איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > the challenge – מכבי ת"א, הפועל כ"ס ומכבי חדרה נרשמו לגביע האתגר האירופאי

the challenge – מכבי ת"א, הפועל כ"ס ומכבי חדרה נרשמו לגביע האתגר האירופאי

חדשות נהדרות לכדורעף הישראלי, בכל זאת ולמרות הכל, שלושה מועדונים נרשמו לגביע אירופה, הפועל כ"ס ממשיכה את מסורת רבת השנים ורושמת את קבוצת הנשים והגברים, מכבי חדרה שמסיימת עונה נהדרת במקום השני בליגה, עושה היסטוריה ולראשונה נרשמת למפעל אירופאי ומכבי ת"א שחוזרת לבמה האירופאית לאחר ארבע שנים של היעדרות.

תאריך: 01/06/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

חדשות נהדרות לכדורעף הישראלי, למרות הקשיים הכלכליים ושנה לא פשוטה, שלושה מועדונים נרשמו לגביע אירופה, הפועל כ"ס ממשיכה את מסורת רבת השנים ורושמת את קבוצת הנשים והגברים. מכבי חדרה נשים שמסיימת עונה נהדרת במקום השני בליגה עושה היסטוריה ולראשונה נרשמת גם היא ועוד בשורה משמחת מגיעה ממכבי ת"א שחוזרת לבמה האירופאית לאחר ארבע שנים של היעדרות.
גביע האתגר של CEV נחשב הגביע השלישי בחשיבותו באירופה אחרי גביע ההתאחדות והצ'מפיונס לייג, בעונת 1980–81 מפעל זה היה תחת השם CEV Cup ובשנת 2007 שונה שם המפעל לגביע האתגר CEV, בגביע זה משתתפות 32 קבוצות שמשחקות בשיטת הנוקאווט, קבוצות הנשים והגברים מאיטליה מובילות את טבלת הזכיות, אחריהן בפער רב הקבוצות הרוסיות והתורכיות.חוזרים לבמה האירופאית אחרי ארבע שנים ( צילום, איגוד הכדורעף)


הצהובים חוזרים לעסקים
מכבי ת"א אלופת המדינה ומחזיקת הגביע חוזרת ומאתגרת את עצמה, הצהובים שבמשך 4 שנים נעדרו מהמפעלים האירופאים חוזרים לעסקים וינסו לשחזר את העונות המוצלחות שלהם במפעל, למכבי ת"א יש היסטוריה רבת שנים בגביעי אירופה, הישגי השיא היו בעונות  2010/11 שם הגיעה מכבי ת"א עד שמינית הגמר בגביע האתגר והודחה על ידי קבוצת מצ'רטה מהליגה הראשונה באיטליה, בעונת  2011/2012 הודחה הקבוצה בסיבוב הראשון של גביע ה- CEV על ידי לאמייה היוונית ועברה לשחק בגביע האתגר, שם הגיעה עד לרבע הגמר. בעונת 2016/2017 הודחה הקבוצה מ"גביע האתגר על ידי גלאטסראיי בשלב רבע הגמר.
אסף ליבר יו"ר מכבי ת"א, "המועדון רואה תמיד את השתתפות הקבוצה כאחת מהמטרות שלה. אנחנו שמחים לחזור לאירופה 4 שנים אחרי ההופעה האחרונה שלנו שם ומקווים לעשות קמפיין מכובד במקביל למטרות הקבועות שלנו בליגה ובגביע"הפועל כ"ס - ממשיכים את המסורת המכובדת ומאתגרים את המועדון לקראת עוד הופעה באירופה ( איגוד הכדורעף)


חברת משפחה ותיקה
את הפועל כ"ס כבר מכירים באירופה הרבה שנים, המועדון, שבמשך שנים רבות שולח את קבוצת הנשים והגברים למפעלים האירופאים רואה חשיבות גדולה בהשתתפות במפעלים אלו וממשיך את מסורת רבת השנים גם בתקופות כלכליות קשות.
לפני שלוש שנים קבוצת הנשים והגברים הגיעה להישג שיא השיא כשהייגוע עד לשלב רבע הגמר בגביע האתגר, קבוצת הגברים כמעט ועלתה לחצי גמר הגביע אך הפסידה במערכת זהב במשחק הגומלין בצרפת
יעקב הרשקו מנכ"ל הקבוצה, "גאים להמשיך מסורת בת 11 שנה ולהמשיך את מסורת רבת השנים של המועדון לייצג את המועדון-עיר -מדינה באירופה, שמחים שעוד מועדונים מצטרפים השנה ומקווים שעוד ועוד יצטרפו בשנים הבאות מה שיחזק וימתג את הענף"
[אלעד שפגט מאמן הקבוצה שבעונה הראשונה שלו כמאמן קבוצת הנשים מניף את את גביע המדינה וצלחת האליפות יוליך את הקבוצה גם בעונה הבאה וינסה לשחזר את הישגי המועדון גם באירופה "ההשתתפות במפעלי גביע אירופה הינה חלק מדרכו של המועדון בחינוך למצויינות ושאיפה של כל שחקנית מהרגע שבו עלתה למגרש לראשונה. אנחנו מצפים לאתגרים הכלולים בהשתתפות במפעל ונעשה את המקסימום כדי להגיע הכי רחוק שאפשר"הפועל כ"ס גברים בדרך לעוד הופעה באירופה ( צילום, איגוד הכדורעף)


היסטוריה בחדרה
סנונית חדשה באירופה תהיה קבוצת הנשים של מכבי חדרה, הקבוצה שרשמה עונה נהדרת בליגה וסיימה במקום השני את הליגה הסדירה קיבלה תאבון בינלאומי ונרשמה לראשונה בהיסטורית המועדון לגביע אירופה. מכבי חדרה התברכה באולם חדש ומרשים "האנרבוקס" חדרה שאין ספק שיספק תפאורה מושלמת להופעה האירופאית.
גדעון רוזנשטיין יו"ר המועדון מתרגש לקראת החגיגה, אנחנו שמחים להצטרף לראשונה בתולדותינו למפעל האירופאי , נייצג בכבוד את המועדון את העיר וכמובן את איגוד הכדורעף, מאחלים הצלחה להפועל כ"ס ומכבי ת"א למודות הניסיון"מכבי חדרה מבססת את עצמה בצמרת כדורעף הנשים בישראל (צילום, איגוד הכדורעף)


 
תגובות