסטריה הצמד הישראלי ריבר דיי ואילון אלעזר מסיימים את השלב הראשוןו במקום הראשון בבית, צמד הבנות, עשוש ומאור מודחות מהאליפות על יחס נקודות במערכות למרות נצחון מרשים על הנבחרת הדנית. במוקדמות אליפות אירופה לנשים ישראל פותחת בהפסד להונגריה

תאריך: 14/05/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
באליפות אירופה בכדורעף חופים עד גיל - 22 שמתקיימת באוסטריה, איילון אלעזר וריבר דיי אשר ניצחו אמש במשחק הפתיחה את הדנים 2-0, המשיכו היום  את המומנטום הנהדר ו וניצחו 2-0 את הקרואטים. בערב התייצבו למשחק על ראשות הבית מול הזוג האוסטרי הבכיר. המשחק נפתח בעליונות אוסטרית שניצחו את המערכה הראשונה 21-11. במערכה השניה פתיחה ישראלית חזקה השאירה את האוסטרים בהלם והמערכה נגמרה בנצחון ישראלי.
המערכה המכרעת היתה צמודה עד לפתיחת פער קטן מצד האוסטרים. בתוצאה 10-7 בחזרה מפסק הזמן הפכו אלעזר ודיי את התוצאה והצליחו להשיג את הניצחון שממקם אותם במקום הראשון בבית.
הצמד הישראלי ישחק מחר מול המנצחת במפגש בין נבחרת בלגיה ואנגליה' בשלב זה לא נקבעה שעת המשחקהצמד הישראלי מטביע את חותמו בשנים האחרונות בטופ 10 באירופה ( צילום CEV) בגזרת הבנות נרשמה אכזבה כאשר יהלי עשוש ונוגה מאור פתחו את משחקי אתמול עם ניצחון על הנבחרת הדנית 2-1, הפסידו בערב לספרדיות 2-0 והגיעו למשחק חשוב היום מול האוסטריות שבו הצמד הישראלי מפסיד2:0, ההפסד הזה והתוצאות האחרות בבית הביאו למצב בו מלבד הספרדיות לכל נבחרת היו 4 נקודות. בחישוב פנימי של הנקודות סיימו הבנות הישראליו את דרכן באליפות.עשוש ומאור באקשן ( צילום, CEV)

במקודמות אליפות אירופה לנשים, נבחרת ישראל מפסידה לנבחרת הונגריה 3:0 ( 25:19- 25:16- 25:16)

המשחק נפתח בסערה ישראלית ויתרון 0:4 אילץ את המאמן הפולני של הונגריה לקחת פסק זמן מוקדם. הישראליות עוד שמרו על יתרון 1:6 אבל סדרת טעויות איזנה את התוצאה וההונגריות עלו לראשונה ליתרון עם 12:11. מכאן הנבחרת הישראלית נעלמה מהמגרש, הרבתה בטעויות וההונגריות ניצחו את המערכה ללא קושי.
המערכה השנייה היוותה המשך ישיר למערכה הראשונה. ההונגריות פתחו עם יתרון 1:4, הישראליות עוד שמרו על פער סביר של 6:4 אבל אז חזרה התמונה מהמערכה הראשונה וההונגריות פתחו פער של 15:7. נבחרת ישראל נטעה תקוות כאשר צמצמה ל- 15:10 אבל ההונגריות הנחושות עלו ל 18:10 ומכאן הדרך לניצחון ההונגרי במערכה הייתה קצרה.
המערכה השלישית לא הייתה שונה בהרבה מקודמותיה. הפתיחה ביתרון הונגרי 3:0, הישראליות איזנו ל- 6:6, ההונגריות ליתרון 13:7. הישראליות לא ויתרו וצמצמו ל - 16:13, אלא שנבחרת הונגריה ראתה את הניצחון באופק והגדילה את היתרון ל 20:15. המאמנת הישראלית לקחה פסק זמן במטרה לעצור את הסחף אבל זה לא כל כך עזר. ההונגריות לחצו על הדוושה וזכו במערכה ובמשחק כולו.
מחר תפגוש נבחרת ישראל את נבחרת צרפת. 
תגובות