איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > נבחרת ישראל גברים מול הויקינגים מדנמרק בליגת הכסף

נבחרת ישראל גברים מול הויקינגים מדנמרק בליגת הכסף

נבחרת ישראל גברים תפתח מחר (שישי, 18:00 שעון ישראל ) את משחקי טורניר הסילבר לייג מול נבחרת דנמרק, הטורניר מתקיים בשני סבבים, כאשר הסבב הראשון מתקיים במקדוניה והשני בדמנרק.

תאריך: 20/05/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
לאחר קמפיין מוקדמות אליפות אירופה שהתקיים בחודש ינואר בישראל, שכאמור נבחרת ישראל לא הצליחה להעפיל לאליפות אירופה, ייצאה הנבחרת אתמול ( רביעי) לטורניר הסילבר לייג שמתקיים במקדוניה ודנמרק. 
נועם כץ מאמן הנבחרת, מקווה הפעם להוביל את חניכיו לגמר הטורניר שיתקיים בחודש יוני, ישראל תפתח מחר  (שישי, 18:00) את משחקיה מול נבחרת דנמרק המדורגת במקום ה - 29 באירופה, מקום אחד אחרי נבחרת ישראל.
נבחרת ישראל תחסר את הליברו עמרי שוורץ ואלכס שפרנוביץ, המוסר אריאל כצנלסון חוזר לסגל הנבחרת לאחר היעדרות ממשחקי ממוקדמות אליפות אירופה.
על הנייר המאבק על המקום השני בבית יהיה בין נבחרת דנמרק וישראל שמשתוות ברמתן, בנבחרת דנמרק בולטים השחקנים, ראסמוס נילסון ואולירק דאל  שמשחקים בליגה הראשונה באיטליה, אקסל גייקבסון שמשחק בקבוצת פאנאתינקוס בליגה הראשונה ביוון ואוסקר מדסן בליגה הצרפתית.
נבחרת מקדוניה היא המועמדת לסיים במקום הראשון, המקדונים עלו לאליפות אירופה ב- 2019 וסיימו בשנים האחרונות במקום השני בטורניר ליגת הכסף,  למרות כל זאת, בצוות המקצועי של הנבחרת מאמינים שניתן לסיים בין שני המקומות הראשונים בבית ולהעפיל לטורניר הגמר.
ניתן לעקוב אחרי מהלכי המשחק באתר ההתאחדות האירופאית בלינק - https://www.cev.eu/national-team/european-league/european-silver-league/men/
נועם כץ מאמן נבחרת הגברים בתגובה לאתר האיגוד  "לפנינו טורניר מאתגר מול נבחרות טובות אבל אני מאמין שיש לנו נבחרת טובה וננסה להמשיך להתקדם. ערכנו הכנה קצרה שבה הספקנו לבנות בחזרה את הנבחרת וללמוד את היריבות. לא הצלחנו לערוך משחקי אימון בזמן הקצר אבל אני מקווה שהרצון הגדול והמוטיבציה של כל הסגל יוכל להביא אותנו להצלחות"
סגל נבחרת ישראל – מאמן- נועם כץ, עוזר- מאמן יניב בר נצר, מוסרים: אריק כצנלסון, יואב ססלר, נועם אריאל, קצרנים: גנדי סוקולוב, סלבה בצ''קלה, אלכס אוסוקין, גיא גניס, קבלנים: טמיר הרשקו, איליה גולדרין, שלו סעדה, מצליבים: עידו דוד, דימה זים, ליברו: אומרי רויטמן, עילי חבר,
לו"ז משחקים: מקדוניה סיבוב ראשון ( הסיבוב השני יתקיים בדנמרק בין התאריכים 28/30 למאי)
21/5 נגד דנמרק
22/5 נגד מקדוניה
23/5 נגד קפריסיןאל אל ישראל - מחזיקים אצבעות לנבחרת ישראל ( צילום, איגוד הכדורעף)
תגובות