איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > אקשן - נבחרת הנשים והגברים בטורניר הסילבר לייג

אקשן - נבחרת הנשים והגברים בטורניר הסילבר לייג

נבחרת הנשים והמאמן גל גלילי תצא לפנות בוקר(רביעי) לטורניר הסילבר לייג שיתקיים בשני סבבים, הסיבוב ראשון יתקיים בלוקסמבורג בין התאריכים 28/25 למאי, הסיבוב השני יתקיים בסלובניה בין התאריכים 4/6 ביוני. במקביל לנשים, נבחרת הגברים הממוקמת במקום השלישי בבית, עם שני הפסדים וניצחון אחד, תחל את הסבב השני של טורניר הסליבר לייג בדנמרק. הנבחרת, תפתח את משחקיה מול קפריסין (28.5) למחרת (29.5) תתמודד מול מקדוניה ותסיים (30.5) מול נבחרת דנמרק.

תאריך: 25/05/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

נבחרת הנשים והמאמן גל גלילי תצא לפנות בוקר (רביעי) לטורניר הסילבר לייג שיתקיים בשני סבבים בדומה לטורניר הגברים, גם כאן טורניר זה מיועד לנבחרות בדרגה השנייה באירופה, כאשר הנבחרות בדרגה הראשונה משחקות בטורניר הזהב. הסיבוב ראשון יתקיים בלוקסמבורג בין התאריכים 28/25 למאי הסיבוב השני יתקיים בסלובניה בין התאריכים 4/6 ביוני, הנבחרת תשחק בבית A עם אוסטריה, לוקסמבורג וסלובניה, בבית B  ישחקו נבחרות בוסניה, אסטוניה, לטביה ופורטוגל,  שתי הנבחרות הראשונות בכל בית יפגשו לטורניר הגמר ( final 4 )
לוח משחקים סיבוב ראשון : 28.5 אוסטריה, 29.5 לוקסמבורג, 30.5 סלובניה, סיבוב שני בסלובניה - 4.6 סלובניה, 5.6 אוסטריה, 6.6 לוקסמבורג
סגל הנבחרת :מוסרות: ענבל פלג, מיקה רום, קבלניות: יאל בנימין (קפטנית), ליזה סיריך, טלי הקס, שיראל ג'נאח, גל לנדר, חוסמות אמצע: מאיה דודוצקין, עמית קימל, דנה כהן, מצליבות: פולינה מליק, אורן אבוטבול, ליברו: קט זילברמן, מאי שיר-אוןנבחרת צעירה בתהליך התפתחות ( צילום, CEV)


ליגת הכסף האירופית לנשים - הוא טורניר נבחרות החברות ב- CEV, הטורניר מתקיים מדי שנה. כל נבחרות אירופה, למעט אלו שמשתתפות בליגת אומות הכדורעף של FIVB או בליגת הזהב האירופית באותה עונה, זכאיות להשתתף. הזוכה בליגת הכסף האירופית זוכה בעלייה לליגת הזהב האירופית, ליגת הכסף האירופית הושקה בשנת 2018, שוודיה הייתה הזוכה הראשונה בליגת הכסף האירופית בשנת 2018. רומניה זכתה במהדורה השנייה (והאחרונה) בשנת 2019.
במקביל לליגת הכסף מתקיימת ליגת הזהב ששם הנבחרות מהדרג הראשון מתמודדות באותה שיטה משחקים כמו ליגת הסילבר, הזכאות להשתתף מבוססת על רשימת הדירוגים של הנבחרות או על זכייה בליגת הכסף האירופית בעונה הקודמת, קבוצות המשתתפות בליגת אומות הכדורעף של FIVB באותה עונה או שסיימו אחרונה בליגת הזהב האירופית בעונה הקודמת אינן יכולת להשתתף, ליגת הזהב האירופית מהווה גם כן דריסת דרך בדרך להעפיל לליגה העולמית בעונה הבאה.ישראל חייבת לנצח את כל שלושת המשחקים ( CEV)

בגזרת הגברים – נבחרת ישראל הממוקמת במקום השלישי בבית עם שני הפסדים וניצחון אחד, תחל את הסבב השני של טורניר הסליבר לייג בדנמרק. הנבחרת, תפתח את משחקיה מול קפריסין (28.5) למחרת (29.5) תתמודד מול מקדוניה ותסיים (30.5) מול נבחרת דנמרק.
נבחרת ישראל תהיה חייבת להיות במיטבה ולנצח את כל שלושת המשחקים, ישראל לא תלויה רק בעצמה ותקווה למעידות של נבחרת דנמרק ומקדוניה וזאת על מנת לסיים באחד המקומות הראשונים המובילים לטורניר הגמר שיתקיים בחודש יוני במקדוניה.
 ניתן לצפות בחלק מהמשחקים בערוץ האינטרנט  CEV-TV
בלינק המצורף  https://www.eurovolley.tv/en-int/page/home-cev
(הצפייה כרוכה בהרשמה ובתשלום חודשי של 5 יורו, ניתן לבטל את המנוי ללא התחייבות ובכל רגע נתון)
תגובות