איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > יהיה טוב - נבחרת הנשים מפסידה לאוסטריה ומשאירה טעם טוב לעתיד

יהיה טוב - נבחרת הנשים מפסידה לאוסטריה ומשאירה טעם טוב לעתיד

נבחרת הנשים של ישראל מפסידה הערב לנבחרת אוסטריה 3:0 במסגרת הסיבוב השני בטורניר הסילבר לייג, מחר (ראשון) משחק אחרון בטורניר מול נבחרת לוקסמבורג.

תאריך: 05/06/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
ישראל- אוסטריה 3:0 ( 25:18 - 34:32 - 25:15)
נבחרת הנשים של ישראל פגשה היום (שבת) מפסידה לנבחרת אוסטריה במסגרת טורניר הסילבר ליג לאומות במריבור, סלובניה.
אתמול (שישי) אמנם הפסידה ישראל 1-3 לסלובניה אך בנבחרת היו מעודדים מהיכולת הטובה שהציגו השחקניות לאורך שלבים רבים של המשחק מול הסלובניות החזקות. בנבחרת קיוו להמשיך ולהציג יכולת זו גם היום מול האוסטריות.
מערכה ראשונה נפתחת עם 4-0 מהיר לאוסטריה שגורם לישראל לרדוף אחרי אוסטריה לאורך כל המערכה. ישראל מצמקת ל- 18-21 אך לחיצה על הגז מצד האוסטריות והמערכה מסתיימת ב 25-18 לטובת אוסטריה.יש עתיד- ג'אנח וזילברמן באקשן הגנתי ( צילום CEV)


המערכה השנייה לעומת זאת נפתחה צמוד אך משחק מעבר חכם של אוסטריה מקפיץ אותה ל 12-8 ואת ישראל לפסק זמן. ישראל חוזרת ומצמצמת ל 16-14 אך רפיון בקבלת מכת הפתיחה מכריחים לקחת המאמן גל גלילי פסק זמן במצב של 19-15 לאוסטריה. פסק הזמן עזר וישראל עם ריצה 5-0   עולה ל 20-19. משחק צמוד הביא את הקבוצות ל- 24-24 ומכאן התנהל משחק "ראש בראש" כאשר רוב הזמן ישראל עם נקודת מערכה לטובתה ואוסטריה מצמקת ומשווה, בסוף המרתון האוסטריות מנצלות רפיון ישראלי ויוצאות עם ידן על העליונה 34:32
במערכה שלישית הבנות הישראליות לא מצליחות לשחזר את היכולת משתי המערכות הראשונות, אוסטריה טסה ליתרון 10-1. ומשם הדרך לניצחון רצה בקלות לאוסטריות שמבטיחות את השתתפותן בטורניר הגמר, המערכה מסתיימת ב-  25-15 ו 3-0 בסיכום הכללי.
פולינה מליק ממשיכה להוביל את ישראל והפעם עם 23 נקודות. טלי הקס הוסיפה 8.
מחר תסיים הנבחרת את הופעותיה בטורניר עם משחק מול לוקסמבורג ותקווה לניצחון שני בטורניר.


תגובות