איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > חדשות אירופה - נבחרות הנשים והגברים בסילבר לייג, פולינה מליק חתמה באיטליה

חדשות אירופה - נבחרות הנשים והגברים בסילבר לייג, פולינה מליק חתמה באיטליה

נבחרות ישראל לנשים וגברים ישחקו מחר (שישי) בטורניר הסילבר לייג, נבחרת הגברים חייבת לנצח בכל המשחקים על מנת לעלות לגמר הטורניר, נבחרת הנשים תחל את הסיבוב הראשון מול אוסטריה במקביל לחגיגה הבינלאומית, פולינה מליק, שחקנית נבחרת הנשים של ישראל חתמה בקבוצת Helvia Recina Volley Macerata מהליגה השנייה באיטליה

תאריך: 27/05/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
נבחרת הנשים תחל מחר את מסעה בטורניר הסילבר לייג עם הסיבוב הראשון בלוקסמבורג, הסיבוב השני יתקיים בסלובניה בין התאריכים 4/6 ביוני, הנבחרת תשחק בבית A עם אוסטריה, לוקסמבורג וסלובניה, בבית B  ישחקו נבחרות בוסניה, אסטוניה, לטביה ופורטוגל,  שתי הנבחרות הראשונות בכל בית יפגשו לטורניר הגמר ( final 4 )
לוח משחקים סיבוב ראשון : 28.5 אוסטריה, 29.5 לוקסמבורג, 30.5 סלובניה, סיבוב שני בסלובניה - 4.6 סלובניה, 5.6 אוסטריה, 6.6 לוקסמבורג. תוצאות און ליין, שעות משחקים, סטיסטיקה ומידע נוסף ניתן למצוא בלינק המצורף
https://www.cev.eu/national-team/european-league/european-silver-league/women
סגל הנבחרת :מוסרות: ענבל פלג, מיקה רום, קבלניות: יאל בנימין (קפטנית), ליזה סיריך, טלי הקס, שיראל ג'נאח, גל לנדר, חוסמות אמצע: מאיה דודוצקין, עמית קימל, דנה כהן, מצליבות: פולינה מליק, אורן אבוטבול, ליברו: קט זילברמן, מאי שיר-אוןנבחרת ישראל  תקווה להפתיע ולהתברג בין שתי הראשונות ( צילום, איגוד הכדורעף)בגזרת הגברים – נבחרת ישראל הממוקמת במקום השלישי בבית עם שני הפסדים וניצחון אחד, תחל במקביל לנבחרת הנשים את הסבב השני של טורניר הסליבר לייג בדנמרק. הנבחרת תפתח את משחקיה מחר (שישי)  מול קפריסין (28.5) למחרת (29.5) תתמודד מול מקדוניה ותסיים (30.5) מול נבחרת דנמרק.
הנבחרת חייבת להיות במיטבה ולנצח את כל שלושת המשחקים, ישראל לא תלויה רק בעצמה ותקווה למעידות של נבחרת דנמרק ומקדוניה וזאת על מנת לסיים באחד המקומות הראשונים המובילים לטורניר הגמר שיתקיים בחודש יוני במקדוניה.
מידע נוסף,תוצאות און ליין, שעות משחקים, סטיסטיקה ועוד ניתן למצוא בלינק המצורף
http://www.cev.eu/national-team/european-league/european-silver-league/men/
ניתן לצפות בחלק מהמשחקים בערוץ האינטרנט CEV TV
בלינק המצורף  https://www.eurovolley.tv/en-int/page/home-cevעל מנת להשיג את המקום השני חייבים לנצח את כל המשחקים ולקוות שקפריסין תפתיע את דנמרק ומקדוניה


במקביל לחגיגה הבינלאומית, פולינה מליק שחקנית נבחרת הנשים של ישראל חתמה בקבוצת Helvia Recina Volley Macerata  מהליגה השנייה באיטליה,  קבוצתה החדשה של פולינה סיימה במקום הרביעי את העונה, בליגה השנייה  משחקות לא פחות מ -17 קבוצות.פולינה מליק מגשימה חלום לשחק באיטליה ( צילום פרטי)


פולינה, שחקנית נבחרת ישראל ובוגרת האקדמיה במכון וינגייט, יצאה למסע הבינלאומי לאחר שלוש עונות בישראל. שתי עונות במדי מכבי רעננה ועונה אחת במכבי חיפה. בעונה האחרונה שחקה במדי אלופת פינלנד lkky Kuusamo , מליק שיחקה לפני שנתיים בקבוצת" הבנות בשחור" שמייצגת את העיר אאכן בבונדסליגה הגרמנית.
איטליה זו התחנה השלישית במסע הבינלאומי של פולינה כאשר הליגה השנייה יכולה להיות מקפצה לליגה הראשונה הנחשבת הטובה בעולם.
"אני מאוד מתרגשת לנסוע לאיטליה ולעבוד קשה זה עוד צעד בדרך לחלום שלי . קבוצה חדשה לגמרי זה תמיד אתגר אני לא כל כך יודעת על הקבוצה אבל אני יודעת שהמאמן מעולה וזאת ליגה טובה יותר, אני מודה מאוד לסוכן שלי גוסטבו, על הדרך שהוא מוביל את המסע הבינלאומי שלי"


תגובות