איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ליגת הכסף - נבחרת ישראל מפסידה 3:2 לנבחרת דנמרק

ליגת הכסף - נבחרת ישראל מפסידה 3:2 לנבחרת דנמרק

פתיחה מאכזבת לנבחרת ישראל בטורניר ליגת הכסף שמתקיים במקדוניה, הנבחרת מפסידה 3:2 לנבחרת דנמרק, מחר(שבת) מקדוניה על הפרק בתקווה להשיג נצחון ראשון

תאריך: 21/05/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
נבחרת ישראל מפסידה הערב לנבחרת דנמרק 3:2 (21 :25- 26- 24- 17 : 25- 26 - 24- 15: 12) במשחק הראשון במסגרת טורניר ליגת הכסף שמתקיים במקדוניה.
מערכה ראשונה יצאה לדרך עם יתרון של נבחרת דנמרק 6:2, בהמשך המערכה הכחולים לבנים חוזרים לעניינים ומצמקים את הפער ל 13:12, מנקודה זו ובמשחק צוות נהדר נבחרת ישראל מנצחת את המערכה הראשונה 25:21.
המערכה השנייה התחילה טוב לצד הישראלי, שליטה מוחלטת לאורך כל המערכה מובילה את ישראל עד לנקודת המשחק 24:19,  כאן,  שכבר היה נדמה שהמערכה השנייה בכיס, ישראל מגלה חולשה לא מובנת ונותנת לחבורה הדנית את ההזדמנות לחזור למשחק, הוויקינגים לא היססו לרגע ובמשחק מצוין מוסיפים 7 נקודות רצופות, מנצחים את המערכה 26:24 משווים את מאזן המערכות ל 1:1 ומאותתיתם אנחנו כאן עד הסוף.
המערכה השלישית יצאה לדרך, שוב ישראל משחקת משחק אחראי שולטת במשחק ומנצחת 25:17
במערכה הרביעית מסתמנת כמערכת מפתח, הדנים לא נותנים לישראל להשתלט על המשחק, מערכה צמודה זו  מסתיימת לצד האדום, הנבחרת הדנית ושחקניה המנוסים מנצחים 26:24.
לאחר שעתיים של משחק עלו שתי הקבוצות למערכה החמישית והמכרעת שהכל פתוח לשני הצדדים, המערכה צמודה, ראש בראש לכל אורכה, אך הדנים בהמשך ישיר למערכה הרביעית, יודעים להכריע ברגעי האמת מנצחים את המערכה ואת המשחק כולו 3:2, תוצאה שמאכזבת מאוד את המחנה הישראלי.
מאמן הנבחרת נועם כץ " שיחקנו טוב לאורך רוב המשחק, אבל לא ידענו לסגור את המערכה השנייה והרביעית בהן שלטנו עד סוף המערכה, יש לנו נבחרת טובה ואני מקווה שהניסיון שהשחקנים צובריםיעזור לנו לנצח משחקים כאלו בעתיד"
מחר תפגוש נבחרת ישראל עם נבחרת מקדוניה שגם מארחת את הסבב הראשון של הבית, הסבב השני יתקיים בשבוע הבא בדנמרק ושם נקווה שיתרון הביתיות של נבחרת דנמרק לא ישפיע לטובת הוויקינגים, כאמור שתי הראשונות מכל בית יעלו לטורניר הגמר שיתקיים במקדוניה בחודש יוני
נתוני סטיסטיקה בלינק המצורף:
https://www.cev.eu/match-centres/cev-volleyball-european-silver-league-2021/men/msla-01-denmark-v-israel/
תגובות